Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, h ide írok ki valamit is.. Fiatalok vagyunk húszas éveinkben járunk, együtt élünk. Szeretjük egymást, de a napjaink abból állnak, hogy délután munka után eszünk, és ő alszik utána másnap reggelig.. és mindennap ugyanez van. Hétvégén néha csinálunk valamit, de legtöbbször kocsmázni hív, de megmondom neki mindig, hogy nyugodtan menjen, én kocsmázni nem fogok.. ma is elment kocsmázni, ezzel nincs baj, közbe mindig írunk egymásnak sms-t, hogy mi a helyzet. Hát ma nem írt, furcsa is volt, ezért este 8kor elment, én hajnali 2kor megkérdeztem, h mi a helyzet, a válasza az volt, h lejöttünk xy városba ( tőlünk 100km ). Mondtam neki, hogy oké, de nem kellett volna szólnod, hogy ne várjalak mert bulizni mész? Oké ezzel se lenne baj, de ilyenkor az van, hogy pénteken csinálunk valamit este, szombaton meg semmi.. jövő héten meg elutazom hosszabb időre, szóval ez a hétvégénk lett volna csak, de ő szarik rám. Másokat lájkolgat de ezért se szóltam semmit, de most minden jön ki belőlem amit tett... Azt mondja, hogy mindig velem van.. ez igaz is DE kb csak addig van velem amig délután megesszük az ebédet, mert mint írtam utána alszik másnap reggelig.. szex kb másfél havonta van. Mindenki csinosnak tart, sokan dícsérnek, de őt semmi se érdekli.. Most így ahogy írom nem tűnik olyan nagy bajnak, de én mégis annyira elvagyok keseredve.. :( Hülyeség lenne emiatt szakítani? Mert egyre többet gondolok rá, mert az eszem azt súgja.. Csak értelmes válaszokat kérek!

21 L, 1 éve élünk együtt



2014. aug. 16. 02:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jóindulattal tanácsolom neked,hogy hagyd ezt az embert a francba!Nekem a szívem szakadt bele,de most dobtam ki két év után a barátomat,aki hasonló kaliberű,csak nálunk rendben volt a szex,és sokat voltunk együtt.Mégis első volt neki az ivás és a bulizás,mikor én dolgoztam.Közös jövőt ígért,de soha nem lett belőle semmi.Együtt aludutnk,mintha szeretők lennénk,aztán járta a maga útját.Én elhatároztam,hogy nem csinálom ezt tovább.Neked is ezt javaslom.Hiszen ha én majdnem harminc évesen tovább tudok lépni,akkor neked ennyi idősen szinte kötelező!Egy életed van,nem mindegy,hogy éled le.
2014. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Mi 33 évesek vagyunk és ugyanez van. Azzal a különbséggel, hogy én már nem kezdeményezek, de ő is mindig fáradt. Bulizni se jár és együtt se járunk sehova. Gyerek előtt is így volt...

21 éves vagy, még élned kellene. Ha neked ez nem felel meg, bármikor kiléphetsz belőle, az együtt élés még nem kötelez semmire.

2014. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ő nem szeret, nem is figyel rád. Nincs közös programotok, mindig "fáradt", kivéve amikor mással kéne találkoznia. És mégis minden kommentedben véded. Te láthatóan oda-vissza vagy érte, de ő mást (vagy inkább semmit) akar egy kapcsolattól, így nem lesz jövője a kapcsolatotoknak. Szerintem ne vesztegesd rá a legjobb éveidet.
2014. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
31: Elmondod, mi hiányzott? Mert nekem nem esik le...
2014. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom, de osztom azok véleményét, akik szerint itt csak te vagy szerelmes. Ezt a pasit már egyáltalán nem érdekled, nem akar veled csinálni semmit, nem kíváncsi rád, bezzeg a haverokra igen, akkor nem fáradt. A legtöbb ember dolgozik, és korán kel reggel, de nem alszik délutántól másnap reggelig. Az is sokat elárul, hogy alig van szex, mikor kezdeményezel, akkor meg leállít, elutasít. Egy szerelmes ember (pláne egy szerelmes férfi) állandóan falná a másikat, de biztos nem másfél havonta jutna eszébe huszonévesen, és pláne nem utasítaná el durván, ha a másik kezdeményez. A csók hiánya is beszédes, aki szerelmes, szívesen megcsókolja a párját, nem csak piásan meg szex közben. Nem azt mondom, hogy egész nap egymás szájában kell lógni, de na. Ennek a pasinak nagyon kényelmes, hogy te ott vagy, nincs egyedül, szexel, amikor kedve van, ugyanakkor azt csinál melletted, amit akar. Nem szeret, de kényelmes neki ez a kapcsolat. Szerintem is lépj tovább.

N26

2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek azokkal, akik szerint ez már nem kapcsolat. Szerintem nagyon megalázó az a helyzet, amiben most vagy. Nem szakít rád időt, arra se méltat, hogy beszélgessen veled és nyilvánvaló, hogy a haverjai, meg a kocsma fontosabbak. Nem baj az, ha bulizik, sokaknak van ilyen piálós bulizós időszaka, de az, hogy téged lecserél a piára és a haverokra, nagyon gáz. Viszont ebben a kapcsolatban úgy látszik, csak te szenvedsz és őt ez egyáltalán nem hatja meg. Ha pedig szerelmes beléd, akkor érdekelnie kéne! Itt sántít a legjobban a történet. Egyáltalán nem érdekli, hogy mennyire rosszul érzed magad. Szerintem itt már bukta az egész kapcsolat. Ha valakit szeretek, akkor észreveszem, ha bántja valami, akkor is, ha nem mondja. Viszont ő így baromi kényelmesen el van, találkozgat a barátaival...én a helyedben szakítanék. Ez így nem kapcsolat. Ő egy teljesen más utat jár, mint te. Olyan, mintha csak lakótársak lennétek...ezerszer jobbat találsz ennél.
2014. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok....1000 bocsi nem ide akartam irni!!
2014. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap szakitani probaltam vele, de valamiert benne lettem volna EN HULYE, hogy probaljuk meg ujra, erre most o mondja, hogy szakitsunk.. Szeret nagyon, de azt mondja, hogy valami nem okes, de nem tudja, hogy mi... Es gondolkoznia kell a kapsolaton.. Nagyon megalazottnak erzem magam!! A szexrol meg annyit mondott, hogy hianyzik neki is, de nem tudja, hogy miert nem kezdemenyez.. Semmit se tud -.-
2014. aug. 17. 15:59
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, Ti nem illetek ossze. Majd lesz valaki akivel tokeletesen osszepasszoltok.

Ne band, hogy szakitott, ez tokre nem szamit. Ha segit, akkor a kovetkezo beszelgetesnel valld be neki, hogy te is pont ezt akartad, ezzel lehet, hogy csillapodik a sertettseged.

Szerintem fogd fel ezt egy uj lehetosegnek es valjatok el szepen. Ha bezarul egy ajto, valahol kinyilik egy masik. Meg nagyon fiatal vagy, ha en ujra husz eves lehetnek (haha, 31 vagyok, de mar kezdem:D), akkor egyet valtoztatnek csak: nem lovalnam bele magam a szerelmi banat kesergesebe. Mert ez tenyleg csak rajtad mulik, hogy allsz hozza es hogy mennyire epit le. Legy eros!:)

2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Kimondta a párod amit te is gondoltál. Igaz kicsit gyáván de akkor is.

Egyszerűen kihűlt a kapcsolatotok. Lehetne melegítgetni de ilyen fiatalon minek? Csak a fiatal éveidet pazarolnád el, amit később nagyon bánnál.

Fogd a szaván. Engedd el.

2014. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!