Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
81%

figyelj... elég sokszor volt "gyanú"ban, de te vele vagy

edd meg!

2014. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a problémám, hogy nincs az a nő aki sok csókot akar életem során...de nem vagyunk egyformák...
2014. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
70%

"Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám."


Ez érthető, senki sem szeretne egy egy nyomozóval, rendőrtiszttel, egy ÁVÓS vallatótiszttel szerelmi kapcsolatban lenni :D :DD

2014. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Nekem viszont nagyon fontos, ez lelkiség és intimitás egy kapcsolatban. Ha a csók nincs, akkor lelketlen az egész:(( Minden nap egy kicsit meghalok már jó ideje...
2014. okt. 14. 11:53
 5/59 anonim ***** válasza:
91%
Defenzív módban van, mert kiderültek a dolgai. Ha átfordítja a dolgot úgy, hogy te vagy az aki beleturkált a személyes levelezésébe, akkor elfedi a saját ügyeit. Úgy állít be téged, mint aki az egész probléma okozója. Én már régen áttértem volna más megfigyelési módszerre(keylogger), de ez technikai tudást igényel, cserébe bombabiztos. Biztosan nem bohóckodnék egy emberrel úgy, hogy majdnem biztos hogy megcsalt.
2014. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

Na azért őt sem kell félteni. A telefonomat szereti babrálni. egyébként nem néztem meg az évek alatt sohasem. Csak azért mert már megint valami susmust éreztem... ok nélkül nem csinálnék ilyet. Ehhez nem ÁVÓsnak kell lenni, hanem egy feleségnek, anyának, aki próbál egyben, szeretetben és harmóniában tartani egy családot. Te sem szereted, ha kihasználnak... gondolom.

2014. okt. 14. 11:55
 7/59 csabika1971 ***** válasza:
81%

Gyanús a dolog. Kétszer is felmerült vele szemben a félrelépés (akkor valószínű volt is valami).

Mikor a levelit nézted, megijedt. Ezért mehet most ez a nagy melodráma. "Mert hát lennék én ilyen mérges ha nem lennék ártatlan?"

Sőt mert így viselkedik és ennyi ideje. Valószínű már nem is szerelmes, mert már rég megbocsátott volna, mint te annak idején.

El kellene gondolkodnod most már a továbbiakon, mert csúnyán kihasználnak.

2014. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Kedves 5! ez a keylogger nem ér semmit. A telefonján is levelezik, meg a melóhelyén. Az itthoni gépen már nem.
2014. okt. 14. 11:57
 9/59 anonim ***** válasza:
85%
eszem megáll smaci a legnagyobb bajod? tuti hogy csomószor megcsalt, te meg behuyntad a szemed!!!!
2014. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
84%
Keylogger távoli gépre is telepíthető.. mondom hogy kell hozzá némi szakértelem.
2014. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!