Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, h ide írok ki valamit is.. Fiatalok vagyunk húszas éveinkben járunk, együtt élünk. Szeretjük egymást, de a napjaink abból állnak, hogy délután munka után eszünk, és ő alszik utána másnap reggelig.. és mindennap ugyanez van. Hétvégén néha csinálunk valamit, de legtöbbször kocsmázni hív, de megmondom neki mindig, hogy nyugodtan menjen, én kocsmázni nem fogok.. ma is elment kocsmázni, ezzel nincs baj, közbe mindig írunk egymásnak sms-t, hogy mi a helyzet. Hát ma nem írt, furcsa is volt, ezért este 8kor elment, én hajnali 2kor megkérdeztem, h mi a helyzet, a válasza az volt, h lejöttünk xy városba ( tőlünk 100km ). Mondtam neki, hogy oké, de nem kellett volna szólnod, hogy ne várjalak mert bulizni mész? Oké ezzel se lenne baj, de ilyenkor az van, hogy pénteken csinálunk valamit este, szombaton meg semmi.. jövő héten meg elutazom hosszabb időre, szóval ez a hétvégénk lett volna csak, de ő szarik rám. Másokat lájkolgat de ezért se szóltam semmit, de most minden jön ki belőlem amit tett... Azt mondja, hogy mindig velem van.. ez igaz is DE kb csak addig van velem amig délután megesszük az ebédet, mert mint írtam utána alszik másnap reggelig.. szex kb másfél havonta van. Mindenki csinosnak tart, sokan dícsérnek, de őt semmi se érdekli.. Most így ahogy írom nem tűnik olyan nagy bajnak, de én mégis annyira elvagyok keseredve.. :( Hülyeség lenne emiatt szakítani? Mert egyre többet gondolok rá, mert az eszem azt súgja.. Csak értelmes válaszokat kérek!

21 L, 1 éve élünk együtt



2014. aug. 16. 02:33
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#7 hétköznapokat átalussza, most pénteken vagy szombaton van, h elmegy a barátaival este.
2014. aug. 16. 03:19
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan,egy kocsmatoltelektol mit varsz? Vele elned le az eleted? Ez mar csak rosszabb lesz
2014. aug. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
84%

Nos ha megmutatod ezt az oldalt akkor leszel hulye (bocsi)a parod szemeben!!!!hogy te a neten beszeled ki a dolgaitokat es mindenki hulye lesz itt a valaszolol is csak a parod nem:)!!! Uljj le vele beszelni az meg mindig jobb!!!!

Nem biztatni akarlal de nem.lejetsz bizgos benne hogy nem csal meg....fiatalok vagytok ahoz hogy meg havonta is csak 1 szexeljerek vagy masfelhavonta.......

Mivan olyankot ha a munka.h. van valakije..... 1 jel ha a ferfi sexet vissza utasitja hogy van valakije... komagyarazhatja hogy faradt vagyok almos vagyok fejjemm faj stb

.... de mind ez mogott van valami!!!! Mi 6 eve ėlūnk egyutt es mi hetente tobbszor vagyunk egyutt...... havonta ki sem birna a parom ....stb.... jahh es nem olhan sokkal vagyunk idosebb mint ti...... 27 evesek vagyink.....

2014. aug. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatosan szerelmesek vagytok??? a szerelmesek ki se másznak egymás s..géből!A te pasid meg konkrétan s--zarik rád!

nekem inkább iszonyatos posványnak tűnik ez a kapcsolat!

Dobd ki a p.csába, tudom, hogy nehéz meg minden, de hidd el vannak ettől jobb pasik is. 21 évesen ne ragaszkodj ennyire egy s--zar kapcsolathoz!

És ha megteszed, csak azért fogod magad hibáztatni, hogy miért nem dobtad ki hamarabb!

2014. aug. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg gáz lenne ha megmutatnám neki.

Amúgy tényleg mindig egymás seggébe vagyunk mert ölelkezve alszunk el meg mindig csókolgatjuk meg ölelgetjük egymást.. valakinek meséltem ezt h mikor van köztünk szex, el se hitte, mert ahogy látott minket azt gondolta, hogy egész nap toljuk.. :D hát a látszat csal.. olyan helyen dolgozik ahol nem tudna megcsalni, facebookon se beszél lányokkal

2014. aug. 16. 03:59
 16/41 A kérdező kommentje:
A barátaival akar lenni, azért megy utánuk a kocsmába.. engem is hív, de én nem fogok kocsmába menni, ha ő annyira akar akkor menjen, de én akkor inkább itthon maradok.. Moziba szoktunk még menni, de azután is rögtön alvás, meg közvetlen elötte is.. nevetségesek vagyunk komolyan.
2014. aug. 16. 04:02
 17/41 anonim ***** válasza:
93%
Mit ért azon, hogy folyton együtt vagytok? a leírásod alapján sosem vagytok együtt - ébren. Csak ebédelni szoktatok együtt. az is egyfajta kapcsolat, nem is jelentéktelen, ha valakivel minden nap együtt ebédelek, de ez azért egyáltalán nem állandóan együttlevés, hanem egy szorosabb barátság vagy járás lenne, ha szerelmeskednétek is hetente legalább egy napig.
2014. aug. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Most olvasom a puszilkodós hozzászólásodat. ezen mit kell érteni? Ruhában ölelkeztek, vagy meztelenül többórás petting?
2014. aug. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Ez nem tunik tul tartalmas kapcsolatnak! De azert meg nem biztos, hogy temetni kell a dolgot. (mondjuk ez az elutazas nagyon fura)

Szerintem beszeld meg vele, hogy ez a problemad. Figyeld, hogy reagal ra. Vesd fel neki, hogy szeretnel egyket dolgon valtoztatni, pl kozos programok, mozizasok, esetleg a buli neha lehetne nalatok (nyilvan, csak ha ez is belefer) Ezutan azt hiszem a valtozason mulik minden, hiszen most nem erzed jol magad a kapcsolatban. Ha nem valtozik, huzd meg a kezi feket es szalj ki!

2014. aug. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ilyen hapsik. Én 5 évig éltem együtt a párommal. Szex már a szinte egyáltalán nem volt. Azt mondta ő mindig kívánja ha nem fáradt, csak sajna az év 360 napjában volt fáradt. Nem csalt meg, szeretett. Menjetek el egy hosszabb időre nyaralni aztán ott sokminden kiderül. Ha nem változik a helyzet akkor előbb-utóbb szakítás lesz a vége.
2014. aug. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!