Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Kedves csabika. Ez a gondom nekem is, hogy azért ilyen... mert van alap... de akkor miért nem megy a fenébe? Miért ragaszkodik hozzánk? A probléma előtt őt érte egy nagy trauma (autóbalesetben meghalt a testvére). Nem mutatta a fájdalmát, élte a mindennapjait. Ez nem tehette vele, hogy most ilyen velem?
2014. okt. 14. 11:59
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, mint a kedves 5.válaszoló. Most, hogy talán átlátod a dolgot, játsza a sértődöttet, és mivel tudja, mik az igényeid, ebből elvesz, hogy Te érezdd magad rosszul, ő meg persze nem csinált semmit... ha valaki gyanakszik, annak oka van. Mit tudsz tenni? Te is legyél rideg. Most gyakorlatilag az lesz részedről a soron következő, amit ki fog "kényszeríteni" a viselkedésével, hogy Te bújsz oda hozzá, hogy ne haragudjon..és akkor szépen ezzel elsikálta a dolgait, de igazad van, amiről nem veszel tudomást, az nem fáj. Elhiszem, hogy szereted, de van az a szó, hogy méltóság...
2014. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

te ott vagy mindig, bolond lenne otthagyni, félredug, hazamegy a meleg vacsira.

szánalmas aki hagyja

2014. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:

"de akkor miért nem megy a fenébe?"

Szereti a családját. (régen is volt ilyen +el-eljártak a klubba, és mellé, a lotyókhoz üríteni)

2014. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondotok és rendkívül borzasztóan érzem magam. Hónapok óta gyomorgörcsöm van. De ha elfordulok (mert csináltam), akkor megint az a lemez, hogy ő bezzeg próbálkozik megjavítani a kapcsolatot (amit ugye én rontottam el), de én meg olyan durcás vagyok és semmi kedvesség nem várja, ha este hazajön. Akkor minek igyekezzen?
2014. okt. 14. 12:03
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Eddig élte életét nagy boldogan, mert téged be tudott etetni néhány üzenettel, miközben folyamatosan flörtölget a hátad mögött. Mert ha kétszer kerül gyanúba, arra kb 10x annyi eset jut, ami nem derül ki. Két éve nem elégedett veled? Akkor minek van melletted? Nem említetted, hogy ezt bármikor is megpróbálta volna megbeszélni, csak amikor épp a nőügyeit kell magyarázgatni. És minek az óvszer? Mivel tudta megmagyarázni? Ha egyszer-talán-valamikor mégis kellene nektek? Vagy miért? Az, hogy a levelezésébe belenéztél.. nagy bumm. Akinek nincs mit titkolnia, az inkább örül, hogy tisztázhatja magát! (Megjegyzem, ha van egy kis esze, folyamatosan törölgeti a gyanús üzeneteket, pont erre az estre felkészülve.) A bizalmatlanságra pedig okot kell adni! Ne dőlj be a hisztijének. Arra meg ki játék, hogy a megbocsátásáért esengj, aztán meghúzd magad, és ráhagyj mindent.
2014. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
53%

pfff gratula, elérted azt a szintet, hogy te vagy ahibás, amiért félrekúr és ő szeret, javulni akar, de te ellököd.

ügyesen elástad magad

2014. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező teljes mértékben megértelek.

Igaz nálunk nincs ilyen probléma de ,ha lenne én is hasonlóan reagálnék az tuti!!!

Még szép h,van jogod megnézni az ő dolgait ha, ő maga hozza elő belőled ezt az úgynevezett nyomozót.

Ezt megkell beszélnetek rendesen mert minden ok nélkül az ember nem kezd el gyanakodni.

ui:és a csók igen is nagyon fontos egy házasságban!!!

2014. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Akkor a 17-estől kérdezném, hogy te hogy oldottad volna meg? Ha kidobom, akkoris én vagyok a szemét. Ha nem, akkor is... soha nem volt megdönthetetlen bizonyítékom. Volt, hogy valamiben tök biztos voltam és saját magam derítettem ki, hogy tévedtem, nem ő cáfolta meg.
2014. okt. 14. 12:08
 20/59 anonim ***** válasza:

jesszus te lettél volt a szemét?? kinek a szemében?

a sajátodban egy önbecsülettel rendelkező nő lették volna, aki nem hagyja, hogy h.lyére vegyék, de most az lettél.

2014. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!