Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után ha nem csókol meg a...

3 év után ha nem csókol meg a párom, az jelentheti azt, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Nem szoktunk csókolózni,csak szájra puszi van,de tegnap amikor megakartam csókolni,ő nem akarta,kérdeztem is tőle,hogy miért?Nem válaszolt,utána persze jól össze is vesztünk!Ma egész nap nem szóltunk egymáshoz,pedig ennél durvábban is össze szoktunk veszni és akkor mindig jön oda hozzám békülni,de ma....semmi!

Már nem tudom mit gondoljak....


2010. okt. 28. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy tart a "szájszagától", cigizik,iszik, bármi lehet. Kérdezz rá. Konkrétan. Vagy kapd nyakon, és ne hagyd kitérni.
2010. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, de fiú vagy lány vagy?
2010. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!
2010. okt. 28. 18:44
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Mily' büszkén, magasztosan, némi felháborodással vegyítve közölted nemedet. Elnézést, nem is közölted, hiszen még felkiáltójellel is elláttad csöppnyi mondatod. Mintha valami érdem lenne, vagy sértőnek találtad volna, hogy lánynak titulálnak, nem nagybetűs Nőnek - kell oda az a nagy kezdőbetű, tegyük már akkor szimbólummá, nehogy megbántsalak. Egy világ hajoljon meg előtted, hiszen te Nő vagy.
2010. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Szia:)Én is ugyanebben a cipőben járok,mint te,és nem értem miért van ez!Már azt sem tudom lassan,hogy is kell csókolózni!Mi is 3és fél éve vagyunk együtt!És még a szex sem olyan,mint kéne,elég ritka,és akkor sincs scók!

24/N

2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk sincs csók sosem, csak puszi.

Szex közben csókolózunk, de az nem olyan, mintha napközben is megejtené az ember egyszer-kétszer.

Amúgy állítja, hogy szeret, meg tudom is. 3 éve vagyunk együtt.

Szóval szerintem ne sértődj meg ezen, inkább kérdezz rá, vagy szokd meg rosszabb esetben.

2010. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyatosan érezném magam ha ez történne, megpróbálnám megbeszélni, ha nem megy megmondanám hogy 2 hétig ne beszéljünk hogy gondolkodjatok, ha nem segít akkor ott már úgyis mindegy
2010. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

ma 18:53

A mondatot nagy betűvel szoktuk kezdeni.

Komolyan, ennyire ráérsz kötekedni?

2010. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Már nem szeret - csókolózni.
2010. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

18.53 - neked meg mi bajod van, de komolyan? Ebbe is belekötni, ilyen cizellált formában...


Kedves Kérdező, sajnos ismerős a szituáció, de az én korábbi kapcsolatomban hamarabb bekövetkezett. Vannak férfiak, akik nem szeretnek szexen kívül csókolózni, és a párjuk kedvéért se erőltetik meg magukat. Én próbáltam megbeszélni,talán Te is próbáld, de igazából nekem nem jött be, és szakítottam is. Nem csak emiatt, de az benne volt, hogy szükségem van ezekre a megnyilvánulásokra szexen kívül is.

2010. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!