Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem csókol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindig jól megvoltunk. A kapcsolatunk elején évekkel ezelőtt gyanúba keveredett egy nővel, de megbeszéltük. Állítása szerint nem volt semmi, nagyon nehéz azóta megbízni benne, nem tudom, mit gondoljak, de tény, hogy vannak tényezők, amik mellette szólnak, de vannak olyanok is, melyek ellene. Pontot tettem az ügy végére... Mindig küldte a szerelmes üzeneteket, leveleztünk napközben, többször telefon, stb. Jól megvoltunk, összeházasodtunk, gyermekünk született, stb. A szerelmes üzenetek nem fogytak. Azonban ismét gyanúba keveredett, de nem kicsit... szintén nem tudom eldönteni, hogy történt-e valami vagy sem, de sok a gyanús tény, ugyanakkor el nem tudom képzelni róla, hogy így megalázna, de az évekkel ezelőtti seb felszakadt. Kiakadtam rendesen... Belenéztem a levelezésébe (hát egyértelmű utalást nem találtam, de azért félre érthető dolgokat igen, meg óvszert, mikor mi nem használunk már rég... persze ezt most elhasználtuk...mondjuk elfogadható volt az indok, hogy miért vette, de azóta megint nem használunk ). Ő meglátta, hogy megnéztem a mailjeit és borzasztóan kiakadt rám. Mondta,hogy nem csalt meg és én milyen bizalmatlan vagyok és mekkorát csalódott bennem, de ennek apropójából azt is közölte, hogy már két éve nincs megelégedve velem... (ebben az időben benne van az esküvőnk és a gyermek születése is)... ráadásul ezen időszak alatt folyamatosan jöttek tőle a szerelmes üzenetek. Akkor ezt most nem értem... Azóta nem jön tőle semmi, ha én írok nem reagálja le, nem mondja, hogy szeret és nem csókol meg. Ennek már hat hónapja. Mikor megtudta, mit csináltam, el akart hagyni minket, aztán mégiscsak itt maradt. Testi kapcsolat van köztünk, kedves velem, segít, stb. de max egy puszi és kész.... Ölelni is csak akkor, ha én ölelem... de az is olyan.... hagyjuk... Nem értem a viselkedését. Már átbeszéltük sokszor. Azt mondja nincs senkije, de nem tud velem érzelegni, mert akkorát csalódott és nem is tudja ez meddig fog nála fennállni. Most mi van? Mit tudok tenni?
2014. okt. 14. 11:45
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Hát ha már a kapcsolat elején gyanúba keveredett és azóta nem tudsz bízni benne, akkor nagyjából tudhattad, hogy mit vállalsz. Én ilyen alapra biztos nem építettem volna családot, nem mertem volna így gyereket szülni. Bátor vagy hallod... De az emberek nem változnak jelentősen, nem lett volna szabad abban reménykedned, hogy majd megváltozik. Ha nincs bizalom, akkor az nem is lesz később sem csak úgy magától...


Könnyen lehet, hogy te ragaszkodtál hozzá, de ő nem téged tartott sohasem az igazinak, csak belement, mert úgy kényelmes ugye. Aztán közben titokban félrelép, vagy majd egyszer teljesen le is lép, ha úgy érzi megtalálta az igazit. Téged meg hülyére vesz, mert hagyod.


Nem biztos persze, de én úgy gondolom, hogy ha nem járkál rosszban, akkor vagy már rég megtudtátok volna beszélni és bíznál benne annyira, hogy nem turkálsz a leveleiben, vagy pedig nem haragudna meg ezért, inkább mosolyogna egyet azon, hogy milyen féltékeny vagy és egyben imponálna is neki, hogy ennyire oda vagy érte... De mivel nem ezt teszi, hanem most ezt tekint minden baj forrásának, így vagy tényleg sumákol, vagy pedig nem, de akkor viszont te vagy nagyon elviselhetetlen, csak nem merte még megmondani és ez a kutakodás jön kapóra...

passz.


Azt tudod tenni, hogy elmondod neki, hogy mit érzel, és mit miért tettél, és miben vagy bizonytalan. Meg hogy szereted... Ha ez nem hat, hát akkor annyi.

2014. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Egyébként a keyloggert kipróbáltad, vagy csak élből elvetetted?
2014. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
Sőt, más e-mail címet is röhögve használhat, akár telefonról, akár gép előtt ülve, bárhogy. És igen, azért nem megy el, mert ott a család, írod, testi kapcsolat van, amit kihasznál, csak szüksége van még mástól is. Kérdésedre válaszolva az van, hogy esélyes a megcsalás, de úgy forgatja a lapjait, hogy érezdd magad hibásnak, mert neki ez így megfelel.
2014. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor legyél te a "szemét" és dobd ki, mert nem vagy vele elégedett az utóbbi 2 évben. Az élete pont úgy fog tovább menni, mint most, csak nem lesznek extra házastársi kötelességei (pl csókolni..), amik terhesek neki, no meg el kell látnia önmagát. Te komolyan úgy látod, változtatni akar? Annak az lenne az első lépése, hogy eléd áll, elmondja mit hibázott és milyen okból, valamint hogy szerinte hogyan lehetne javítani a kapcsolaton. Most érzelmileg zsarolni próbál, vagyis addig rossz lesz neked is, ameddig ő nem kaphatja meg, amit akar. Lusta és gyáva válni. Ha beadod a válópert, dühöngeni fog, de még akkor sem jut eszébe változtatni, max ígérgetne, hogy a kényelme megmaradjon. Ennek a házasságnak vége, egyedül nem lehet megmenteni, és miért is akarnád, mikor pont te vagy az áldozat?
2014. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
A férjed az évek alatt minimum kétszer megcsalt téged, te pedig kiskutyaként ragaszkodsz hozzá, ahogy ő ezt nagyon is jól tudja. Azért állít be téged a probléma okozójának, mert így elfedi önmagát, és nagyon jól tudja, hogy te ezért emészteni fogod magad. Ahogyan teszed is, ahogy szexelsz vele azzal a gumival, amit magának meg a nőjének vett, meg gyereket szülsz neki, vacsival várod, meg stb. Én már régen elhagytam volna, meg hát nem zörög a haraszt, tudod...
2014. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a múltkor egy kollégámmal találkoztunk a városban és beültünk egy sütire beszélget, kivel mi újság... cégben mi van... stb. Ő meglátott és véleménye szerint én csalom meg és azért vádoltam meg őt, hogy magamat leplezzem...
2014. okt. 14. 12:28
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne haragudj..:) De ez az utolsó most komoly volt? Szóval mielőtt rátérnétek az ő nőügyeire, előtte bizonyítsd, hogy nem csalod meg? Legjobb védekezés a támadás és terelés, de akinek nincs titkolnivalója, az nem is él ilyen eszközökkel.. Tisztában van vele, hogy nem csalod meg, csak most erre alapozva akadályt gördít a további megbeszélnivalók elé. Soha nem fogja azt mondani, hogy hisz neked, csak ha közlöd vele, hogy elnézed minden hülyeségét, kezdjétek tiszta lappal, szánjon meg mert te szeretnél a lábtörlője lenni egész életedben. No akkor kegyesen elfelejti a kollégádat, csak akkor emlegeti fel, ha épp rád akar kényszeríteni valamit, amit te nem akarsz, és kell valami, amivel zsarolhat érzelmileg. Miért tűröd meg ezt az embert magad mellett?
2014. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon nehéz szitu Kérdező... De ami nekem eszembe jut az annyi, hogy elmondhatnád neki, hogy te őt sosem csaltad meg, viszont elvesztetted benne a bizalmadat.


Az az igazság, hogy már a kapcsolatotok elején voltak gyanús jelek,és nyilvánvaló, hogy ott elszakadt nálad valami,ami később is most nemrég előjött.


Mérlegelj szerintem.Ő életed párja? Mert akkor tényleg mond el neki, hogy nem tudsz benne most megbízni és nem tudod mi legyen. Csak őszintén! Amiket ide leírtál,azt mind elmondhatnád neki. Biztosan kifog akadni, de bizalom és őszinte kommunikáció nélkül semmit nem ér egy kapcsolat.



Én mindenesetre megkérdezném tőle, ha azt hiszi, hogy a múltkori sütizős kollégáddal csalod,akkor miért nem hagyott még el? Szegezd neki a kérdést.

2014. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 csabika1971 ***** válasza:

Kedves kérdező. Hogy miért nem ment el? Az alapvető emberei természet az oka (tisztelet a kivételnek). Mert a többség marad egy kényelmes helyzeteben, ahol tető a feje felett, gondoskodnak róla és még ingyen szexet is kap.

Hogy megviselhette-e a testvére halála? Természetesen (és akár a globális felmelegedés is), hisz senki nem lát a másik fejébe. Ezért csak magamból indulok ki, ha nekem halna meg hozzá tartozóm. Akkor még jobban arra az emberre támaszkodnék vigaszért, aki mellettem éli a mindennapjait.

Éppen ezért számomra ez így roppant fura, hogy tőlünk kérdezed nem e befolyásolhatja az a halál eset. Mert hát éppen neked kellene ezzel jobban tisztában lenned mint nekünk. És mivel még sem így van, ez még csak jobban azt erősíti bennem, hogy sokkal nagyobb itt a gond. Mint hinnéd vagy szeretnéd remélni.

2014. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

Csalódott - ok

de ha ő is ebben a kapcsolatban akar maradni, hajlandó lenne-e arra, hogy kiteregesse a szennyesét? Magyarul, hogy ne titokban nézd meg az e-mailet? Engedné ezt neked? Bízik-e annyira benned? És te hasonlóan mennyire nyitnád ki az intim szférádat a másik előtt?

Én is csalódtam a páromban, hasonlóan mint a férjed benned. Csak nálunk nem a levelezésekről volt szó, hanem a bank számlámról. És nem is az volt a bajom, hogy megtudta, hogy mennyi van a bankszámlámon, hanem maga az a tény zavart, hogy mit képes megtenni - már már félelemmel töltött el. Aljasságnak tartottam. (Abba most nem megyek bele, hogy miért is alakult ki ilyen helyzet)

Ezzel együtt megegyeztünk abban, hogy nyitottak leszünk ilyen szempontból egymással a jövőben. Én is vele és ő is velem. Nem mondom, hogy nincs még bennem néha a tüske, de folytatni tudjuk, mert mindketten tartjuk magunkat ahhoz, amiben megegyeztünk.

2014. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!