Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy babát várok, ha már nem terveztünk több gyereket?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk több babát, már van három gyermekünk. Védekezés mellett jött össze. Az orvos szerint is minimális volt így az esélye, mégis sikerült neki.

A férjem nem lesz túl boldog. Nem tudom, mikor és hogyan ömlesszem rá a hírt.

Én hétfőn tudtam meg, hogy jön a kicsi. A férjemnek eddig nem szóltam, mert csak holnap jön haza és ez nem olyan téma, amit telefonon akarnék elmondani neki.


2014. aug. 20. 15:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%

Üljetek le kettesben, a gyerekek nélkül, és beszéljétek meg.

Egyébként ha három gyereketek van már, és nem akartok többet, védekezés helyett egyszerűbb lett volna a vasectomia vagy a te sterilizálásod. És most nem kéne egy létrejött élet felett döntést hozni.

2014. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%

Ezek szerint nincs minden nap otthon.

Akkor egyik nap, mikor ő nincs otthon, elmész és elveteted.

Ezen mit parázol?


Egyébként a "minimális" nem egyenlő a nullával.

2014. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Pff ilyet tanácsot adni, hogy titokban vetesse el...

Üljetek le, az hogy nem terveztettek többet még nem egyenlő azzal, hogy nem örülne neki.

2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
49%

Főzz valami finom ebédet/vacsorát, és óvatosan vezesd fel a témát. Nem lesz boldog, de ez van.


Az orvos szerint is minimális volt így az esélye, mégis sikerült neki. <- igazi kis csoda gyerkőc :) Remélem nem szeretnétek elvetetni.

2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
31%
én elvetetném
2014. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de úgy csinálsz, mintha csak a te hibád lenne, hogy összejött a baba.

Ketten döntöttetek a védekezésről, és annak módjáról.

Ha te hibás vagy, akkor ő is.


De azt sem értem, hogy miért félsz ezt elmondani? Megver? Kiabál? Elmodod 'oszt jónapot! Eldöntitek mi legyen vele.

2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem akarja a férj el kell vetetni.
2014. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
6osnak tokeletesen igaza van!
2014. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%

Kerdezö lehet itt pànikolsz ės a fėrjed nem is fogja olyan rosszul ėrinteni:)

Ugy lesz vele lehet ha 3 felnott ez a 4 .is elfėr :))))!!!!



Ės kerlek titokba el ne vetessd màr mert jogosan fogja azf hinni a ferjed hogy tuti nem tole van a pici ha titokban veteted el.....!!!

2014. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Elvetetni nem lehet. Azt sem hiszem, hogy én el tudtam volna, de ez nem is volt kérdés, mert már 17/5 hetes volt hétfőn. Örülök, hogy nem kellett ebben döntenünk.

Mostanában elég sokat idegeskedik, mert új munkahelyre került és útálja az egészet. Ezen is sokat vitatkoztunk mostanában. Kicsit elkényelmesedett az előző mukahelyén és ennek most issza/isszuk meg a levét.

2014. aug. 20. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!