Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a 2 éves lányunk...

A férjem a 2 éves lányunk előtt símogat mindenhol, csókol és nem érdekli, hogy a kicsi csak néz kérdőn, vagy épp megijed, hogy apa bántja anyát. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés

A férjemet nem érdekli, hogy a gyerek látja, azt mondja úgy sem érti! Dehogynem! A kicsi is akar csókolni engem, sőt lehúzza a cipzáromat és a nyakamat nyalogatja, mások társaságában is akár, de olyan is volt, hogy levette a pulcsimat és puszilgatta a vállamat...

Hiába mondom a férjemnek, hogy ez így nem oké, mert a gyereknek ilyen dolgokat nem kéne látnia, max ölelés, puszi. Ezzel is kilehet fejezni a szeretet egymás felé és nincs benne semmi intim. Ő meg fogdos, belenyúl a nadrágomba, a melltartóm alá és ezeket látja a lányunk, vagyis inkább azt, hogy én húzódok a férjemtől, mert nem szeretném, ha a kicsi ilyeneket meglátna. Vagy láthatja? Én úgy érzem ezek a hálószoba dolgok, nem a gyerekre tartoznak. Amikor szeretkezünk akkor sem érdekli, ha a gyerek ránknyitna, nem érti meg, hogy olyankor nem kell ilyesmit csinálni mikor a kislány velünk van. Máskor is el lehet intézni, igaz? Este mikor alszik, vagy délután, ha alszik. Erre az a válasz, persze programozott szex van, nem akkor lehet, amikor éppen szeretnénk. De hát ez van, ha már van egy gyerek?!


2010. febr. 18. 12:46
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Eddig rendben van minden, remélem marad is, szépen elmagyaráztam neki és innen merítettem egy-két példamondatot. Most már máshogy áll a dolgokhoz.

Durván és könyörtelenül elmondtam neki, mi minden lehet a következménye és belátta, hogy igazam van.

Aki hasonló cipőben jár: Minden jót nektek, remélem nálatok is rendeződik, állítsd le miharabb.

Jól esett, hogy érdeklődtetek.

2010. márc. 7. 21:52
 42/44 anonim válasza:
100%

15:11-es vagyok, szia.

Annyit még írnék, h a férjem még mondja, mondogatja is, miket csinálna velem. Persze a gyerek előtt.

Különben tegnap megmutattam a kérdésre adott válaszokat neki. Ma már kicsit jobb volt a helyzet.

Köszi, szia.

2010. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

02-18 19:37-ös vagyok.

Örülök, hogy rendeződött a helyzet!

2010. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Régen mindenki làtott mindent
2017. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!