Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes az, ha a párom...

Természetes az, ha a párom (férfi) 2,5 éves kapcsolatunk alatt már 1,5 éve nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek fogászati problémája volt az első év után és akkor szokott le róla. Soha többé nem csókolt meg, most már csak szájrapuszikat kapok. Nem akarok kitérni másra, van egy sor probléma a kapcsolatunkban, most csak az érdekel, másoknál mennyi idő után és miért múlt el a csókolózás.

Én ezt már így nem tudom szerelemnek érezni a részéről, pedig szexelni állandóan akarna, és neki nem hiányzik igazán a csókolózás.


2010. aug. 29. 23:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Most kérdeztem a párom, hogy szeret e csókolózni velem. A válasz egyértelmű volt: igen, persze. Nem is értette miért kérdezem. Csók nélkül üres a sex. :( Kérdezd meg miért nem csinálja.
2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha úgyis egy sor probléma van, meg úgy érzed, már nem oké, akkor minek a kérdés? Ennyi volt, kész... Csak van, aki mer változtatni és lépni, és van, aki inkább benne marad a rosszban és tűr...
2010. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok, refluxos. Soha többé senkivel nem csókolózhatok.
2010. aug. 30. 00:45
 14/31 anonim ***** válasza:
Igen az természetes, ha a párod férfi. :)
2010. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy, hogy azért nem csókol meg, mert már nem szerelmes vagy egy férfinél nem ez a szerelem jele...Amúgy állandóan puszilgat.
2010. aug. 30. 01:01
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy párom bő egy évig és egyszerűen utáltam ahogy csókol, ezért inkább a puszit részesítettem előnyben. Nem mondom, hogy ezért lett vége, de részemről ez is benne volt. Szerintem vagy beszéld meg vele, vagy kezdj el vele csókolózni és egy hosszadalmas csókcsata után közöld, hogy ez mennyire hiányzott és rendszeresíteni kéne. 23/L
2010. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Egy évig imádott velem csókolózni.
2010. aug. 30. 02:06
 18/31 anonim ***** válasza:
Nálunk nem múlt el a csókolózás... 2 éve vagyunk együtt
2010. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, refluxos, soha többé nem csókolózhatsz??? Miért???? Akkor ezért nem csókol meg a párod, nem?
2010. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Most annyira felidegesítettél, ne is haragudj. Kb másfél kattintásomba került. Parancsolj:


Reflux betegség

29 éves nő vagyok, a barátom reflux betegségben szenved. Régebben kimutatták nála a helikobakter nevű baktériumot, de antibiotikus kezeléssel ezt kiírtották, a savproblémák viszont maradtak nála. Terjed-e ez a betegség csók, illetve orális szex közben?


A refluxbetegség azt jelenti, hogy a nem tökéletesen működő gyomorszájon keresztül a gyomorsav visszajut a nyelőcsőbe és annak a nyálkahártyáját izgatja, gyulladásban tartja. Ezért reflux betegségben savkötőt, illetve a gyomorsav termelést csökkentő gyógyszert kell szedni. A gyomornyálkahártyában él a Helicobacter baktérium, amely a savas közeget szereti. Mivel azt gondolják, hogy ennek a baktériumnak oki szerepe lehet bizonyos gyomorbetegségek kiváltásában, ezért kombinált antibakteriális kezeléssel ki szokták irtani. A baktérium a külvilágból kerül a szervezetbe, így ismételt, azaz visszafertőződés lehetséges.

Viszont a baktérium nem szexuális úton terjed / mintahogy például a mandulagyulladást okozó baktériumok sem, tehát semmi köze a visszafertőződésnek szexuális szokásaikhoz. Megnyugtatásul közlöm, hogy a népesség meglehetősen nagy részének gyomrában kimutatható a baktérium - teljesen tünetmentesen -

fekély/gyomorbetegek esetében vizsgálják a jelenlétét. A leírtak értelmében tehát nem áll fenn veszély. A reflux betegség gondozása céljából pedig gasztroenterológusnál kell időnként vizsgálaton jelentkeznie a barátjának.



dr Gerencsér Emőke


(forrás: weborvos.hu)

2010. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!