Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy babát várok, ha már nem terveztünk több gyereket?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk több babát, már van három gyermekünk. Védekezés mellett jött össze. Az orvos szerint is minimális volt így az esélye, mégis sikerült neki.

A férjem nem lesz túl boldog. Nem tudom, mikor és hogyan ömlesszem rá a hírt.

Én hétfőn tudtam meg, hogy jön a kicsi. A férjemnek eddig nem szóltam, mert csak holnap jön haza és ez nem olyan téma, amit telefonon akarnék elmondani neki.


2014. aug. 20. 15:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%
Ugy teszel mintha, nem lenne már 3 gyereketek a 4.-iket is elfogadja, most mi van ebben pánikolni való.
2014. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy nem a férjkedé a gyerek?
2014. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Természetesen a férjemtől van a pici, nem ezzel van a baj.

Mostanában mindenen csak veszekszünk és nem hiszem, hogy ez javítani fog a kapcsolatunkon.

Most is azért ment le a szüleihez, mert én nem értem meg a problémáit és besokallt. Most nyilván megint nem teheti meg, hogy csak feláll és otthagyja az új munkahelyét, pedig ezt szeretné.

2014. aug. 20. 17:15
 25/37 anonim ***** válasza:
44%
Akkor minek szexeltek? Váljatok el!
2014. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
33%
Minél előbb és lényegre törően. Amúgy az orvos mit mondott? Biztos egészséges a pici? Bocs, hogy megkérdezem, de ilyen védekezés mellett azért van kockázat.
2014. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
23%
Kíváncsi lennék, hogy védekeztetek.
2014. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező kommentje:


Én is csak hétfőn tudtam meg, hogy terhes vagyok. Hol megjött a vérzésem, hol nem, de ez azóta így volt, mióta feltetettem a hormonos spirált. Az orvosom szerint ez természetes. Most is csak rákszűrésre mentem, mert egy előző probléma miatt félévente kell járnom."


Az előző válaszolónak!

2014. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
10%

"Kicsit elkényelmesedett az előző mukahelyén és ennek most issza/isszuk meg a levét."


Ő "elkényelmesedett" a három gyerek eltartása mellett??

Te meg szívod a vérét, és potyogtatod a gyerekeket...

...hogy nehogy vissza kelljen menned dolgozni. Igaz??

2014. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
70%

22-es! ahogy elolvastam a kérdést, rögtön tudtam hogy ez a nő írt megint!!!!

spirál, 3.gyerek stb....

én akkor is tartom maga ahhoz hogy ha hasonló helyzetben lennék, megtartanám (ha egészséges) és elköttetném magam....

mire vársz? meg milyen férj az ilyen hogy nem veszi észre hogy terhes vagy? nem együtt éltek?

azt sem értem hogy szültél 3 gyereket, és nem veszed észre hogy terhes vagy? ilyen is csak a mesében van, tudtad te azt, csak nem akartad elismerni... igazam van?

megmondod az igazat a férjednek, hogy fent van a spirál és így is terhes lettem, drágám...

valószínűleg majd néz egy jót, hogy már 18 hetes vagy....

ha beteg akkor elveszik még szerintem! Bár a legjobbakat kívánom a kicsinek, remélem egészségesen meg fog születni!

2014. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!