Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amióta terhes vagyok, az...

Amióta terhes vagyok, az anyám nem bír szexelni, engem hibáztat, de miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tervezett baba, mindene meglesz, de az anyám nem örült neki, és állítása szerint azóta undorodik az apámtól, amióta terhes vagyok, és nem bír lefeküdni vele. Mi a franc lehet az összefüggés, és miért kell az orromra kötni? Mintha én lennék a hibás... :(
2013. aug. 12. 11:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
irigy ? :)
2013. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de ezen jót röhögtem :D
2013. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy jo kis pszichoterápia?
2013. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó:) Gondolom nem apádtól vagy terhes, akkor nem értem mi baja lehet.. Megkérdezted már?
2013. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mintha undorodna attól, hogy én terhes lettem, és ezért ő is megundorodott a szextől, mert én járok a fejében.
2013. aug. 12. 11:41
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Én meg mióta szabadságon vagyok nem tudok tv-t nézni, kb ennyi az összefüggés :D

Gőzöm sincs mi köze a dolognak egymáshoz, és tényleg minek mondta el ezt neked. Lehet, hogy annyira aggódalmaskodik, mintha neki lenne gyereke? És akkor a gyerek a legfontosabb, a szex meg másodrangú? Talán ennyire átérzi a szitud és ez csak amolyan szimpátia az állapotoddal?

Majd ha vajúdasz, ő fog ordítani helyetted ?:D

2013. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
hát.. egy belevaló pszichiáter is vért izzadna míg kideríteni, mi a baj itt.. Remélem, nem laktok egy helyen. Tojd le a témát, most fontosabbra készülsz, kit érdekel a félévszázadosok szexuális élete, mikor egy új élet kialakulása van folyamatban. Van egy megérzésem: te nem voltál tervezett, és nem is nagyon akartak, sőt! és ez most feltolult, a bűntudat tud ilyen csavarokat venni. Kérdezz rá és figyeld az arcocskáját -miért is undorodik hirtelen a szextől.
2013. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokként hatott rá, hogy nagyszülők lesznek?
2013. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ő is ennyi idősen szülte a bátyámat, és azt állítja, hogy tönkretette az életét, és biztos benne, hogy az enyém is tönkremegy. Már időpontot egyeztetett az abortuszra egy doki ismerősével basszus, persze nem mentem el. De ettől még szexelhetne, így csak bolondabb lesz. Nem élünk együtt. :)
2013. aug. 12. 11:45
 10/29 A kérdező kommentje:
Anyám akart engem, csak apám nem, mert ő még nagyon fiatal volt.
2013. aug. 12. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!