Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem engem hibáztat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem engem hibáztat, hogy azért nincs pénzünk semmire mert (nekem is) kevés a fizetésem, szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés
Folyton azt hallgatom,hogy bezzeg xy-ék nál az asszony hazaviszi a 150-200 ezret egy mutliból,és tudnak nyaralni,meg étterembe járni,autót venni,stb én meg milyen szerencsétlen,meg élhetetlen vagyok,hogy egyetemi diplomával csak egy közalakalmazotti állásom van 85 ezerért.Az,hogy ő is csak 100 ezret keres az persze más lapra tartozik...De neki "szabad" keveset keresni,mert ő nem diplomás
2014. aug. 23. 12:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Miért vagytok ezek után együtt?
2014. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
11%
Diplomásként valóban kereshetnél jobban igaza van a férjednek keress másik munkahelyet
2014. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
92%

Nem hiszem, hogy más családdal kéne példálozni...

Azért mert férfi, ne mondjon ilyet..nehéz elhelyezkedni,de ha ennyire szeretne pénzt akkor költözzön a másik nehéz mert többet keres mint te.

2014. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
99%
Akkor a kedves férjed keressen egy ilyen "bezzeg" nőt, te meg egy normális pasit!
2014. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%

Kettes, azért nem olyan könnyű diplomával munkát találni.


Kérdező, inkább keress kevesebbet, minthogy egyáltalán semmit. Próbáljátok megbeszélni, beosztani azt, ami van. Közben kereshettek más állást is.

2014. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
52%

Hàt egyrészt igaza van, mert a fenékkitörlésre valò diploma helyett lehetett volna valami értelmeset tanulni.


Màsrészt ezerrel keresnék magamnak valami jòl fizetõ àllàst amivel többet keresek( én 2 mûszakos raktàri àllàssal 130-at keresek nettoba.....) és aztàn mondanàm , hogy kuss a neved többet keresek.....


Harmadrészt miutàn bebizonyìtottam, hogy tudok többet keresni, kidobnàm ezt a taplò parasztot aki a férjemnek nevezi magàt és csak akkor szereti a màsikat ha van pénz.....

2014. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Keresek más munkahelyet de nem sok sikerrel.Pályakezdő vagyok ennek is örültem 1 év munkanélküliség utánn.Nem én tehetek róla,hogy a közalkalmazotti bértábla szerint ennyi a diplomás bér.Mondtam is,ha nem tetszik neki menjen és mondja meg a parlamentben,hogy emeljék fel a fizumat.

Amúgy ő is kereshetne jobban fizető melót,már nem azért...

2014. aug. 23. 12:26
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem fenékkitörlős diplomám van,vegyész vagyok.Most egy korház labborjában melózom.Állandóa pályázok gyógyszergyárakhoz,de mindenhová speckó gyógyszertörzskönyvezési,meg stb gyakrolatot kérnek 3-5 éveset.Vagy doktorit.
2014. aug. 23. 12:30
 9/50 anonim ***** válasza:
98%

Vannak ismerőseim, van, akinek csak középfokú végzettsége van, mezőgazdaságban dolgozik, havi nettó 200 000 Ft-ért. Vagy másik férfi, keres a munkahelyén nettó 110-120 000 Ft-ot és szabadnapjain elmegy maszekolni és még legalább havi 30 000 Ft körüli összeggel kiegészíti a családi kasszát. Szóval attól, mert a férjednek nincs diplomája, még kereshetne simán több tízezer forinttal is többet havonta, szóval nehogy már neki álljon feljebb!

Az meg a másik, hogy kb. a mai világban letojják, hogy van diplomád vagy nincs, nem kell a munkaerő, nem az a baj, hogy nincs képzett munkaerő, hanem hogy nincs hová menni dolgozni és az ember a valaminek is örül, mint a semminek! Mert hiába a diplomád, ha nem kellesz sehová, akkor meg még jövedelmed sincs, nehogy legalább ennyi.

Nem téged kéne hibáztatnia, hanem kicsit nézzen magába, meg nézzen körül az országba!

És a másik. Ezzel vagdalózik, hogy mert neked diplomád van. Na és? Ő is szerezhetett volna, miért nem szerzett? A lehetőség mindenkinek adott. Neki is az volt.

Szóval nem, nem jogos, amit a férjed mondott és amiért téged hibáztat.

Keresgélni kell neked is, neki is, ha lesz jobb, ami biztos, akkor meg lehet váltani.

Addig meg nem kell nagy lábon élni és ki lehet jönni. Elvégre 2 fizetés még mindig sokkal jobb mint az 1 vagy az egy sem! Mert az utóbbiakra is sajnos van példa. És nem az ember saját hibájából...

2014. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem az az ország, ahol csak úgy ugrálni lehet egyik munkahelyről a másikra.


Nem lehet, hogy ez a dolog nem is az anyagiakról szól igazán, hanem az ő frusztráltságáról, miszerint ő nem diplomás, Te pedig az vagy?

2014. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!