Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Sokan sokféle tanácsot adtak, főleg Téged sajnáltak, bátorítottak. Nekem is az a meglátásom, hogy "a legjobb védekezés a támadás" taktikáját vetette be. Ne monogám típus, Te pedig eldöntheted, kitartassz-e így mellette. A legfelháborítóbbnak azt tartom, hogy az intimitást vonja meg Tőled, úgy kezel, mint egy prostit, már bocs...
2014. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Működött ez a kapcsolat valaha is?

Nekem nem úgy tűnik. Gyanúba keveredni meg, hogy lehet?

Próbálom elképzelni, hogy az milyen, nem nagyon tudok olyat elképzelni, hogy én gyanúba keveredjek...

2014. okt. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Igen 41-es ez pont így van. Egy olcsó k-nak érzem magam, akit kihasználnak.... lelkileg a padlón vagyok és igen, működött a kapcsolat. Álomszép volt és feltétel nélküli... amíg nem jöttek a kétértelmű dolgok... amiket a mai napig nem tudok hova tenni. De ez, hogy így érzek szerinte a bizalom hiánya, amit sérelmez... de mégis hogy bízzak ilyen előzményekkel, még ha tényleg ártatlan is, de nem lett tisztázva sok dolog, amit nem is hajlandó letisztázni. Én képzelődöm és olyan dolgokat rakok össze fél infókból, amik csak a fantázia szüleményei és semmi alapja. Félre értek mindent és bepánikolok.... ezért is védte le jelszóval a dolgait, hogy ne kombináljak, ha meglátok valamit. De azóta csak egy rongy vagyok, meg egy gazdaállatnak érzem magam, aki csak táplálja a gyerekét, akit viszont rajongásig imád.
2014. okt. 15. 10:24
 44/59 anonim ***** válasza:
Nem szereted te ezt az embert.
2014. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megcsalt, tagadja és eléri, hogy Te érezd magad szarnak, mert furdalja a lelkiismerete. Ha szembesíted ezzel, akkor ott is fog hagyni. Így is elképzelhető.
2014. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 Bence_ ***** válasza:
100%

Azt, hogy csalt e vagy sem az szerintem mot lényegtelen. A hangsúly azon van, hogy nem megoldani szeretne valamit hanem csak büntetni. Épeszű ember nem vonja meg a szeretete, hiszen szeret szeretni.

Ha megnyugtani szeretne akkor együtt végig olvasnátok a leveleket. Elmondaná, hogy ő ezt, hogy látja. Ha valaóban olyanokat ír(na) valakinek ami neked rosszúl esne. Akkor most avval felhagy mert te fontosabb vagy mint a másik és most rád figyel. Aki ilyen szeretet megvonásit játszik,az egy ovis. Ha baja van megbeszéli de nem dedozik.

2014. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Bence_ ***** válasza:
Szerintem van egy dedós férjed.
2014. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Én a témához hozzátenném: az én páromat is gyanúba keverte előttem a párja, nagyon gerinctelen módon, mert örömtelen életüknek fájt a boldogsága. (Azóta a maradék kapcsolatot is megszakítottuk velük.) Mikor én ezt a fejére olvastam, ő sokkot kapott, megadott nekem minden létező jelszót, és felajánlotta, hogy telepítsek keyloggert a gépére, ha az nekem megnyugvás lenne. (Nem olyan a munkája, hogy onnan is tudjon netezni.) Valójában már az őszinte reakciójából és a problémához való hozzáállásból tudtam, hogy itt nem ő lesz a hunyó.

A párod elvárja a feltétlen bizalmat, anélkül, hogy ő is feltétlen bizalommal fordulna feléd. Vagy titkolnivalója van, vagy pedig éretlen kölyök, aki a sértett egójába feledkezve tapos mindenki más érzésein. A viselkedésén világosan látszik, hogy nem szeret, hiszen eszébe sincs megoldani a problémát, és akit szeretsz, attól nem tudod fél évig megvonni a szeretetet, max pár napig, ha igazán haragszol rá. Te pedig pátyolgatod, szeretgeted, több joga és kevesebb kötelezettsége van így, mióta függőben tartja a fejed felett a nem létező szerelmét. Ez nem ezen az eseten múlt, csak eddig semmi nem hozta ki belőle ilyen látványosan. Ne alázd meg magad ezzel az emberrel.

2014. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

Kedves Bence! Nagyon jókat írsz, köszönöm:)

Kedves 48! Az elmondása szerint ő meg akarja oldani a problémát. Maradt, ahelyett, hogy elment volna. Azt mondja, hogy a levélbenézés előtti két évben is voltak bajai velem (rejtély, hogy konkrétan mi - azt szóvá tette, hogy pl. fájt neki, hogy reggel nem mondtam neki, hogy boldog szülinapot... mert szerinte önző vagyok... az, hogy este egy ünnepség várta, amire hetek óta készültem.... de reggel nem mondtam neki... szánalmas... ez egy ok volt arra, hogy nincs megelégedve velem. Amikor meg megtudta, hogy nézelődtem,akkor az neki az utolsó csepp volt. És nem akar büntetni, bár tudja, hogy nekem most milyen rossz ez a helyzet, de nem fog szeretgetni, ha az nem jön neki őszintén és most arra vár, hogy visszajön-e irántam a szerelme. De teljesen nem közömbös elmondása szerint, mert akkor nem maradt volna. A megoldás, hogy vár arra, hogy jön-e az érzés, vagy sem.... Hurrá... Mikor megkérdeztem (többször) mégis mennyi ideig fog ez menni? Nem tudja... majd kialakul. De az alatt a két év alatt, hogy kezdett elhidegülni tőlem állítása szerint... ez idő alatt vett el feleségül és született a baba... akkor ez mire volt jó? Hogy egyedülálló anya legyek??? A gyereket imádja, öleli, puszilja... én meg kapok a konyhából egy hellot ha hazajön... jobb napokon egy puszit a fejemre vagy az arcomra...

2014. okt. 15. 15:00
 50/59 anonim ***** válasza:
Wow, most olvasom, mit írtam korábban:) Az én páromat a családja próbálta gyanúba keverni. Ha párja lett volna, nincs szükség gyanúra..
2014. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!