Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megharagudnátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok emiatt a férjetekre?

Figyelt kérdés
ha azt mondaná, hogy szégyenkezik miattatok? A története ennek, hogy egyik nap jöttek reggel anyósék. Aznap reggelre amúgy takarítást terveztem. Menet közben kiderült, hogy a férjem sem megy be dolgozni. Ok, de akkor gyorsan kitakarítok, ne jöjjenek már arra, hogy koszos a lakás. (a kötekedők kedvéért leírom, hogy rendszeresen takarítok és a koszt ne úgy értsétek, hogy mocsokban áll a lakás). Na erre a férjem teljesen berágott, hogy mi az, hogy én pont most takarítok, amikor az ő szülei jönnek. Hiába mondtam, hogy ide ne jöjjön senki úgy, hogy nincs kitakarítva. Azt mondta hogy jó, de ha ideérnek fejezzem be ott ahol tartok. Mondtam rendben. Erre ők hamarabb állítottak be, már háromnegyed 9-kor itt voltak. Csak addig jutottam, hogy felporszívóztam és felpakoltam a dolgokat a földről, hogy felmossak, de ugye azt már nem csinálhattam. erre mondta, hogy szégyenkezik miattam, ráadásul még kedves anyós is beszólt, hogy legalább a fia viselkedjen kulturáltan. :( Na ezzel nagyon megbántott, hogy beszólt és még az anyjával szemben sem védett meg. Bocsi ha hosszú lett, de jól esett kiírnom magamból.
2014. júl. 15. 09:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy én sem értem. Azt mondta, hogy az ő szülei nem azt nézik, hogy kosz,kupi van e a lakásba. Hiába mondtam, de az hogy néz ki??? Ide senki ne jöjjön úgy, hogy nincs kitakarítva. Nálam ez alap.
2014. júl. 15. 09:20
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

most mi is a baja?

hogy nem csillogott a lakás?

és?

akkor ha tudta hogy jönnek a kedves szülők, akkor szépen ő is felkelhetett volna előbb és elpakolhatott volna, hogy segítsen neked.

párod csak dumál, de lusta mint a dög! gratula hozzá!

2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem értem, miért baj, ha takarítás közben jönnek. Egy család vagytok, vagy nem? Miért, kik ők, a királyi család, vagy mi...? B@sszus, milyen emberhez mentél te hozzá?
2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hiába mondtam, hogy semmi nincs abban, hogy ha akkor jönnek amikor takarítok, nem igazán hatotta meg. :( De az, hogy még emiatt az anyja is beszólt :( nem akartam elmondani, hogy ki is a kulturált, amikor múltkor az én szüleim jöttek, akkor megvárta míg a forma1-nek vége lett (még 2 kör volt hátra) és utána jött köszönni. Meg az is sz@rul esett, hogy ebben a vitában azt is felhánytorgatta, hogy az ő szülei legalább beleadtak az esküvőbe meg a lakásvásárlásba. Pedig megbeszéltük még az esküvő előtt, hogy sajnos anyukámék nem állnak úgy anyagilag, hogy beleadjanak és ezzel akkor nem volt semmi gond. A lakásba meg mondtam neki, hogy milyen jogon adtak volna bele, még a pénzük is lenne, hiszen ezt akkor vette, amikor még jártunk és 100 %-ban az ő tulajdona.
2014. júl. 15. 09:30
 15/31 anonim ***** válasza:
81%

hogy ebben a vitában azt is felhánytorgatta, hogy az ő szülei legalább beleadtak az esküvőbe meg a lakásvásárlásba. Pedig megbeszéltük még az esküvő előtt, hogy sajnos anyukámék nem állnak úgy anyagilag, hogy beleadjanak és ezzel akkor nem volt semmi gond. A lakásba meg mondtam neki, hogy milyen jogon adtak volna bele, még a pénzük is lenne, hiszen ezt akkor vette, amikor még jártunk és 100 %-ban az ő tulajdona.


-- ebben az esetben akkor nyalja ő tisztára a lakását. élvezd, hogy aláznak. gyerek mikor lesz? attól majd biztos megváltozik. ja nem

2014. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Szia,1 dolog az hogy jo hogy a szülök nem reggel 6 àllitanak be!!! Mivel nem dolgoztatok gondolhatnàk a szülök higy ilyenkor pihentek egy kicsit!!!az meg hogy akkor takaritottàl semmj problėma!! Mi is fölėbredünk mondjuk ėn rendmàniàs vagyok de minden reggel takaritok feltörlök, wc takaritas minden napi szinten söt amikor jönnek anyosėk ės ebėdelüln ėn utàna takaritok,addig a fiuk van a szülökel,az lenne a szėgyen mond meg a fėrjednek ha nem takaritanàl!!igen rosszul esne ba ilyet mondana!! Van ugy hogy megyek vàsàrolni kora reggel,mire haza ėrek a pàrom màr ki takarit,kàvėt àgyba kapom!!ha beteg vagyoj a pàron föz!! Egy csalad vagyytok ės miėrt ne tehetnė meg , nėha nėha..... amikor mi nök asszonok napi szinten fözünk mosunk vasalunk,ki szolgàljum a fėrjünkwt!!! Ha anyos itt van,mėg ö is besegit !!!ės nem ugy ahogy ö szeretnė,megkėrdezi ezt hogg csinàlod.... neked hogy jo..... tehat nem bele szol ..... !!! Pàrodal nyugodtan beszėld meg ez neked fàjo pont.....
2014. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, tudod még nem jött elő ilyen szituáció, hiszen mindig mi megyünk ki hozzájuk, ők csak ritkán jönnek hozzánk, de akkor is délután jöttek, amikor itt voltak. És az anyját már egyszer leállította, amikor olyanokat mondott nekem és elmondtam neki. Na innentől azért udvariasan viselkedek vele, de a három lépéstávolságot megtartom. Azóta én sem csinálok semmit, csinálja meg maga, ha akarja. És még ő haragszik, hogy én milyen vagyok:( Mondtam inkább elköltözök, minthogy ezt folytassuk, de azt meg nem akarja.
2014. júl. 15. 09:39
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Ezentúl nyalja tisztára amikor kedve van az ő 100% tulajdonában lévő lakását!!!
2014. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

persze hogy nem akarja, hogy elköltözz, gondolom a házimunkát nem csinálja, van egy lakása, ha jön egy másik nő, téged kirak és kész.

így minek mentél bele egy házasságba?

2014. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
az utolsó komment az utolsó előttinek ment. Utolsó, mondtam neki, hogy ez mennyire fáj. Ja a legjobb, hogy miattam mentek el ilyen hamar a szülei, mert nem tudtak hova leülni. Dehogynem az ágyon nem volt semmi, csak a fotelekben. Hétvégén is festette a fürdőben a plafont, meg fúrt a csempébe. Mondtam, h akkor takarítson is ki maga után, erre azt mondja csináljam meg ha nem tetszik. Na nem vagyok én a cseléded, mondtam. Persze ez is a veszekedés után történt :(
2014. júl. 15. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!