Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amióta terhes vagyok, az...

Amióta terhes vagyok, az anyám nem bír szexelni, engem hibáztat, de miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tervezett baba, mindene meglesz, de az anyám nem örült neki, és állítása szerint azóta undorodik az apámtól, amióta terhes vagyok, és nem bír lefeküdni vele. Mi a franc lehet az összefüggés, és miért kell az orromra kötni? Mintha én lennék a hibás... :(
2013. aug. 12. 11:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bocs elég ízléstelen... Ti tervezitek, várjátok, ő meg időpontot kér.. fujjj. Elég nagy teher lehet ez rajtatok, hogy rátok fogja, tönkrement életét.. Valójában az ő embertelen világképe miatt olyan az élete, amilyen. A kicsit soha ne bízd rá, hog ynme vagy ott - mert teletömheti a fejét ezekkel a fos gondolatokkal.
2013. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jó ember, jó anya, és amikor mondtam neki, hogy nem ő fog dönteni, elfogadta, már vett kis zoknit is a babának, de továbbra is hajtja, hogy rosszul döntök. És hogy nem tud szexelni. :)
2013. aug. 12. 11:54
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer tervezett baba, anyud mért üti bele az orrát?

Egyébként meg gondolom nem apáddal csináltad, szóval nem tudom mi köze a kettőnek egymáshoz.:D

2013. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó lélek, sajnos, a gyereket hibáztatni az elcseszett életért a lehető legaljasabb, amit a szülő tehet. Ezt nem lehet egy zoknival kiváltani, nagy lelki terhet jelent a z embernek így felnőni. A megérzésem, hogy téged nem akart , egyre erősebb, mert el akart hajtani elvetetni. Most dolgozza fel azt, amit ő tett/vagy úgy érzett elmulasztott. Ez helyes, ha fel akarja dolgozni, de te ne legyél ennek szenvedő alanya. Ha a szexről sír, mondd, hogy ne erőltesse, vagy forduljon orvoshoz vele. Én kerülném őt a babavárás alatt és az első évben.
2013. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
hát már ne haragudj, de hogy veszi a bátorságot, hogy megölesse a te gyereked? Mert egy anyának sokmindenhez joga van, ha félti a gyereke életét, épségét, jövőjét, sokszor irreálisan is, de ehhez aztán abszolút semmi joga. Ha ő elb.aszta az életét az az ő baja, de ne rajtad verje el az évtizedek óta fennálló lelki sebeit. Nem foglalkoznék vele.... hülyén viselkedik, abortuszra hogy lehet másik embert előjegyeztetni? Csak mert nekem volt ab-om, de mire az ápolónő kiadta az időpontomat, mindenre nekem kellett szignóznom, nekem kellett családsegítőbe megjelenni, altató orvosi vizsgálatra menni... ezt anyukád hogy tudta helyetted elintézni?? Ha vki megtehette volna helyettem, szívesen áthárítottam volna az adminisztrációs feladatokat, dehát ezekhez az anyuka jelenléte kell, úgyhogy nekem kissé gyanús a kérdés!
2013. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg intézkedni kezdett abortusz-ügyben, pszichológusra van szüksége. Neki és nektek is könnyebb lesz utána.
2013. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Hány éves? Nem lehet, hogy klimax? Amúgy meg inkább undorodna magától, amiért ilyen helyzetbe hozza a terhes lányát!
2013. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Pszichiátriára utalnám az édesanyádat. Édesapádat egy jó night clubba. Neked boldog babázást!
2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen Kérdező, sok magát még fiatalnak érző 40-es, 50-es embert össze tud törni, hogy nagymami, nagypapi lesz belőle:) - ettől minden átmenet nélkül hirtelen elkezdi öregnek érezni magát, tudatosul benne, hogy túl van vélhetően az élete felén... Ismert lélektani krízis, egyszer volt alkalmam megfigyelni, amikor egy haveromat (ffi) a 18 évesen született lánya 18 éves korában - szóval a haver volt 36 - nagypapivá tette... hát, nem volt könnyű, bár neki annyiban igen, hogy azért mindenki a gyerekének nézte az unokáját, szóval csak önmagával kellett lerendeznie, a külvilág reakciói nem érintették.

Olyan ez, mint amikor az embernek először köszönnek csókolommal - és úgy érzi, összeomlott a világ körülötte:)))

2013. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és Kérdező, valamelyik előző hozzászólással szemben inkább anyukádat kellene a Night clubba küldeni:) valszeg attól állna vissza a lelki békéje, ha kapna olyan visszajelzéseket a környezettől, hogy attól, mert unokája lett, ő nem csak nagyika lett, hanem pont ugyanúgy NŐ is maradt, akinek van nőiessége, szexuális kisugárzása, akit továbbra is nőnek néznek, kire továbbra is rámozdulnak... (engednie nem kell a csábításnak persze, elég, ha tapasztalja, hogy még csábítanák:))
2013. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!