Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megharagudnátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok emiatt a férjetekre?

Figyelt kérdés
ha azt mondaná, hogy szégyenkezik miattatok? A története ennek, hogy egyik nap jöttek reggel anyósék. Aznap reggelre amúgy takarítást terveztem. Menet közben kiderült, hogy a férjem sem megy be dolgozni. Ok, de akkor gyorsan kitakarítok, ne jöjjenek már arra, hogy koszos a lakás. (a kötekedők kedvéért leírom, hogy rendszeresen takarítok és a koszt ne úgy értsétek, hogy mocsokban áll a lakás). Na erre a férjem teljesen berágott, hogy mi az, hogy én pont most takarítok, amikor az ő szülei jönnek. Hiába mondtam, hogy ide ne jöjjön senki úgy, hogy nincs kitakarítva. Azt mondta hogy jó, de ha ideérnek fejezzem be ott ahol tartok. Mondtam rendben. Erre ők hamarabb állítottak be, már háromnegyed 9-kor itt voltak. Csak addig jutottam, hogy felporszívóztam és felpakoltam a dolgokat a földről, hogy felmossak, de ugye azt már nem csinálhattam. erre mondta, hogy szégyenkezik miattam, ráadásul még kedves anyós is beszólt, hogy legalább a fia viselkedjen kulturáltan. :( Na ezzel nagyon megbántott, hogy beszólt és még az anyjával szemben sem védett meg. Bocsi ha hosszú lett, de jól esett kiírnom magamból.
2014. júl. 15. 09:06
1 2 3 4
 31/31 mustafa33 ***** válasza:

Akkor ezt csak egy mondattal kellet elintézned: Lehet , hogy kultúrálatlan vagyok, de legalább nem vagyok mocskos!

És ezek után minek akarnál még jópofizni nekik?

2014. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!