Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, h ide írok ki valamit is.. Fiatalok vagyunk húszas éveinkben járunk, együtt élünk. Szeretjük egymást, de a napjaink abból állnak, hogy délután munka után eszünk, és ő alszik utána másnap reggelig.. és mindennap ugyanez van. Hétvégén néha csinálunk valamit, de legtöbbször kocsmázni hív, de megmondom neki mindig, hogy nyugodtan menjen, én kocsmázni nem fogok.. ma is elment kocsmázni, ezzel nincs baj, közbe mindig írunk egymásnak sms-t, hogy mi a helyzet. Hát ma nem írt, furcsa is volt, ezért este 8kor elment, én hajnali 2kor megkérdeztem, h mi a helyzet, a válasza az volt, h lejöttünk xy városba ( tőlünk 100km ). Mondtam neki, hogy oké, de nem kellett volna szólnod, hogy ne várjalak mert bulizni mész? Oké ezzel se lenne baj, de ilyenkor az van, hogy pénteken csinálunk valamit este, szombaton meg semmi.. jövő héten meg elutazom hosszabb időre, szóval ez a hétvégénk lett volna csak, de ő szarik rám. Másokat lájkolgat de ezért se szóltam semmit, de most minden jön ki belőlem amit tett... Azt mondja, hogy mindig velem van.. ez igaz is DE kb csak addig van velem amig délután megesszük az ebédet, mert mint írtam utána alszik másnap reggelig.. szex kb másfél havonta van. Mindenki csinosnak tart, sokan dícsérnek, de őt semmi se érdekli.. Most így ahogy írom nem tűnik olyan nagy bajnak, de én mégis annyira elvagyok keseredve.. :( Hülyeség lenne emiatt szakítani? Mert egyre többet gondolok rá, mert az eszem azt súgja.. Csak értelmes válaszokat kérek!

21 L, 1 éve élünk együtt



2014. aug. 16. 02:33
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
puszilkodás "természetesen" ruhában.. csókolózni is csak ritkán akar, csak ha részeg vagy ha van szex.. inkább szájrapuszit ad csak.. kezdek komolyan elgondolkodni, h mit várok én ettől a kapcsolattól.. még mindig nem ért haza amúgy
2014. aug. 16. 05:08
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ti nem együtt éltek, hanem egymás mellett. Neki minden úgy jó, ahogy van, kényelmes, éli a saját életét (nem a kettőtökét). Te meg vársz a sültgalambra.
2014. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, amit az első írt, hogy ez a kapcsolat bizony befulladt, vagy kifulladt...ahogy jobban tetszik.


Ebben az időszakban még nagyon odakellene legyetek egymásért, ez még 10 év házasság után is sok lenne nekem, ha ennyire nem törődne velem a párom. Miért nem keresel egy hozzád való fiút, akivel boldog lehetsz?

2014. aug. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ez nem kapcsolat!


Mi 20 év után sem így élünk.

2014. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
kérdezö, hogy ö nem "iszonyatosan szerelmes" az szinte biztos..21 éves vagy, ezek nem nagy bajok, csak éppen már ilyen kis idö eltelte után se müködik ez a "kapcsolat"...kocsmázik, bulizik, elutasit téged (nagyjábol rád se kakil) másfél havonta szex, nem tudom miért vagy vele
2014. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%

pasim 5 előtt kel, de ha rámozdulok ott lesz szex.

5perc alatt is megvan egy gyors mehet és lehet szundizni.

a pasid am. nem szeret, lesz.r, csak áltatod magad

ja és tuti máshol kufircol!

de menj hozzá és élj így!

2014. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%
Hallgass rám: menekülj! Minél gyorsabban! Ez a pasi nem becsül téged semmire, viszont van egy ingyen bejárónője és plüssmacija. Ha neked ez elég, maradhatsz is, de szerintem nem érdemes.
2014. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

ez nálad kimeríti a folyton együtt vagyunk fogalmát? : "ez igaz is DE kb csak addig van velem amig délután megesszük az ebédet, mert mint írtam utána alszik másnap reggelig" ????


Mindenki csinosnak tart, sokan dícsérnek, de őt semmi se érdekli - nagyon oda van érted, ha sose dícsér meg


szex kb másfél havonta van- igen imád, oda van érted, ja fáradt, na azért egy huszonéves nekem ne legyen olyan fáradt hogy másfél havonta nyúl hozzám!!!!

2014. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Tuti megcsal, nem szerelmes beléd, csak kényelmes így félrekufircolni, hogy van egy állandó barátnő.

Már ne haragudj,de még ma szakíts vele.

2014. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Akár megcsal akár nem, a továbbiakban is erre számíts!

A párod igényei idáig terjednek ki.

Ha kialudta magát elmegy a haverjaival "kikapcsolódni".Veled valami miatt nem képes rá.

Itt keresd a hibát.

Miért nem képes veled a haverok nélkül kikapcsolódni. Mi lehet az amit hiányol benned?

Ha vele maradsz és gyereket szülsz neki, magányos anyuka leszel egy kicsivel. Számíts rá, akkor is el fog menni éjszakára, főleg ha a kicsi fent lesz. A problémák feltornyosulnak majd.

Te mit szeretnél? Beszélj vele erről.

Kössetek kompromisszumot. Ha nem lehet vele azt sem, ne erőltesd tovább. Lépj ki ebből a mókuskerékből, nem hülyeség emiatt szakítani, hanem bölcs ötlet.

2014. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!