Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a 2 éves lányunk...

A férjem a 2 éves lányunk előtt símogat mindenhol, csókol és nem érdekli, hogy a kicsi csak néz kérdőn, vagy épp megijed, hogy apa bántja anyát. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés

A férjemet nem érdekli, hogy a gyerek látja, azt mondja úgy sem érti! Dehogynem! A kicsi is akar csókolni engem, sőt lehúzza a cipzáromat és a nyakamat nyalogatja, mások társaságában is akár, de olyan is volt, hogy levette a pulcsimat és puszilgatta a vállamat...

Hiába mondom a férjemnek, hogy ez így nem oké, mert a gyereknek ilyen dolgokat nem kéne látnia, max ölelés, puszi. Ezzel is kilehet fejezni a szeretet egymás felé és nincs benne semmi intim. Ő meg fogdos, belenyúl a nadrágomba, a melltartóm alá és ezeket látja a lányunk, vagyis inkább azt, hogy én húzódok a férjemtől, mert nem szeretném, ha a kicsi ilyeneket meglátna. Vagy láthatja? Én úgy érzem ezek a hálószoba dolgok, nem a gyerekre tartoznak. Amikor szeretkezünk akkor sem érdekli, ha a gyerek ránknyitna, nem érti meg, hogy olyankor nem kell ilyesmit csinálni mikor a kislány velünk van. Máskor is el lehet intézni, igaz? Este mikor alszik, vagy délután, ha alszik. Erre az a válasz, persze programozott szex van, nem akkor lehet, amikor éppen szeretnénk. De hát ez van, ha már van egy gyerek?!


2010. febr. 18. 12:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
81%

Nem kéne keverni a dolgokat, és rögtön minden a helyére kerülne.


1, Az európai emberek nem szexelnek nyíltan egymás előtt, a gyerekeiket is ide értve. Ez lehet jó, lehet rossz, lehet róla vitatkozni, de ez van, így szoktuk meg, ez a társadalmi elvárás.


2, Az, hogy a családon belül két ember hogyan fejezi ki az intim közelségét egymás felé, ettől elkülönül. Ha ezt a gyerek látja, és nem érti, a megfelelő korban a megfelelő szavakkal el kell neki magyarázni. Igen, akár évente újra és újra, mindig a fejlettségi szintjének megfelelően. Így nem lesz az, hogy ott állsz majd, és felvilágosítanád, de már megtudta mástól -rosszul.


3, A kicsi attól ijed meg, hogy látja a te reakciódat. Te elhúzódsz, olyan a testbeszéded, ami azt sugallja neki, hogy te ezt nem akarod, rossznak tartod. Hát hogy a fenébe ne ijedne meg ETTŐL??? Az ő számára ez egyenértékű a családon belüli erőszakkal. Nem azért, mert ez az, hanem mert ezt a reakciót mutatod neki TE.


Ezeket kell magadban helyretenned, megbeszélned a pároddal, és ha lehet, a gyerek igenis lássa azt, hogy ti szeretitek egymást. Ez ugyanis jó neki. Ha pedig olyat tesz ettől, pl. olyan helyre nyúl, ahova te nem szeretnéd, akkor arra egy nagyon jó "mondás", hogy "ezt apának szabad, neked nem illik". Ebben a korban ez elég, majd később jönnek a miértek és a hogyanok. Számomra ez a helyzet a te félelmeidről szól, amivel neked kellene első sorban kezdeni valamit. Ha ezek nem lennének a férjed közeledésének egy része nem zavarna, a többit meg simán leállítanád a nélkül, hogy problémáznál rajta. Mondjuk, hogy mosolyogva. Mert úgy is lehet.

2010. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez tényleg agyrém!!!Szegény kislány,és szegény te...
2010. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
76%
Hát én őszinte leszek...pedig ez nekem pl egy elég kényes téma.:)A kicsi mostm égnincs annyira tisztába a dologgal hogy mit csináltok,de később megérti,sőt valószínűleg jóval hamarabb lesz felvilágosulva arról hogy hogyan készül a babó.Ugyanis én is így,sőt még ígyebb nőttem fel.foszlányokra emléxem,ami most így utolóag azt modnom hogy undi hogy pl láttam anyámékat közben,volt hogy mellettem csinálták.nekem is apám volt az erőszakos ebből a szempontból és nem érdekelte hogy mit látok mit nem.nem igazán emléxem hálajóistennek a részletekre,de egy-egy kép akár 3-4 éves koromból is bevillan.És NEM sérült a szexuálpszihotikus hozzáállásom...azaz attól függ mit nevezünk annak.Speciel én valószínűleg pont ez miatt sokkal nyíltabban kezelem a szexet,merek róla beszélni,merek kezdeményezni nő létemre,nem mint rossz vagy szégyenleni való dolgot láttam.egy hátrány volt belőle,mikor 5 éves koromban szóltak anyámnak hogy szóljanak rám mert felvilágosítom az ovitársaimat....szóval a férjed sem egészséges,de nem kell félteni a kicsit.az én szexuális életemre,és semmilyen pszihológiai felfogásomra nem lett negatív hatással.
2010. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
94%

A kislanyod az oviban a tobbiek nadragjaba siman belefog nyulni, hiszen otthon ezt latja, ez a termeszetes neki! Majd ne csodalkozzatok, ha az ovono panaszkodni fog!

Soha ne engedd hogy a ferjed a kicsi elott nyukaljon a nadragodba. Eleg bunko ferjed van, mar ne is haragudjal.

2010. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
88%
Fú, lehet lepontozni, de nekem felmegy a vérnyomásom, ha egy ilyen típusú pasit látok.. Apám is ezt csinálta anyámmal, még most is a hányinger kerülget ha rágondolok, és nem értem anyámat, hogy tudott együttélni vele. :((
2010. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
55%

Az nem jutott eszébe senkinek, hogy ELMAGYARÁZZA a gyereknek, mi van??? Mondjuk, olyasmivel: apuci most szeretgeti anyucit. Meg fordítva. Ha két ember szereti egymást, akkor jól esik a simogatás, cirógatás, csókolgatás. Ha majd nagy leszel, lányom, te is találsz olyan embert, akinek jól esik majd ilyet adni és akitől jól esik majd ilyet elfogadni.


...Ja. Bocs. Itt nem lehet. Mert anyuciról majd azt kell mondani, hogy igazából nem akar apucitól ilyet kapni, adásról meg szó sem lehet, legszívesebben kihagyná a fenébe az egész szexet úgy, ahogy van. És ezt most nem érted, lányom, de a kifogás te vagy. Majd amikor apuci beadja a derekát és csak akkor nyúl anyucihoz, amikor te alszol, akkor lesz egy másik kifogás (nem zárható kulcsra az ajtó... vékony a fal... fáj a fejem).


Hajrá, neveljétek lányotokat helyes szexuális viselkedésre. Legyen rossz érzése majd, amikor egy fiú megfogja a kezét, megcsókolja, ne adj isten, megcirógatja a mellét.

2010. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Próbálom én szépen és tudom azt is, hogy nem kellene elhúzódnom és olyan elutasító reakciót adnom, de amikor hirtelen pl mosogatok és már a nadrágomba nyúlkál? Hirtel ér a dolog és persze elhúzódok, mert a kicsi is rángatja a kezem és apa kezét üti.

Tudom, hogy el kellene mosolyogni ezt, de sokszor nem megy, főleg akkor, amikor pl játszok a kicsivel és ő letámad. Persze mondom neki, hogy apa nem bántja anyát, csak szereti, de szinte minden 20 percben??? Egyszerűen nem bír a szexuláis vágyával és én vagyok a hülye, hogy időhöz van kötve a szex. Sőt van mikor egész nap ilyenekkel úgy felhúz, hogy még besértődik, meg csapkod, persze a gyerek meg utánozza és ő is agresszív lesz, hogy estére már kedvem sincs a szexhez, de még odabújni hozzá se!

Szépen megbeszélni nem lehet, mert lehurrog, hogy én nem is kívánom őt, meg nem szeretem...

2010. febr. 18. 13:33
 18/44 anonim ***** válasza:
94%

Ez tulzás,amit a férjed csinál.Egy szájra puszi,v.egy popó simi ,összebújva tévénézés akár hárman,az belefér,de ennél több!?

Nem bántásként írom(és lehet egy kicsit morbid is),de nem lehet,hogy egy kicsit izgatja,hogy ott a gyerek?

Én megkérdezném tőle nyiltan,amikor ilyeneket csinál:Mi van,izgat téged,hogy lát a gyerek?Hátha elszégyelli magát...

Te meg mosolyogva told el,hogy ne azt érezze a kislány,hogy "baj" van.

2010. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
85%
Ne csináld már a fesztivált. Itt nem sima cirógatásról ír a kérdező, hanem benyúl anya bugyijába, melltartójába, meg a férje odahúzza anya kezét a saját nemiszervéhez. Azért akárhogy is nézzük, ez nem egy 2 évesnek való "látvány" könyörgöm. kb. 6-7 évesen már lehet, hogy megértené a magyarázatot, de 2 évesen kétlem... És arra is kíváncsi lennék, mikor majd óvónéni behívatja anyukát elbeszélgetésre...
2010. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

20 percenkent letamad? Nem is dolgozik? Talan ha kelloen elfaradna a munkajaban, nem lenne ekkora kedve a szexhez.

A pici elott mennyit szexeltetek amugy?

2010. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!