Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a 2 éves lányunk...

A férjem a 2 éves lányunk előtt símogat mindenhol, csókol és nem érdekli, hogy a kicsi csak néz kérdőn, vagy épp megijed, hogy apa bántja anyát. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés

A férjemet nem érdekli, hogy a gyerek látja, azt mondja úgy sem érti! Dehogynem! A kicsi is akar csókolni engem, sőt lehúzza a cipzáromat és a nyakamat nyalogatja, mások társaságában is akár, de olyan is volt, hogy levette a pulcsimat és puszilgatta a vállamat...

Hiába mondom a férjemnek, hogy ez így nem oké, mert a gyereknek ilyen dolgokat nem kéne látnia, max ölelés, puszi. Ezzel is kilehet fejezni a szeretet egymás felé és nincs benne semmi intim. Ő meg fogdos, belenyúl a nadrágomba, a melltartóm alá és ezeket látja a lányunk, vagyis inkább azt, hogy én húzódok a férjemtől, mert nem szeretném, ha a kicsi ilyeneket meglátna. Vagy láthatja? Én úgy érzem ezek a hálószoba dolgok, nem a gyerekre tartoznak. Amikor szeretkezünk akkor sem érdekli, ha a gyerek ránknyitna, nem érti meg, hogy olyankor nem kell ilyesmit csinálni mikor a kislány velünk van. Máskor is el lehet intézni, igaz? Este mikor alszik, vagy délután, ha alszik. Erre az a válasz, persze programozott szex van, nem akkor lehet, amikor éppen szeretnénk. De hát ez van, ha már van egy gyerek?!


2010. febr. 18. 12:46
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Amíg egy szobában voltuk addig is csak úgy, hogy ő alaudt, tehát sosem látott, hallott semmit, erre azért odafigyelek és nem engedek, de a hirtelem fogdosásos dolgokat már nem mindig tudom ilyen jól kezelni. Dolgozik a férjem, csak nem minden nap. Otthon meg nem teszi magát hasznossá, inkább engem készít ki ilyenekkel. Mindig mondom neki viccesen, hogy inkább tegye rendbe a garázst, vagy csináljon ezt-azt, ha van feles energiája.
2010. febr. 18. 13:40
 22/44 anonim ***** válasza:
86%
még olyan megoldás lehet , ha szereted és elfogadod ezzel a habitusával a férjedet Kérdező, hogy: otthagyjátok a nagyszülőknél a kislányt 2-3 órára vagy egy nagyon jó barátnőnél, aki elvállalja, Ti meg hazamentek és akkor a férjed kedvére nyúlkálhat ahova csak akar.... De gyerek előtt veszélyes az ilyesmi, főleg olyan túlzó formában, amiről írsz!
2010. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: persze ez jó dolog, csak az megint "programozott" szex lenne, szerintem a kedves férjnek ez sem tetszene, mert nem nyúlkálhat akkor, amikor neki kedve tartja.
2010. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
93%
A férjem is ad csókot nekem a gyerekek elött de nem erotizál.Nekem 2,5 éves a lányom .Ha ezt csinálná leütném.Miért hagyod?Egyszerüen amikor a kicsi elött csinálja ezt akkor lökd félre.Vagytok eleget ti kettesben?
2010. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%

erről az jut eszembe, amikor egy srác lesmárolja a barátnőjét a buszon, de úgy h mindenki kap a nyálból és szinte meg is dugja, aztán körbenéz, h na milyen fasza csávó vagyok! ez nem normális, max puszi, de nem kell a hálószobai dolgokat kiteregetni. A gyerek érti, 2 évesen maximálisan, a férjed az aki nem érti sajna!

Támogatlak, ez nem helyes, megoldást nem tudok, ha nem hallgat rád!

2010. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek abban hogy nem a gyerek előtt kellene, de felmerül a kérdés, hogy vajon eleget van apucival foglalkozva, nincs elhanyagolva nagyon? Én picim még csak 3 hónapos, egy szobában alszunk ugyan de intimebb helyzetben inkább átvonulunk a másik szobába. Hiába alszik,egyszerűen engem és a páromat is zavarja/kellemetlen... Ülj le a férjeddel és beszéljétek meg szépen...
2010. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
70%

A válaszok nagyon nagy része összecseng. Gratulálok a tökéletesen működő embernek, akinek a szülei ugyanezt csinálták egész gyerekkorában. De, sérült vagy, maximum nem tudsz róla.


Kedves kérdező, bennem úgy felment a pumpa, én elválnék ha ezt csinálná a férjem. 12 éves korára majd a lányodat is így fogja fogdosni, és mivel a lány ezt látta, ez természetes is lesz neki.

2010. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az sem lenne mentség, ha el lenne hanyagolva. Azért ez nem egy kanos kutya, aki meghágja a lábad, hanem egy felnőtt ember. Elméletileg tudnia kéne viselkedni.
2010. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
próbáljatok többet kettesben, lenni. ezt meg ne hagd, hogy a gyerek előtt csinálja. csípj bele :) azt a kislány nem látja, fájni viszont fáj :) meggondolja legközelebb, hova nyúlkáljon :) nem tudom, felnőtt embernek hogy lehet ennyi esze...
2010. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Húú bakker... Én nem vagyok se feleség, sem anyuka, csak 18 éves vagyok, de bennem is felment a pumpa... Én tuti leütném, ahogy azt egy-két válaszoló is írta már:D De tényleg, csak nem a gyerek előtt..(na jó ez se normális elismerem, csak én sajnos ilyen vagyok:D) Egyébként szerintem közöld vele, hogyha ez még egyszer előfordul, elköltöztök anyukádékhoz/barátnődékhez, stb, ahova van lehetőségetek, így ha minden igaz, rájönne, hogy nem ér ez neki annyit, hogy elveszítse a családját. Bár, ahogy leírtad a reakcióját (a kicsinek mondta hogy bújj anyád s*ggébe), sajnos ne számíts sok jóra..:S Én elhagynám, mielőtt erőszakig fajulna a dolog (az ő részéről neadjisten). Vagy amit még tennék, mutasd meg neki a válaszokat! És talán rájön, hogy ő a kretén, nem pedig te/ti.

Ha megmutatnád neki esetleg, azt üzenem: Örülj annak, hogy ilyen türelmes feleséged van, mert én már rég kihúztam volna a gerincedet a szádon s*ggfejkém!

Remélem sikerül észhez térítened! Drukkolok!:)

18/L

2010. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!