Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után ha nem csókol meg a...

3 év után ha nem csókol meg a párom, az jelentheti azt, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Nem szoktunk csókolózni,csak szájra puszi van,de tegnap amikor megakartam csókolni,ő nem akarta,kérdeztem is tőle,hogy miért?Nem válaszolt,utána persze jól össze is vesztünk!Ma egész nap nem szóltunk egymáshoz,pedig ennél durvábban is össze szoktunk veszni és akkor mindig jön oda hozzám békülni,de ma....semmi!

Már nem tudom mit gondoljak....


2010. okt. 28. 18:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon ez abszurd, a szexet elképzelni sem tudom csókolózás nélkül.Az a lelke, ha nem vágyik a csókra az jót nem jelenthet.Mindenképp beszélj róla.
2010. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Van aki nem szeret csókolózni.
2010. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

18:53, te szerencsétlen idióta! A mondatot nagy betűvel szokás kezdeni, még ha csak 2 szóból is áll! És bocsásson már meg a világ, ha valaki 18-20 év felett nem lánynak, hanem nőnek tartja magát. Érdekes, hogy a 20-30 éves férfiakra sem mondják, hogy fiú... Vagy talán te fiúnak tartod magad? Mert nő biztosan nem vagy....

Egyébként kérdező, ez attól is függ, milyen volt a párod a kapcsolatotok elején. Ha akkor még szeretett csókolózni, akkor elképzelhető, hogy már nem szerelmes, de erre rá kellene kérdezned. Én biztos nem tudnám elviselni hosszú távon, mi 4 éve vagyunk együtt, és még mindig sokat csókolózunk!

2010. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem fogom tudni megmondani, hogy a párod mit érez, illetve gondol. A magam részéről viszont furcsállom a dolgot, mert nálunk egészen másképpen van. Mi 7 éve vagyunk együtt, van két gyerekünk is, de még mindig szoktunk csókolózni csak úgy, elég sűrűn. Ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy nem szeret. Csak vele tudnád ezt megbeszélni de higgadtan, nem üvöltözve, számonkérve, hisztizve. Ezekkel ugyanis a világon semmit nem érsz el csak azt, hogy megint össze fogtok veszni.
2010. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%

"ma 18:53

A mondatot nagy betűvel szoktuk kezdeni.

Komolyan, ennyire ráérsz kötekedni?"

Szövegértés egyes. Nem abba kötöttem bele, hogy ő írta nagy kezdőbetűvel, a saját szövegemre vonatkoztatva jegyeztem meg, hogy én így fogom írni, nehogy megsértsem női mivoltában.

2010. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"18:53, te szerencsétlen idióta! A mondatot nagy betűvel szokás kezdeni, még ha csak 2 szóból is áll! És bocsásson már meg a világ, ha valaki 18-20 év felett nem lánynak, hanem nőnek tartja magát. Érdekes, hogy a 20-30 éves férfiakra sem mondják, hogy fiú... Vagy talán te fiúnak tartod magad? Mert nő biztosan nem vagy.... "

Olvasd el, amit az előzőnek is írtam. Egyébként igazad van, mert lány vagyok. Egy 20 éves emberi egyed egyébként még fejlődésben van, ha már így a korba megyünk bele - gondolom, ezzel a biológiai fázisra céloztál -, tehát nem számít még felnőtt egyednek.

2010. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Tegnap először nem akadtam ki rajta,csak megszerettem volna tudni az okát,de ő inkább elkezdett "védekezni" és így indult a vita!

Ha azt vesszük már egy év eltelt azóta,hogy csókolóztunk,viszont a kapcsolatunk elején még javában csináltuk :)


Kötekedőnek: Igen én nőnek tekintem magam,23 évesen két gyermekes anyukaként! :)

2010. okt. 28. 21:19
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem szeret téged. Nem normális, hogy 3 év után így reagáljon valaki egy csókra, meg, hogy 1 éve nem csókolóztatok?? Ilyen létezik?

Ráadásul mégcsak 23 éves lány vagy. Bocs, nő...

Kicsit túl fiatalon szültél és lehet sok neki a 2 gyerek meg a házasság, főleg, ha ő is fiatal. Én erre tippelek.

2010. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%

"Kötekedőnek: Igen én nőnek tekintem magam,23 évesen két gyermekes anyukaként! :)"


Gratulálok, nőstény lettél. A nő ideológiai fogalom is, én innen közelítem meg. Ahhoz meg sokat kell tenni.

2010. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

Valami problémája van. Ha a kapcsolatotok jó akkor azt tudom elképzelni, hogy kissé túlterhelt, és mivel 1 éve nem volt csók és most el is zárkózott tőle, most jobban kijött rajta ez a terheltség, mint eddig. Próbáld tőle megkérdezni, de semmi esetre se veszítsd el a türelmed! Az ront a helyzeten.

Ha azonban úgy érzed, hogy eddig is történtek furcsa dolgok, akkor lehet, hogy már nem szeret.

2010. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!