Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek igaza van?

Figyelt kérdés

Két hétig voltam szabin, külön tervet készítettem arra, hogy a házat miképp teszem rendbe, be kell valljam, a több műszakos munkám mellett sok mindent halogattam, el volt hanyagolva a ház.

Nekiálltam takarítani, rendszerezni, lomtalanítani, szépen haladtam is... ám a férjem a szekrények rendbetételét, rég nem használt dolgok kidobását igen zokon vette.

Azt mondta, hogy hiába nem lesz már biztosan szükség dolgokra azokért egyszer pénzt adtunk ki, de szerintem ha időről időre nem nézzük át a dolgainkat akkor maguk alá temetnek a haszontalan dolgok és helyünk viszont nem lesz, hogy kényelmesen elférjünk.

Napokig morgott a férjem, hogy én mindig mindent kidobok, ahelyett, hogy megdicsért volna azért, hogy végre rendbe van a házunk.


2014. aug. 17. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem dolgozok több műszakban, mégis szalad a lakás néha, lustaságból, albérletben lakunk és most volt egy "kisebb" felújítás, ajtó-ablak csere, festés, parkettázás és egy csomó mindent kidobtunk, mert mondtam a férjemnek, hogy undorító, hogy mi minden felgyűlik és nem is használjuk. Szerintem nincs igaza a férjednek.
2014. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
vannak ilyen gyűjtögetők. sajnos ezen nem lehet változtatni. de tényleg kikéne dobni
2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Én az a kidobós fajta vagyok. Útálom gyűjtögetni a haszontalan dolgokat. PL. anyám még a margarinos dobozokat is megtartja, mert jó lesz cukrot tartani benne. Őrület!

Nincs igaza a férjednek. Amire nincs szükség, azt el kell ajándékozni vagy kidobni, ha már használhatatlan.

Az én férjem pl. képtelen kidobni a pólóit olyat is amit évek óta kinőtt, mert ezt vagy azt a pólót mennyire szerette hordani – évekkel ezelőtt. Az elhasználtak meg még jók leszenk alvós pólónak szerinte. Egyszer már elővettem egy zsákot és beledobáltam azokat amiket hónapok, évek óta nem láttam rajta. Visszacsempészte a szekrénybe. Megint kidobtam, erre képes volt eldugni a szekrénye aljára. De persze ott is észrevettem. És akárhényszor elmegyünk turkálóba vagy üzletbe, mindig venni akar pólókat. Mondom, tele a szekrényed. erre azt mondja, hogy igen, de felét se használja már. De kidobni persze nem szabad! Az eszem megáll ettől!!!

Azon az alapon, hogy egyszer pénzt adtunk érte az üres tejesdobozokat is meg kéne tartani?

Igazad van. A haszontalan dolgok ha ellepnek onnatól mér nicns megállás. ÉN is harcolok továbbra is a nem hasznélt pólók ellen :)

2014. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös kacatokról meg kellett volna őt is kérdezned.


Én is általában kidobom a régi dolgokat, de megkérdezem előbb a férjemet, mert ő meg gyűjtögetni szeret. Ha nemet mond, amikor a legközelebb előkerül a dolog - pl. pont a hétvégén volt olyasmi, amire fél éve mondta, hogy csak tegyük félre, még jó lehet - akkor megkérdezem ismét, és emlékezetem, hogy azóta se használtuk. Akkor már általában mehet a szemétbe :)

2014. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kellett volna kérdezned. Meg el is lehet adni azokat a dolgokat, amik valószínűleg nem fognak kelleni.
2014. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha azok a dolgok amiket kidobáltál az övéi voltak főleg, azért nem ártott volna megkérdezni... Nekünk szerencsénk van. Kertes házban élünk, és a kazán szobában sok a hely... Így azokat a ruhákat amiket kidobni nem akarunk de nem használjuk, viszont ki tudja mikor kellhet, bezacskóztam, és kivittük a kazánszobában lévő ruhásszekrényekbe. Viszont megkérdeztem a férjemet mielőtt ezt megtettem... mert pár hónappal korábban is mikor pakoltam, feltűnt, hogy több ruhája van mint nekem:) Akkor is kellett szelektálni. Csak most lettek új ruhásszekrényeink, és kevesebb ruhával most jobban elférünk.


De azért nem dobáltam ki kérdezés nélkül semmit.

2014. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hozzá sem nyúltam volna egyeztetés nélkül az ő holmijaihoz ott ült a kanapén amikor azokat a szekrényeket rendeztem amik az övéi.

Amikhez nagyon ragaszkodott azokat hagytam.

2014. aug. 18. 04:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden pakoláskor megkértem hogy nézze át a ruhatárát és tegye ki ami nem kell,persze neki minden kellet,olyan dolgok amik kb 5éve nem voltak rajta.Legutóbb azt csináltam hogy kiszedtem mindent a szekrényből és visszaraktam a kedvenc holmijait meg azokat amiket még esetleg használ majd.Odahivtam és kérdeztem hogy hiányzik-e valami.Mivel a kedvenceit látta a többi meg nem volt fontos igy azt mondta a zacsiban levő dolgok mehetnek a kukába.Férjem is gyüjtögető,magamtól nem dobálom ki a cucait.bedobozolom és megy a garázsba és mikor lomtalanitunk mindig kidobál valamennyit.Annyi kikötésem van mostanában hogy ujabb kacatokat ne hozzon a házhoz.
2014. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!