Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a férfi 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a férfi 29 a nő 36 éves, kapcsolatunk van és láthatóan, érezhetően szerelmesek vagyunk egymásba. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
A barátom29 én 36 vagyok. Imádjuk egymást,de néha be pánikol,fél az érzéseitől.Sokszor beszél házasságról,gyerekről,aztán meg többet nem jön.A család alapítás napi téma,hetente egyszer meg nem jön többet.Ha meglát,akkor meg majd megesz.A barátainak is bemutatott és örültek nekünk.Nem értem Őt,nektek mi a véleményetek?
2010. márc. 14. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat jól működő lenne,hha öszinték lennétek egymáshoz. Kérdezd meg,hogy bepánikol vagy mi a baj?
2010. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem,nem volt még egy óránál tovább tartó kapcsolata és az is kimerült orális szexben. Tőlem meg meg kap mindent,amire vágyott egész életében. Ezért nem értem én sem.Ha itt van,nem tud haza menni,ha én vagyok ott nem akar haza engedni. 3hónapja vagyunk együtt.
2010. márc. 14. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor érthető a viselkedése,mivel kezdő...
2010. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak,hogy engem kikészít ezzel a dologgal,úgy viselkedem én is mint még soha,ilyenkor el kezdem neki mondani,nincs mitől félnie,tart amíg tart.Meg próbálok lelket önteni belé. Mindig én voltam a a kapcsolataimban a "menekülő" fél,most fordult a kocka. Nem vagyok hozzá szokva az ilyenekhez. Sokan próbálnak a közelembe férkőzni,de nekem Ő kell.Néha egy hüe pi..nak érzem magam.
2010. márc. 14. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fél attól, hogy te hogyan reagálsz majd, és fél mesélni az érzéseiről, mert lehet, hogy komolyan gondolja azt, amiket mond, de valamiért mégis zavarja valami. Kérdezd meg tőle, és ne hagyd, hogy elmeneküljön a problémák elől. Hassál rá, hogy legyen nyitottabb, bíztassad, hogy nincs mitől félnie. 27L
2010. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,folyamatosan ezt teszem,biztatom. Tegnap pl a gólya a házam felett repült és leszállt az udvaromba,látta,és már dobta is,hogy jön a kisbabánk. Furcsa nagyon,de ha meg unom nem fogom vissza tartani,menjen.
2010. márc. 14. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom is sokkal fiatalabb nálam. Nyilván kölcsönös volt a vonzalom, de többször elmenekült. :S Eleinte nehéz volt meggyőzni, hogy nem a családalapítás lebeg a szemem előtt, csak egyszerűen járni akarok valakivel, mint egy fiatalabb lány. A távoli jövőről nem kell beszélni, az majd alakul. Mondjuk én valóban így is vagyok ezzel. A kapcsolat azóta mégiscsak működik, és nincs semmi probléma. Mi minden nap találkozunk, együtt alszunk, már baj, ha egy nap nem.

Szerintem a barátod be van ijedve, hogy jobban meg akarod fogni, mint egy mondjuk 25 éves lány, és azért viselkedik ilyen furcsán. Habár, már egy 25 éves lány is akarhat családot (ahogy egy 29 éves fiú is - mi pár évvel "lejjebb vagyunk :D ) Hát nem tudom. Nekem még van némi időm, de 36 évesen ha még nincs gyereked és szeretnél, tényleg nem árt igyekezni, és ezzel ő is tisztában van... De azt tanácsolom, ne hagyd, hogy mások aggódjanak helyetted, hogy mi lesz Veled!!!!!!!! A TE döntésed, hogy mit vállalsz be, mit tartasz fontosnak, mit kockáztatsz esetleg! Nekem is keményen ki kellett állnom amellett, hogy az én jövőm, az én dolgom!

2010. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,de nekem van két lányom akik tizen évesek és nem tervezem már a a gyerekvállalást,sem férjhez menni nem akarok. Ma pl csodás napunk volt,mindjárt megyek is fel hozzá :) délelőtt nála,délután nálam voltunk,na meg kint az utcán,3 ház választ el bennünket. Lehet ez csak egy kis bizonygatás kicsikarása tőle,hogy kell nekem. Bár nem értem miért van rá szükség,hiszen folyamatosan éreznie kell,hogy mennyire szeretem,én is érzem Őt:) Az életemet meg már régóta én irányítom,csak most olyasmivel állok szemben,amivel még nem volt dolgom és nem értem,ezért kérdeztem itt,hátha valaki tud valami okosat mondani erről.
2010. márc. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!