Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt a ferjem es gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a ferjem es gyereket varok. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Az elso gyerekunket varom es megcsal. Ma fel akartam lepni a facebookra es nem volt kijelentkezve lattam hogy egy ismeretlen no irogat neki amit irt abbol nyilvanvalo hogy viszonyuk van az elozo beszelgeteseket is elolvastam Meg dolgozik mit csinaljak ha hazajon?
2014. aug. 14. 16:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez már sok lenne. Megkérdezném, hogy miért & csomagolnék.
2014. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Állítsd kész tények elé, és várd meg, hogy ő mit mondd. Azután cselekedj!
2014. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Ha hazaért ültesd le és kérdezd meg, hogy mi ez, illetve hogy mik a szándékai. Nagyon aljas dolog volt, amit tett, de csak te tudhatod, hogy ezt meg tudjátok beszélni vagy sem (egyáltalán meg akarja beszélni?), illetve hogy ezzel együtt tudsz e élni.

Én tudom magamról, hogy egy ilyen dolgot nem tudnék megbocsájtani, szóval már kipakoltam volna a cuccát... 28N

2014. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Kb összetörve, szétcibálva kitenném a cuccát az ajtó elé, és zárat cserélnék. A cucca tetejére meg egy nyomtatott pédányt a levelezéséből, természetesen a gépe/laptoja maradványainak tetejére.
2014. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
14%

elsőnek marhára elszégyellném magam h belenéztem a privát levelezésébe....

majd elgondolkodni miben változtam meg h ö egy másik nőhöz fordult....


de őszintén !!!!

2014. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Válás, gyerektartás és vagyonmegosztás.


Alternatíva: szülj majd gyorsan még egyet, hátha megváltozik (gyakorikérdések.hu mentalitás)

2014. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%
17:08-as, azért álljon már meg a menet, ha nem csinál semmit főhősünk, akkor ez a beszélgetés el sem kezdődik, attól függetlenül, hogy beleolvastak-e vagy sem!
2014. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Gerinctelen. Én a helyedben költöznék amint lehet. Menekülj, kérdező, mert csak rosszabb lesz!
2014. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
5%

bocsi de hogyan van képe beleolvasni ?????


23 éve vagyunk együtt soha nem jutott eszembe a a férjem levelezésébe vagy bármi hasonlóba belenézni ! és neki sem az enyémbe ?


talán el kéne gondolkodni miben változott meg a kisasszony - lehet házisárkány lett a terhesség alatt ? vagy nincs elég szex ? vagy bezárja a párját ? milyen kapcsolat ahol nincs bizalom ?

2014. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

"miben változtam meg h ö egy másik nőhöz fordult...."


Megnőtt a hasa?

2014. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!