Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt kérte a férjem! Te, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt kérte a férjem! Te, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

Szóval most szólt a férjem,hogy a hétvégén el kellene szállásolni a volt menyasszonyának az apukáját,mert itt lesz dolga és mivel jó barátságban maradtak,úgy gondolta rákérdez.Mármint arra,hogy itt aludhatna e,csak éjszakáról lenne szó,nappal nem lenne itt.Ti engednétek?Mit szólnátok hozzá?

Amugy 6 évig voltak együtt,ebből 1 év jegyesség volt,de végül a férjem szakított vele,mert már elmúlt a szerelem.

Én most kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt a helyzet miatt.


2014. aug. 26. 20:31
1 2 3 4
 11/37 *Victorique* ***** válasza:
84%
Nem zavarna, ha ott aludna, mert lényegében a haverja. Ha előtte a férjed a te beleegyezésedet is kikéri, nincsen ezzel semmi gond, max nem avatod be a családi életetekbe, ha beszédbe elegyedtek.
2014. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 *Victorique* ***** válasza:
84%
Ne blamáld magad!Nem miattad mentek szét, nem léptél az exe helyébe. Ha az öreget nem zavarja, akkor téged se zavarjon! Amúgy sem kérte volna, ha bármi ellenérzése lenne veled szemben.
2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavarna, természetesen hozzájárulnék, és még kellemes vacsorát is főznék.


Nincs olyan, hogy 'a lányának kellene a helyemben lennie', így alakult hat év után. Kedves lennék vele és megvendégelném. Hadd menjen jó érzéssel el, hogy egy kellemes estét töltött nálatok.


Pláne úgy, ha még külön vendégszoba is van.

2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Persze,felhívott és megkérdezte,hogy mit szólnék hozzá.

Amugy belementem,mondtam,hogy jöjjön nyugodtan.

Csak mégis motoszkál bennem valami. :/

2014. aug. 26. 20:51
 15/37 anonim ***** válasza:
69%

Csak számomra kellemetlen,hogy hát mégiscsak az ő lánya völegénye volt,és most kb. neki kellene az én helyemben lennie...

Ez így értelmetlen. Nem az apósodról beszélünk.

Meg nehogy már kellemetlenül érezd magad a saját házadban. Főleg ilyen pitiáner dolog miatt. Mégis mi a fene történne? A férjed hirtelen kiszeretne belőled mert a volt apósa megmutat egy képet a volt feleségéről? Otthagyja a házasságát hogy visszamenjen a régibe amit azért hagyott ott mert nem volt boldog?

Vagy esetleg amiatt aggódsz hogy az öreg fogja elcsábítani a férjedet?

Egyszerűen nincs mitől félned, engedd elszállni a paranoiát.

2014. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%

"Csak mégis motoszkál bennem valami. :/"


Ugyan mi?

Mi nők tényleg ott keressük a problémát, ahol nincs...

2014. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
25%

engem nagyon zavarna.

de nem is lenne olyan férjem, aki ezt egyáltalán fel meri hozni.

2014. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Igen,lehet tényleg csak én fújom ezt fel! :D

Köszi nektek!

2014. aug. 26. 20:58
 19/37 anonim ***** válasza:
17%
A sok értelmes, aki lepontozott, tényleg beengedne az utcáról egy idegent?
2014. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%

# 19

A feleségem barátja nekem nem lenne idegen.

2014. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!