Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy babát várok, ha már nem terveztünk több gyereket?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk több babát, már van három gyermekünk. Védekezés mellett jött össze. Az orvos szerint is minimális volt így az esélye, mégis sikerült neki.

A férjem nem lesz túl boldog. Nem tudom, mikor és hogyan ömlesszem rá a hírt.

Én hétfőn tudtam meg, hogy jön a kicsi. A férjemnek eddig nem szóltam, mert csak holnap jön haza és ez nem olyan téma, amit telefonon akarnék elmondani neki.


2014. aug. 20. 15:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
te dolgozol?
2014. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki és még a vártnál is rosszabbul reagált. A fejemhez vágta, hogy a már meglévő gyerekeket is szívesen visszacsinálná, mert akkor nem lenne aki miatt halálra kell magát dolgoznia. Ennek a kirohanásnak sajnos fültanúja volt a két nagyobb gyermekünk is. Ezután a férjem elvágtatott valamelyik cimborájához búsulni én meg elvittem a cuccait az anyósomékhoz. Ez tegnap volt, azóta nem beszéltünk.

Anyósomék szerint teljesen bele van betegedve a munkájába, de ők sem értik miért. Apósom és anyósom is fizikai munkát végeznek napi 10-12 órában, erre a férjem nekik szenved, hogy milyen kemény a napi 8 óra irodai munka.

Azért írtam, hogy elkényelmesedett, mert eddig olyan munkahelyen volt, ahhol fix béren (br. 200EFt) felül jutalék volt és csak napi 4 órát kellett bennt tölteni, a többi időben üzletkötés címén eljöhetett. A cégtől leépítés miatt elküldték és most csak ilyen "pocsék agyon dolgozós" munkát talált br. 180E-ért.

Igen, dolgozok. Miért ne dolgoznék? A gyerekek előtt, között és utánuk is dolgoztam, dolgozok. Miért olyan meglepő ez?

Nem tudom, hogyan alkulnak majd a dolgok, de ez így nem mehet tovább. A mostani viselkedése után megmondom neki, hogy vagy változtat és hazajöhet, vagy mehet amerre akar. Nem akarok válni, de félek, hogy ultimátum nélkül nem fog változni.

2014. aug. 23. 07:49
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Azért megérthetnéd őt is, lehet nem nehéz a munkája, de utálja, ez van. Most még ugrálni se ugrálhat, mert te bejelentetted, hogy jön a 4. Én ultimátumot nem nagyon adnék, mert mi lesz, ha tényleg egyedül maradsz 4 gyerekkel? Inkább beszélj vele, mikor lenyugodott egy kicsit.
2014. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

br180???? és te mennyit keresel?500e-t? vagy éltek meg?

és ha a te fizud kiesik? éhen fogtok halni!

2014. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
55%
Drága, tessék megnyugodni. Nem tesz jót sem neked sem a babának, hogy ezen morfondírozol. Szerintem először a 2 gyerekkel ülj le beszélni, hogy "nem úgy gondolta Apa". Ha a férjednek van egy kevés kötelességtudata, visszajön. Anyu engem is akkor vett észre, amikor már mocorogtam, de neki pocakja sem igen volt, és én voltam a harmadik. Próbáld végig gondolni az ő szemszögéből, utána gondolj bele: valakinek egy sem lehet, neked meg a negyedik pici baba jön.:) Ennek örülni kell! Ha a nagyobbak cuccaiból maradt, és szoptatsz, annyira nem plusz költség még. Az eltartásról: Anyu fel tudott egyedül nevelni nővéri fizetésből három kislányt, úgy hogy az egyiknek már diplomája van. (Bár ő egy csodanő:D) Sok erőt, és egészséges babát nektek.
2014. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, hogy a te észjárásoddal két év múlva "becsúszik" majd egy 5. gyerek is...
2014. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!