Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes az, ha a párom...

Természetes az, ha a párom (férfi) 2,5 éves kapcsolatunk alatt már 1,5 éve nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek fogászati problémája volt az első év után és akkor szokott le róla. Soha többé nem csókolt meg, most már csak szájrapuszikat kapok. Nem akarok kitérni másra, van egy sor probléma a kapcsolatunkban, most csak az érdekel, másoknál mennyi idő után és miért múlt el a csókolózás.

Én ezt már így nem tudom szerelemnek érezni a részéről, pedig szexelni állandóan akarna, és neki nem hiányzik igazán a csókolózás.


2010. aug. 29. 23:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia/ Sziasztok!


Nem tartom normálisnak. Én a párommal októberben leszek 5 éve együtt. Előfordul, hogy pár napig nincs csók, mert örülünk, ha élünk a fáradtságtól. De amikor rátör el nem enged. Szex közben pedig mindig ott van, hiszen a tűz kell ahhoz hogy szerelmből történjen. Ha ott sem lenne, nagy baj lenne, akkor az csak szexről szól már.



Nem ismerem a párod, szerintem embertől függ, de csókold meg. Olyan nincs, hogy elszokott, ha imád, kell neki. A párom idézem "bármilyen dagi, vagy mocskos lehetnél akor is imádnálak" tudod milyen jól esik, amikor ezt mondja.


PL: kerti munka, tiszta por vagyok stb, de oda jön dörgölődik, akkor is imád, erre nincs magyarázat. Nem kell a csókod neki ennyi.


Úgy sejtem, az ifjú olyan 25-28 év körüli lehet, akit még a szex motivál egy kapcsolatban. Attól még szerethet.

2010. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

mi több mint 3 éve vagyunk együtt. Hol távkapcsolatban hol nem. Épp minap említettem meg neki, hogy keveset csókolózunk :) inkább szájrapuszi van, de én azt is szeretem:D

Mikor szeretkezünk akkor el sem tudnám a nélkül képzelni...


Szóvl lehet hogy naponta nem csókolózunk rákat de azért az intim pillanatokban igen

Beszélj erről a pároddal:)

2010. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, és nálunk is telnek el úgy napok, hogy nem csókolózunk, de nem hetek. Szex előtt/közben meg alap. Nekem anélkül nem is nagyon menne. De a másfél év nekem nem tűnik annyira normálisnak. Pláne, hogy régebben szeretett veled csókolózni. Beszéljétek ezt meg. Lehet, hogy van rá valamilyen ésszerű magyarázata. És úgy lehet, hogy te is könnyebben el tudod fogadni, vagy megérteni!
2010. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Beteg vagyok, refluxos. Soha többé senkivel nem csókolózhatok.


A komment megírásának időpontja: ma 00:45"


Ez butaság.Én is voltam refluxos, olyan szinten, hogy meg kellett műteni, mert a gyógyszerek nem hatottak.De a csókolózással nem volt probléma.Nem volt büdi a szám, nem éreztem a számban a savas ízt stb.A gyógyszerek azért ennyire segítettek, csak a fájdalmat nem tudták már enyhíteni(a gyulladást ami a nyelőcső alján volt).

2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Állandóan köhögök 8 hónapja, így természetesen nem csókolhat meg senki. De ennél rosszabb, hogy 4 hónapja büfögök. Mindent elolvastam a refluxról, nem tudják meggyógyítani, a műtét se segít a legtöbbször. Tüneti kezelés van, gyógyszer formájában, amit nem kezdhetek el, mert gyereket akartunk. Bár már ez egyre kevésbé aktuális, nem akarok egész életemben gyógyszert szedni.

Van egy vagon refluxos ismerősöm, egyik se gyógyult meg.

Lisztmentes diétára javultam, el akarok menni végre kivizsgáltatni magam, de egyelőre szóba sem jöhet csók a köhögés, büfögés miatt. De már a betegségem előtt is eltelt több, mint 6 hónap úgy, hogy nem csókolt meg, csak szájrapuszival.

Amúgy meg tök mindegy, mert ő volt az első és utolsó férfi az életemben, akiről elhittem, hogy belém lehet szeretni, és ez is jórészt a magam áltatása volt. Soha többé nem leszek olyan ostoba, hogy elhigyjem, hogy valaki szeret!

2010. aug. 30. 11:33
 26/31 anonim ***** válasza:
Én akkorsem értem! A nap minden percében böfögsz meg köhögsz? Nem hiszem el hogy nincs 10 perc, hogy ne tudjatok csókolózni!
2010. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ha hallottál volna néhány hete, amikor órákon át büfögtem megállás nélkül, ez nem volna kérdés. Enyhült azóta, de nem szűnt meg egészen. Nekem is elmenne a kedvem a csóktól fordított esetben. Egyszerűen akaratlanul is kiábrándító. Én nem várom el, hogy most megcsókoljon, akkor se, ha jobban vagyok. Majd ha egészen elmúlik, ha lesz olyan...De akkor már valószínű késő lesz. 1,5 év nem csókolózást nem tudom, helyre lehet-e hozni.

Ez kb. olyan lehet, mint az a férfi, aki megundorodik a szülő nő látványa miatt a szextől. A nő se szül örökké, de az undor megmarad:(

De mint mondtam, a lényeg, hogy nem a betegségem a fő oka, mert már előtte is volt fél év csókmentes időszak.

Bár gondoltam rá, hogy mivel pont elöl tört le a fogam, annyira kiábrándító lehettem, hogy azért nem csókolt meg többé. Nem direkt, csak megundorodott esetleg emiatt? Ő inkább arra fogja, hogy mert a kutyáimat puszilgatom. De ezt nem hiszem, mindig is puszilgattam őket és 1 évig nem zavarta. Meg akkor szájrapuszit se adjon, mert a kutyáimmal nem smárolni szoktam. De most végre ki is mondta, mikor kettőnkről beszélgettünk, hogy valószínű az elhidegülés miatt van ez is...

Ma amúgy eléálltam egy átvirrasztott éjszaka után, hogy most már tényleg elengedem, ha nem szeret.

De azt mondja, szeret, csak sok okból elhidegültünk, és ő ezt csak hullámvölgynek érzi. Esze ágában sincs más lányra vágyni. Kezdem őt egyre jobban megérteni bizonyos dolgokban. A lényeg, hogy szorosan átölelt és nem engedett el. Pedig én elengedtem. Megmondtam neki, ha nem szeret, úgyis jönni fog egy lány, akit majd tud szeretni.

De hiába küldöm, nem fogad szót.

Most úgy nagyjából 8 hónap óta először vagyok boldog. Pedig annyit beszélgettünk már eddig is. De eddig félreértettem őt. Valami miatt ma éreztem először áttörést. Talán, ha nem lennék beteg, ma megcsókolt volna. De amíg kicsit is büfögök, nem kérek tőle ilyet.

2010. aug. 30. 17:51
 28/31 anonim ***** válasza:
Akkor sem normális! Egy egészséges kapcsolatnak része a csók, az nem állapot, hogy ő másfél éve nem csókolt meg! Szerintem te is megérdemelnél egy normális kapcsolatot. Ő az önző, ha nem ad meg neked mindent, és mégsem enged el...
2010. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megcsókolna, de megondtam neki, hogy betegen nem is engedném.
2010. aug. 30. 18:17
 30/31 anonim ***** válasza:
a reflux gyógyítható. menj el mások orvoshoz.
2010. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!