Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a 2 éves lányunk...

A férjem a 2 éves lányunk előtt símogat mindenhol, csókol és nem érdekli, hogy a kicsi csak néz kérdőn, vagy épp megijed, hogy apa bántja anyát. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés

A férjemet nem érdekli, hogy a gyerek látja, azt mondja úgy sem érti! Dehogynem! A kicsi is akar csókolni engem, sőt lehúzza a cipzáromat és a nyakamat nyalogatja, mások társaságában is akár, de olyan is volt, hogy levette a pulcsimat és puszilgatta a vállamat...

Hiába mondom a férjemnek, hogy ez így nem oké, mert a gyereknek ilyen dolgokat nem kéne látnia, max ölelés, puszi. Ezzel is kilehet fejezni a szeretet egymás felé és nincs benne semmi intim. Ő meg fogdos, belenyúl a nadrágomba, a melltartóm alá és ezeket látja a lányunk, vagyis inkább azt, hogy én húzódok a férjemtől, mert nem szeretném, ha a kicsi ilyeneket meglátna. Vagy láthatja? Én úgy érzem ezek a hálószoba dolgok, nem a gyerekre tartoznak. Amikor szeretkezünk akkor sem érdekli, ha a gyerek ránknyitna, nem érti meg, hogy olyankor nem kell ilyesmit csinálni mikor a kislány velünk van. Máskor is el lehet intézni, igaz? Este mikor alszik, vagy délután, ha alszik. Erre az a válasz, persze programozott szex van, nem akkor lehet, amikor éppen szeretnénk. De hát ez van, ha már van egy gyerek?!


2010. febr. 18. 12:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Elég szomorú, hogy a férjed így gondolkodik.Szerintem neked van igazad.Fontos a szex a párkapcsolatban, de nem szabad, hogy ezeket a gyerek lássa.Még nem tudja ugyan felfogni, és azt sem érzékeli, ez anyának jó vagy rossz stb.A férjednek el kéne fogadni, hogy gyerek mellett örüljön, ha jut idő "programozott" szexre is.Illetve légy keményebb:mások előtt én ilyesmit biztosan nem engednék a páromnak.
2010. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek az első válaszolóval!Ha ezt folytatja,a késöbbiekben jön elő a gyereken...ne tegye tönkre.
2010. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
A férjed nem normális. A gyerek pszichoszexuális fejlődését úgy megkavarja ezzel, hogy később majd gondjai lehetnek.
2010. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%
baj van- a férjednél. Az enyém sem szégyenlős, de gyerek előtt max. megcsókoljuk egymást, és kizárólag akkor van szex, ha alszik, akkor is letatakarjuk a kiságy oldalát, biztos, ami ziher..... hát nem is tudom, kell lenni egyfajta nyitottságnak, 1-1 finom simi, puszi belefér-mert akkor a gyerek azt látja hogy a szülei szeretik egymást, és még akkor meg is nyugszik ; de ez a túlzott érzelemkinyilvánítás pont ellenkezőjét fogja kiváltani.És ráadásul kislány, ez még a majdani párkapcsolataira is kihathat (nem ijesztgetésképp). Férjedre nem tud hatni vki rajtad kívül? (pl. szülei, testvére?)
2010. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
63%
a férjed egy idióta, jobban meg kellett volna válogatni kihez mész hozzá
2010. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Hat nagyon igazad van!Sajnos a parodnak kellne ezen valtoztatnia,mondd meg neki,ez igy nem jo!Ha a kislany ezt latja azt hiszi ez a szeretet kimutatasanak modja,es a kislany is ezt fogja tenni veletek(felre lesz informalodva,es o is majd nyalogatni fogja a nyakatokat!ez igy nem jo,mondd meg a parodnak nagyon szereted ot,de a kislanyotok elott azert csak enyhebb fokon mutassa ki a szerelmet!Es vegkepp ne nyuljon a nadragoba ,melltartodba a kislany elott!En nagyon megertelek,hogy ez kellemetlen neked!Es ez nagyon szomoru,hogy a parod nem latja jol a helyzetet!Beszeljetek meg mindenkeppen,bar gondolom,te mar probaltad,finoman felhozni neki a temat!Sok szerencset!Mondd meg neki,ha nem valtozik bajok lesznek,ettol a pasik altalaban osszekapjak magukat !21/L
2010. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Én nyakonvágnám ilyenkor, majd rájön...:D

De viccet félretéve, tényleg nem normális,ha ezt nem fogja fel, hogy árt vele a saját lányának.

2010. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Téritsd észhez,mert szerintem nem normális.

Az én kislányom is két éves,

neked tökéletesen igazad van,

hogy ezt nem kellene látnia.

2010. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm, reméltem, hogy én vagyok jó álláspontom.

Igen ez az, hogy a lányom állandóan csókolni akar engem és azért az olyan ciki volt, amikor mások előtt lecipzározta a kislányom a pulcsimat és lehúzta a vállamról, hogy puszilgassa a nyakam.

Szerintem sem normális a férjem, de ha mondom neki, akkor besértődik, hogy én milyen prűd vagyok, nevetséges, hogy nem lehet ilyet hisz még gyerek, mit ért, meg nem is látja, hisz a nadrágoma alatt van a keze.... Annyira alábecsüli a kicsit, és egyébként is, ha nem értené(de pedig érti nagyon is) se a gyerek előtt kell!!

Olyankor, ha eltolom magamtól, van hogy erővel húz oda, vagy nyomja oda a kezem az ő nemiszervéhez és hasonlók. Vagy erővel ránt magához, a kislány meg megijed és üvölt és veri az apját, erre a férjem mit mond? Na te is olyan vagy mint anyád, te is ellőksz, bújj anyád seggébe! Szerintem ez agyrém!

2010. febr. 18. 13:14
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

Az előttem írók már leírták az okosságokat. Én csak egyet fűnék még hozzá.Írod, hogy a lányod azt hiszi, apa bántja anyát.

amikor a férjed ezt csinálja, akkor viccesen, nevetve utasítsd vissza, hogy a kislány ne ijedjen meg és lássa, hogy az anyunak nem fáj, de nem is tetszik neki.

És amikor a gyerek nem látja, akkor meg jól bacd le a férjedet.

2010. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!