Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 2 év alatt történő elhidegülés már nem fog "újramelegedni". Valószínűleg azért vett el és vállalt gyereket, hátha új löketet ad a kapcsolatnak, de nem így történt. Kényelmes neki, ezért is próbálta fenntartani, de az érései már elmúlta, ami most van köztetek, a megszokás. Fura lenne neki nélküled, de ez az egyetlen érzés, amit érezne, ha elhagynád. Ha jönne egy szerelem, másnap már hűlt helyét találnád. Az érzéseket nem lehet akarattal elnyomni vagy újjáéleszteni. Mivel elég gyermeteg indokokat hozott fel az elhidegülésre, ebből is látszik, hogy csak bűnbakot keres, hogy miért is te vagy a felelős mindenért. Lefogadom még egy csomó olyan "kiábrándító" dolgot csináltál, mint pl barna cipőt vettél fel, el kellett menni veled vásárolni, mikor nem volt kedve, stb. Már nagyon rég nem szeret téged, csak hiteget, hogy azért nála legyen a gyeplő addig, ameddig nem lesz számára kedvezőbb lépni valamerre. Saját magának is hazudik azzal, hogy mi tartja melletted.. nem is tudná megfogalmazni. Kizárólag az, hogy még nincs jobb.
2014. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 Bence_ ***** válasza:

Vissza szoktad olvasni amit írsz?

Ha végig olvasod szerintem megleled a választ.

Úgy gondolom, hogy a kapcsolat a cél, de amíg a másik semmire sem hajlandó és ez a kapcsolatba tevőnek,rossz akkor fel kell állni. Ha beletetted azt amit a tudásoddal erőddel tudtál és az kevés akkor lépj. Őszineségne alapvetőnek kénne lennie. Ha neki rossz veled akkor hozza a tudomásodra vagy fogadja el. De ez a 2 évet várt. Az ő butasága. Neked legyen több eszed.

2014. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 Bence_ ***** válasza:

Égnek áll a hajam attól ahogy olvasom amiket írsz.

Ha fontos a kapcsolat akkor arra odafigyel, munkát tesz bele. Addig forgat a fényfelé ameddig ujra,csodálatosnak nem tart. Csak a másik fényfelé tartása és forgatása munkavégzéssel jár ami meg fárasztó.

"Minden boldogság munkából és bátorságbol fakad. Balzac"

2014. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Bence_ ***** válasza:
100%
Érzelmileg általában a nők zsarolnak. Olyan mintha nálatok fordított szerep lenne.
2014. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Kedves Bence! Mikor a testvére meghalt, akkor úgy elkattant benne valami. Mondta is, hogy közömbösséget érez minden iránt és nem képes érzelmekre. Talán ez okozhatta az elhidegülést? Gondjaim voltak terhességem alatt és nem tudtam közlekedni, ő vitt be orvoshoz is. Ez is az én önzőségem volt, mert körülöttem forgott a világ... állandóan az orvoshoz járkálás, meg a problémák... De ha nem képes érezni, akkor a gyereket miért imádja? Bár azt is megkaptam már, hogy csak én akartam... ő nem tudom hol volt, mikor a gyerek készült... vicc! Minden dolog intézését rám hagyta, hiába akartam bevonni, csináljam én. Aztán meg rámzúdította, hogy ki van hagyva mindenből. Csökkent köztünk a testi kapcsolat, én többet szerettem volna, ő közölte, hogy ne zaklassam, aztán meg azt sérelmezte visszamenőleg szintén, mikor a balhé kipattant, hogy kevés volt az együttlét. Mondom, te kérted! Igen, de akkor is! Nekem sok energiám van benne. Nem tudom még mit kell tegyek.
2014. okt. 15. 16:36
 56/59 Bence_ ***** válasza:

Sejtelmem sincs, hogy a párodban mi zajlódik le, min ment keresztül.

De amikor veled összejött, amikor Megszületett a gyermeketek onnantól kezdve felelős lett érted, értetek. Így már nem sajnálhatja magát bármeddig, hiszen az élet megy tovább. Neked szükséged van a férjedre a gyereknek meg az apjára. Munkával feltudja gyorsítani akár a gyász feldogozását is.

2014. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, mi zajlik benne. Néha elgondolkodom, hogy vajon normális-e... Én meg ugye szeretem és ezért nem tudok tőle elszakadni a bántásai ellenére, na meg ha tényleg valami nem stimmel nála, akkor így cserben hagynám. Nem eldobni akarom a kapcsolatunk, hanem megjavítani. Sok munka... sok van már benne... ő is tesz... segít itthon, meg egyebek, de olyan, mint egy lakótárs némi extrával... azért nem megy el, mert ő is foltozgat, de normálisan megbeszélni nem lehet vele semmit, mert totális zavar van a fejében. A bűnhődő meg én vagyok, mikor pont én nem tettem semmit. Illetve amit tettem az is csak azért volt, mert ő okot adott rá. Magamtól ilyen eszembe sem jutott volna. Apró dolgokban is sunnyog. Pl feladott egy lottót, nyert is rajta valami 1000 ft piti összeget. Mosásnál akadt a kezembe. Szóba hoztam, hogy lottózunk már. Erre: minek? Kérdem mikor lottóztál utoljára? Ó már vagy egy éve. Most ebben mi a titok? Ha ebben sunnyog, akkor még miben? Komolyan nem értem...
2014. okt. 15. 18:07
 58/59 Bence_ ***** válasza:

Te tudod, hogy mi fér bele. Párkapcsolati tanácsadásra elmenne?

Lakótársal nem jó élni, ha lehetne a pároddal is.

2014. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Hú ez a lottós dolog is milyen furcsa!


Nem bízik benned a párod, holott nincs oka rá! Gondolom önmagában sem bízik, nincs önbizalma, rendes céljai, nem tudja semmiben sem, hogy mit akar. Ilyenkor jön az, hogy a maga módján próbálja megoldani a dolgokat és téged kivon az életéből,elhidegül stb.


Ha tényleg szereted a kiábrándító viselkedése ellenére is,akkor tényleg adj még egy esélyt a kapcsolatotoknak.Én így látom.


Szerintem a párkapcsolati tanácsadás még egy járható út lenne, mert ott már tényleg kommunikálnia kellene veletek. Szerintem menj el egyedül elsőnek egy tanácsadóhoz,aztán majd kettesben is. Nyugodtan mond el neki, hogy elmész tanácsadásra,és szeretnéd ha ő is veled tartana.


Mond el, hogy menteni szeretnéd a kapcsolatot,mert most már muszáj cselekedni valamit.

2014. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!