Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amióta terhes vagyok, az...

Amióta terhes vagyok, az anyám nem bír szexelni, engem hibáztat, de miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tervezett baba, mindene meglesz, de az anyám nem örült neki, és állítása szerint azóta undorodik az apámtól, amióta terhes vagyok, és nem bír lefeküdni vele. Mi a franc lehet az összefüggés, és miért kell az orromra kötni? Mintha én lennék a hibás... :(
2013. aug. 12. 11:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes családod van... Ha az anyád sem tudja miért undorodik az apádtól mert te terhes vagy, akkor más végképp nem fog rájönni.
2013. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyátok nem akart igazán titeket. És ez most bukott ki a te terhességeddel. A gyerek ugye szex által "lesz" és ilyen formában utasítja el a gyerekvárást. Pszichiátriai eset, az biztos.
2013. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem bír lefeküdni vele, mert te már nem vagy "gyerek", tehát ő már nem csak anya, hiszen hamarosan te leszel anya, azaz ő nagyanya lesz. A sztereotípiákban gondolkodó emberek esetében a "nagyanya" képbe nem fér bele az ágyban hancúrozás.


A másik: ha nem kívánt gyreek van, akkor valóban téged hibáztat, mint eddig is mindenért (csak eddig ezt valószínűleg tudattalanul tette minden esetben).


Ne törődj azzal, hogy anyukád szexel-e vagy sem, ugyanis neked ehhez nincs közöd, ez az ő dolguk. Amikor anyukád erről beszél, ignorálni kell, és azonnal! Mondd meg, hogy nem érdekelnek a legszemélyesebb magánügyei (a sezx az az), és fordulj sarkon, és hagyd ott.


Nem a te hibád, hogy halálra van sértődve, mert korán "nagyit" csinálsz belőle, és retteg az öregedéstől.


Ps: a nem kívánt gyerek-ügyben neked kellene pszichiáterhez fordulni, addig, amíg meg nincs a baba. Különben rajta vagy a testvérei valamelyikén fogod ezt (tudattalanul) leverni.

2013. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%
22. Pontosan. Nagyon jól látod, ezt én is alátámasztom.
2013. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy én vagyok a hülye,de nem értem.Hogy a francba függ össze anyád nemi élete a te terhességeddel?! És egyáltalán,nem sül le a bőr a képéről hogy veled tárgyalja meg a szexuális életét? Nekem 3 gyerekem van fiú meg 2 lány,de ez eszembe se jutna!
2013. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván a nyakán fogsz kikötni gyerekestől és már most stresszes mert majd együtt nyomorogtok az ő egész életéáben.
2013. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Rá kell bíznia postásra, majd az helyredugja:)
2013. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
akkor anyukád miért nem lesz ujra terhes?
2013. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Így van 25 -ös :-). Gusztustalan dolog a szülőnek a gyermeke felé kiteregetni a a saját szexuális életét :S Engem nem érdekelne ,hogy bír e szexelni anyám apámmal ... oldják meg .. Inkább arra biztatnám anyámat ,hogy ezt ne nekem tárgyalja ki! Kérdező ne foglalkozz anyud mit mondd ,nem vagy hibás ! Boldog babavárást :-) !
2013. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!