Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 31/59 Bence_ ***** válasza:
Mi lenne ha felnőtt ember módjára felvállalnátok az érzéseiteke, igényeiteket? Te évek óta nem bízol benne, rettegésben élsz. Neki meg évek óta nem tetszel. Mitől lenne jó egy kapcsolat ha nen válaljátok fel saját magatokat?
2014. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Kedves Bence! Ez megtörtént. Én elmondtam, hogy nehéz így bízni. Ő elmondta, hogy nem történt semmi egyik esetben sem. Mondtam, hogy nekem nagyon fájnak ezek a dolgok. Ő mondta, hogy nem tetszik neki, ha féltékeny vagyok. Én felvázoltam neki, hogy addig örüljön, amíg az vagyok. Egyébként sosem vittem ezt túlzásba. Bárhova elmehet, nem korlátozom. Volt, hogy én otthon a babával, ő meg csak reggel jött haza egy buliból. Nem támadtam le, hogy kivel meg hol, meg mikor... stb. Én nem kérdezem soha, ki hívja telefonon, ha én leteszem a telefont egy beszélgetés után, rögtön jön a kérdés, hogy ki volt az. Ha nem vele egy szobában telefonálok, akkor kit hívtam, miért nem hallhatta.... ő közölte, hogy eltört benne valami, mikor megnéztem a leveleit... azóta egyébként jelszóval levédte, stb. Az, hogy bennem eltört valami, mikor gyanús volt, az az én bajom,mert beképzelem magamnak, hogy ott volt valami. Elég ha ő tudja, hogy nem és kész... Közölte, hogy nem tud bízni bennem (nem megcsalásra vonatkozóan, hanem, hogy nem nézek-e bele a dolgaiba) és ezért nem érzi már azt irántam, amit... de ha két éve már baja volt velem, akkor miért vett el, miért csinált gyereket és miért vallott szerelmet minden nap?????? De most már nem érzi, de valamit azért mégis érez (ő mondta), ezért nem megy el,meg nem akarja a családot felborítani, de igazából, ha annyira nem érezné már jól magát, akkor inkább elmenne, de hát mégse és ő mennyit dolgozik ezen a kapcsolaton....stb. De ami számomra a bizonyítéka lenne ennek, az érintés, a csók, stb... az nincs meg... szóval nem tudom.
2014. okt. 14. 13:29
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy nem csalt meg...te tényleg ilyen buta vagy?

miért vádolna? mert rádvetíti! te meg elhiszed, átmosta az agyad, magadat okolod, te lennél a szemét stb.

amíg nem látod be, hogy ő a szemét,addig bármi mondhat bármit!

2014. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé egy nap, és mondd neki hogy mutassa meg a jelszavazott dolgait. Ha jelenetet rendez emiatt, akkor takargatnivalója van. Én a helyedben hideg lennék vele mit a jég, és kimozdulnék amennyit csak tudnék. Ha panaszkodik, tennék rá magasról. Ne csak te szenvedj.
2014. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell együtt szenvedni. Én úgy érzem, a kérdező élete könnyebb lenne egy ilyen felelősséget hárító hazudozó nélkül. Hogy miért nem hagy ott? Mert még nincs másik nő, aki ugyanúgy gondját viselném, mint te, kalandozni pedig így is tud. Így kényelmes. Ráadásul most a sértődöttségre fogva meg sem kell már játszania magát.

A levelezésében már biztosan nem találnál semmi gyanúsat, illetve könnyen lehet olyan e-mail címe, amiről nem tudsz. Szóval a nyomozgatás nem feltétlen vezetne eredményre. Nem is kell.. már úgyis tudod, amit tudnod kell ahhoz, hogy véget vess ennek a színjátéknak.

2014. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 Bence_ ***** válasza:

Eltőrt benne valami. Rendben. De fél év alatt azért valamit kellett volna kezdenie evvel az érzéssel. Rendbe teszi magát és boldogan él veled. Neki ez akkora tőrés, hogy lelép.

Jó, hogy nem vagy féltékeny avval csak magadat mérgezed. Ő ettől nem lesz hűségesebb. Simán lehet, hogy a gyerek és nem gondolja végig, hogy a döntéseinek mik a következményei. Boldogságot magadban találd meg. Ha boldog vagy akkor nem fogsz elvesztegetett időként gondolni a vele töltött időre. Már ha külön válnak útjaitok.

2014. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 Bence_ ***** válasza:
Lelkileg támaszkodhat rád? Különben minek kérdezgeti, hogy te miről, kivel. Fél, hogy elveszít.
2014. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

dehogy lelkileg, csak van aki főz, mos, otthont teremt, dugni is lehet

de azért másokba is űrít, csak azok nem gondoskodnának róla, ezért marad

nagyot koppanna ha kidobnád, de nem fogod!

2014. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

A 30-as válaszoló vagyok...

Mi az, hogy levédte jelszóval a leveleit? Mi az amit előled rejtegetnie kell? Megkérdezted ezt tőle?

Mi az, hogy elég ha én tudom, hogy nem csaltalak meg és rád nem tartozik? Szerinte egy kapcsolat nem arról szól, hogy minden mindkettőre tartozik?

Írta valaki, hogy kérd meg, hogy mutassa meg a jelszóval védett leveleit. Szerintem ez tök jó ötlet. Ha akar még valamit a kapcsolatotoktól, akkor ezzel bizonyíthat!!

Én is elmentem a bankba és cirkuszt csináltam, hogy mi az, hogy elmondják másnak a számlámon levő összeget. De ha a párom kérné - azonnal megmutatnám, hogy mennyi pénz van rajta. Nincs mit takargatnom.

És még valami...

Én nem vagyok azok közül való, aki neked válást fog javasolni. Ez szerintem mindenkinek legyen a magánügye. De légy szi ne hidd azt el a párodnak, hogy egy kapcsolat CSAK EGY személyen múlik. Ha hibáztál, kell egy másik aki megbocsásson, de olyan nincs hogy aki megbocsát az sosem szorul megbocsátásra. Próbálj egy kicsit büszkébben, méltóságteljesebben viselkedni - maradj nő mellette és ne válj csúszó-mászóvá.

Azt meg el sem tudom képzelni, hogy ilyen viszony mellett milyen lehet a szex...olyan mint a mosogatás??? Kötelesség? Neked jó egyáltalán?

Az is eszembe jutott, hogy tűzzetek ki egy határidőt: pl. ha x hónap alatt nem tudod magad túltenni magad rajta, akkor ennek nincs értelme. Ha még akkor is morcizik, akkor tényleg nincs értelme. Elvégre nem csak te bántottad meg, hanem ő is téged, a te lelkeden is seb van, még ha "alaptalannak" nevezi is. Egy kapcsolatban a legmesszemenőbbig figyelembe kell venni a másik érzéseit. ( Szerintem meg az ő reakciója az alaptalan...ha nem volt mit takargatnia)

2014. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

József Attila válasza:


Megcsaltak, úgy szerettek,

csaltál s igy nem szerethetsz.

Most hát a töltött fegyvert

szoritsd üres szivedhez.


Vagy vess el minden elvet

s még remélj hű szerelmet,

hisz mint a kutya hinnél

abban, ki bízna benned.


*

2014. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!