Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megharagudnátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok emiatt a férjetekre?

Figyelt kérdés
ha azt mondaná, hogy szégyenkezik miattatok? A története ennek, hogy egyik nap jöttek reggel anyósék. Aznap reggelre amúgy takarítást terveztem. Menet közben kiderült, hogy a férjem sem megy be dolgozni. Ok, de akkor gyorsan kitakarítok, ne jöjjenek már arra, hogy koszos a lakás. (a kötekedők kedvéért leírom, hogy rendszeresen takarítok és a koszt ne úgy értsétek, hogy mocsokban áll a lakás). Na erre a férjem teljesen berágott, hogy mi az, hogy én pont most takarítok, amikor az ő szülei jönnek. Hiába mondtam, hogy ide ne jöjjön senki úgy, hogy nincs kitakarítva. Azt mondta hogy jó, de ha ideérnek fejezzem be ott ahol tartok. Mondtam rendben. Erre ők hamarabb állítottak be, már háromnegyed 9-kor itt voltak. Csak addig jutottam, hogy felporszívóztam és felpakoltam a dolgokat a földről, hogy felmossak, de ugye azt már nem csinálhattam. erre mondta, hogy szégyenkezik miattam, ráadásul még kedves anyós is beszólt, hogy legalább a fia viselkedjen kulturáltan. :( Na ezzel nagyon megbántott, hogy beszólt és még az anyjával szemben sem védett meg. Bocsi ha hosszú lett, de jól esett kiírnom magamból.
2014. júl. 15. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Pff, persze, hogy megharagudnék. Nálunk volt olyan, hogy jöttek vendégek előbb, és nem volt kitakarítva, párom annyit mondott: úgyis ismernek minket, hogy nem vagyunk rendmániásak.
2014. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idő elteltével mentél hozzá ehhez az egyedhez?
2014. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem a problémát. Ők nem szoktak takarítani?
2014. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem a problémat? Mi volt a baj?
2014. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
férjed csak dumált, vagy a kezébe fogta a portörlőt?
2014. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván leszaradt volna a keze a felmosónyéltől, míg te kiporszivózol.
2014. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
4 év után házasodtunk össze. Kedves utolsó, de szoktak takarítani, de milyen már, szerinte, hogy úgy jönnek ide a szülei, hogy én pont takarítok. Mondtam neki, akkor mi van? elvileg egy család vagyunk, és semmi nincs ebben. Anyáméknál én sem reklamálok, ha akkor megyek amíg takarít. Nyugodtan befejezheti, semmi nincs ebben. Ráadásul abba is hagytam, ahogy kérte. Na akkor meg az volt a gond, hogy minden fel van pakolva.
2014. júl. 15. 09:15
 8/31 A kérdező kommentje:
Na én is ezt mondtam neki, hogy amíg veszekedett velem már rég kész lennék, akár egyedül is, de nyugodtan segíthetett volna. Erre meg még azzal jött, hogy de amikor az én szüleim jönnek, akkor mért nem állok neki takarítani. Na köszi, mondtam akkor már rég ki van takarítva mert az én szüleim nem reggel 9 előtt jönnek, hanem délután, hogy délelőtt ne zavarjanak, ha tennivalóm van.
2014. júl. 15. 09:17
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem, hogy miért szégyenkezik? Mert ha arról volna szó, hogy a szülei tiszteletére nem takarítasz ki, hanem a mocsokba jönnek, akkor elhiszem, de így meg nem igazán értem a szitut????
2014. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Szóval a lényeg, elég hülyeség, amit a férjed csinált, butaság miatt kötött beléd. Amúgy visszakérdeztem volna, jobb lett volna, ha nem takarítok és a (tisztához mérten) koszos lakásba jönnek? Vagy te miért nem segítettél, akkor készen lettünk volna? Vagy nem arról van szó, hogy az anyukádék jöttek előbb, pedig későbbre mondták?
2014. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!