Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, h ide írok ki valamit is.. Fiatalok vagyunk húszas éveinkben járunk, együtt élünk. Szeretjük egymást, de a napjaink abból állnak, hogy délután munka után eszünk, és ő alszik utána másnap reggelig.. és mindennap ugyanez van. Hétvégén néha csinálunk valamit, de legtöbbször kocsmázni hív, de megmondom neki mindig, hogy nyugodtan menjen, én kocsmázni nem fogok.. ma is elment kocsmázni, ezzel nincs baj, közbe mindig írunk egymásnak sms-t, hogy mi a helyzet. Hát ma nem írt, furcsa is volt, ezért este 8kor elment, én hajnali 2kor megkérdeztem, h mi a helyzet, a válasza az volt, h lejöttünk xy városba ( tőlünk 100km ). Mondtam neki, hogy oké, de nem kellett volna szólnod, hogy ne várjalak mert bulizni mész? Oké ezzel se lenne baj, de ilyenkor az van, hogy pénteken csinálunk valamit este, szombaton meg semmi.. jövő héten meg elutazom hosszabb időre, szóval ez a hétvégénk lett volna csak, de ő szarik rám. Másokat lájkolgat de ezért se szóltam semmit, de most minden jön ki belőlem amit tett... Azt mondja, hogy mindig velem van.. ez igaz is DE kb csak addig van velem amig délután megesszük az ebédet, mert mint írtam utána alszik másnap reggelig.. szex kb másfél havonta van. Mindenki csinosnak tart, sokan dícsérnek, de őt semmi se érdekli.. Most így ahogy írom nem tűnik olyan nagy bajnak, de én mégis annyira elvagyok keseredve.. :( Hülyeség lenne emiatt szakítani? Mert egyre többet gondolok rá, mert az eszem azt súgja.. Csak értelmes válaszokat kérek!

21 L, 1 éve élünk együtt



2014. aug. 16. 02:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem, erre mondják, hogy a kapcsolat "befulladt". Bár azok a dolgok, hogy mit csináltok a közös szabadidőtökben, mindig 2 emberen múlik.

Ha jól sejtem, szerelem már nem igazán van, csak megszokás. Mivel viszont nem vagy 45 éves, nyilván többre vágysz.

Ha tényleg úgy érzed, hogy reménytelen dolog feléleszteni a tüzet, akkor lépj tovább, ne kínlódj.

2014. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
33%
Neki van libidóhiánya vagy neked?
2014. aug. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, h iszonyatosan szerelmesek vagyunk én is meg ő is, és mégis ilyen a kapcsolat... Mert mindent arra fog, h fáradt. Szexnél is pl. megpróbálok közeledni megmondja konkrétan, hogy ne nyúlkáljak.. biztos, hogy szeret, mert mindig mondja is meg érezteti, de így olyan mintha nyugdíjasok lennénk.. pedig tényleg szinte semmi gondunk nincs, nem vagyunk milliomosok, de megtehetnénk, h szórakozzunk.. előre félek, h mi lesz így télen úgy még kevesebb a lehetőség szórakozásra
2014. aug. 16. 02:49
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

"Szexnél is pl. megpróbálok közeledni megmondja konkrétan, hogy ne nyúlkáljak.."


?????????

MMIII???


Hogy van ez pontosan?...

2014. aug. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elején akár napi 3 szex is volt, most meg... és ha puszilgatom már akkor áll a zászló ( bocs h így fogalmazok :D ) de mégsincs semmi, mert fáradt, vagy mert későn van (22-23 óra fele ) és, h ő reggel 6kor kel.. nem értem, és próbáltuk megbeszélni akkor meg mindent a fáradtságra fog, de tegnap meg hülyeségből mondta, h én tehetek róla, h ő annyit alszik, mert rászoktattam.. ma is aludt délután már kaja után, aztán hivta egy lány barátnője, h fussanak össze akkor meg egyből felugrott összekapta magát aztán ment is...
2014. aug. 16. 02:53
 6/41 A kérdező kommentje:
Kínos erről beszélni, mert nekem ciki már.. Tényleg nem vagyok se csúnya, se kövér. De mindig elutasít, megmondja, hogy ne fogdossam, csak öleljem
2014. aug. 16. 02:55
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

De hát akkor mégsem alussza át a napot!

Délután alszik, aztán fölkel, elmegy programra, és utána éjjel jön haza. Vajon miért? Mért nem Veled tölti az idejét????

2014. aug. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalak kerdezö :'(.... de szerintem csak te vagy itt szerelmes ...!!!vagy ez lehet nrm is jo kifejezes talan az hogy elaposodott a kapcsolatotok....eleve masfel havonta sex es tul keves ...... nem lehet ennyire faradt a parod hogy nem kivan... talan ez is uncsi...ha helyeted bulizni megyen a haverjaival vagy epp kocsmazni.....


Gondolkoz el es beszelj a parodal.... es kerd a teljes osszinteseget.... mert ha szeretitek egymast es csak befulladasba vagy elaposodasrol beszelunk akkor meg mrgmentheto ez a kapcsolat!!! Mondjatok el egymasnak ki mit var el egymastol...

Mi az amit te hianyolsz a kapcsolatotokbol...es mi az amit a parod.. !!!! Es ha ennek ellenere sem valtozik ,vagy a valasza az hogy hulye vagy nem jol gondolod....stb... akkor koltoz el!!!!ha szeret hianyozni fogsz a parodnak,es akkor lesz idelye elgondolkodni.... ha meg felsem hiv. Nem keres teged hogh esetleg kezdjetek ujjbol ezt a kapcsolataot akkor megmeg jobb most elvalni egymastol mint kesobb!!!....parodrol amit irtal nem a szerelem tükrözödik vissza!!! Es ha neked igy nem jo de elhagyni sem akkarod akkor csak szenvedni fogsz...!!

2014. aug. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

Milyen lany baratnöröl beszelunk????hogy egybol nem volt faradt???gondolom neked is gyanus!!!!

Lehet az a baj olyan valakibe bizol akibe nem kene....

Rossz es csunya tippet adok:ha van valakije akkor ugyis ra josz.... nez korul a facebooljaban es a telojaba lehetoleg ugy hogy ne vegye eszre... mertbha nem szoktad nezegetni akkor volo szinu nem torli ki...de ha nezegeted akkor mar lehet rafinaltabb:'(

2014. aug. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nincsen senkije.. akkor megérteném, h ilyen de így nem értem.. ÉS ő ezeket amúgy nem érzi problémának. Felhoztam neki, hogy szerettem volna vele csinálni a hétvégén valamit, arra meglepődötten mondja, hogy hiszen mindig együtt vagyunk.. Lehet az lesz, hogy megmutatom neki ezt az egészet, és vagy észhez tér, vagy még mindig engem fog hülyének tartani, de én így nem szeretném vele folytatni, pedig nagyon szeretem :(
2014. aug. 16. 03:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!