Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után ha nem csókol meg a...

3 év után ha nem csókol meg a párom, az jelentheti azt, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Nem szoktunk csókolózni,csak szájra puszi van,de tegnap amikor megakartam csókolni,ő nem akarta,kérdeztem is tőle,hogy miért?Nem válaszolt,utána persze jól össze is vesztünk!Ma egész nap nem szóltunk egymáshoz,pedig ennél durvábban is össze szoktunk veszni és akkor mindig jön oda hozzám békülni,de ma....semmi!

Már nem tudom mit gondoljak....


2010. okt. 28. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

"Gratulálok, nőstény lettél. A nő ideológiai fogalom is, én innen közelítem meg. Ahhoz meg sokat kell tenni."


Az, hogy te milyen képzeteket társítasz a nő fogalmához, az már a te bajod... De hogy jössz te ahhoz, hogy másokat sértegess? Te kis szuka, csak hogy a stílusoddal éljek.

2010. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

1 éve nem csókolóztok?! Hallod ez durva, hogy nem képes megcsókolni a párját,a gyerekei anyját... Szerintem az lehet a helyzet, hogy vannak férfiak (szerencsére nem mind), akik a szexen kívüli csókolózást az udvarlás nyűgös részének tekintik. Így aki már "megvan" azzal szerintük nem kell. Nem én találtam ki, említett exem fejtette ki nekem.... Basszus ott voltunk egy gyönyörű tóparton, átöleltem a nyakát, hozzásimultam, és nem! Sose felejtettem el, úgy megbántott,hogy még ha ő nem is akarja, de ennyire nem képes a kedvemért!!! De persze hogy a nő őt sz.opja le, amikor megvan neki, az természetes elvárás volt (lett volna)... De jó, hogy mostanival nem kell ilyenen vitatkozni.

Szerintem az lehet a baj a tieddel, hogy úgy van vele, te már megvagy, te vagy a zasszony, és kész. Brrrrrr.

2010. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia.Mi több mint 2 éve vagyunk együtt,mi sem csokolozunk már annyit,inkább csak puszi.
2010. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

1,5 évig csókolóztunk, aztán fogászati problémája lett. akkor szünet következett, ami szerintem akaratunkon kívül most már örökre fog tartani. Elhidegültünk egymástól, aztán dolgozni kezdtünk azon, hogy újra egymásra találjunk, mert igazából csak félreértések miatt hidegültünk el.

2 éves szünet után most először megcsókolt szex közben. Mostanában egyre inkább úgy viselkedik velem, mint régen. Mondogatja, hogy szeret meg imád. Sokszor szorosan átölel és azt mondja: úgy imádom...Na ez se volt 2 éven át.

De most már én zárom össze a szám, ha meg akar csókolni. Refluxos lettem, de akkoriban amikor abbahagyta a csókot, még nem voltam az.

Amikor rákérdeztem, miért nem csókol meg 1,5 éve, azt mondta ő ezt észre se vette és úgy látszik neki nem olyan fontos a csókolózás.

Valójában ezt sose hittem el. Nem hazudott persze, csak nem ismeri önmagát. Nem véletlen, hogy épp mostanában csókolt újra meg, amikor újra kezd olyan lenni velem, mint eleinte.

De már késő. Nem bízom benne. Hiába mond akármit, tudom hogy már nem szerelmes belém. Erősen gondolkozom a szakításon.


Én a volt barátommal voltam úgy, hogy sose hagytam hogy megcsókoljon. Szex se sok volt, de csókolózás olyan undort keltett bennem...Bújni se vágytam hozzá. Azt gondoltam: én ilyen vagyok, nem vagyok egy bújós típus...


Aztán jött a mostani párom, és 1,5 éven át agyba-főbe csókoltuk egymást. Mert belé szerelmes voltam. Még mindig szeretünk összebújni. De ennyi. Ez is meg tudott romolni, úgyhogy én befejeztem. 33 évesen már nekem úgyis mindegy, ha szétmegyünk is, én már nem kezdem újra senkivel.

Úgy látszik én nem vagyok az a fajta nő, akit egy életen át lehet szeretni.

2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!