Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes az, ha a párom...

Természetes az, ha a párom (férfi) 2,5 éves kapcsolatunk alatt már 1,5 éve nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek fogászati problémája volt az első év után és akkor szokott le róla. Soha többé nem csókolt meg, most már csak szájrapuszikat kapok. Nem akarok kitérni másra, van egy sor probléma a kapcsolatunkban, most csak az érdekel, másoknál mennyi idő után és miért múlt el a csókolózás.

Én ezt már így nem tudom szerelemnek érezni a részéről, pedig szexelni állandóan akarna, és neki nem hiányzik igazán a csókolózás.


2010. aug. 29. 23:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nézd, ha tényleg fogászati probléma okozta, akkor egyszerűen leszokott róla, de szeret téged. Ha nem szeretne szájrapuszit sem kapnál. Megszokás kérdése, emiatt ne hidd, hogy nem szeret már. Csókold meg te akkor majd visszaszokik. Egyébként a problémátok helyrejött?
2010. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Én most jöttem rá, miután elváltunk 8 év után, hoyg mennyire hiányzik/hiányzott a csókolózás. Nyilván most az újdonság miatt csókolózunk mindig az új kapcsolatommal, de elhatároztam: most nem fogom hagyni, hoyg elmaradozzon. Nekem valahogy visszagondolva a szex intimitása, szerelmeskedés része veszett el a csókkal. Mert csók nélkül dugni pénzért is lehet, értitek...
2010. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A fogászati probléma nem sokáig tartott. Nekem letört egy fogam, kb. 1 napról volt szó az én esetemben, mire megcsinálták. Neki begyulladt az ínye, 1-2 hétig szenvedett vele, de aztán elmúlt. Eleinte azt hittem, azért nem csókol meg, mert esetleg a gyulladás miatt más a szájíze. De aztán teltek-múltak a hetek, hónapok, és most már 1,5 év.

Sajnos január óta úgy néz ki refluxos lettem, állandó köhögéssel jár, a nyáron ez büfügéssel is párosult, szóval január óta én sem engedném, hogy megcsókoljon, de akkor is van több mint fél év, amit nem lehet ilyesmire fogni, amióta nem csókol meg.

Sok problémánk ebből is ered, mert nekem az, hogy nem csókol meg, annyira hiányzik, mintha én 1,5 éve nem feküdnék le vele.

2010. aug. 29. 23:30
 4/31 A kérdező kommentje:

Nálatok mikor múlt el a csókolózás?

Én pont így érzem, mint te, a szex nekem így csak dugás.

2010. aug. 29. 23:32
 5/31 anonim ***** válasza:

akkor ő valójában sosem szeretett csókolózni, csak a kedvedért tette régebben, de most, hogy már megvagy neki, mint feleség, lazított a "kényszeren".

ez teljesen normális dolog, nem mindenki szeret csókolózni, a férfiak között még több ilyet találunk.


ha pedig csak a fogászati probléma játszik közre, akkor egy igényes férfi, aki tisztel annyira, hogy így nem dugja a nyelvét a szádba.

2010. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
4,5 éve vagyunk együtt, "alap dolog" a csók, nem csak szájrapuszi van. Szex közben, szex nélkül, szükségünk van rá, mert jó dolog egymást csókolni. (nem felvágni akarok ezzel)
2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Imádott velem csókolózni. Volt egy 3 órás maratonink is a legelején. Én akkor jöttem rá, hogy az életben még sosem csókolóztam igazán, míg az a csók meg nem történt. Sosem mondtam neki, hogy csókoljon már meg, önként csinálta, imádtuk mindketten. A fogászati probléma néhány hét volt.


Neki tény, hogy a szex sokkal fontosabb. Amikor most végre szóbahoztam, teljesen elképedt, mert neki fel se tűnt, hogy már 1,5 éve nem. És hogy a fogászati dolog óta nem csókol meg, erre se emlékezett.


De egy sor dolog van, amit ő fel se fog, észre se vesz, de én dekódolom, és túl sok jel van már arra, hogy nem szerelmes belém.

2010. aug. 29. 23:39
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, hogy elmaradt. Még az előző kapcsolatomnál. Most nagyon figyelek pl. a csókra is, legalább egy nap egyszer muszáj.

Mára rendszert alakítottam ki a dologból, azaz minden este jóéjtcsókot kell váltanunk. Ha hamarabb elalszik valamelyikünk, a másik akkor is megcsókolja (legjobb, mikor félig fölébred és visszacsókol :) ). A páromnak eleinte nem volt rá igénye, de néhány hét alatt hozzászokott és most már neki is ugyanúgy kell, mint nekem.


Elvileg 3-4 hét alatt rögzül egy-egy új szokás, érdemes az ilyen dolgokat valamihez kötni, mert tényleg fontos a csókolózás...

2010. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy sor probléma van úgy is, akkor miért kérded, hogy ez normális-e... nem, nem normális. átlagosnak átlagos, sokan vannak így. de amikor a csók elmúlik, akkor múlik el a vonzalom, a szenvedély... ez így eléggé s_zar.
2010. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Úristen most nagyon meglepődtem! Nem gondoltam, hogy másoknál ez így működik. Mi 4 éve vagyunk együtt, és nagyon sokat csókolózunk. :O Egy nap egyszer? Hát én meg sem tudnám számolni. Mondjuk nem élünk együtt, de nem hiszem hoyg ez befolyásolná.
2010. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!