Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre, ha kiderülne pénzzel támogatta a gyereket, ami eltitkolt?

Figyelt kérdés

Az eltitkoláson van a hangsúly, nem a támogatáson!

A történet röviden, de nem vádaskodást kérek: mikor összejöttünk volt valakije, a nõ terhes volt. Tudom, hogy elõtte is rosszul éltek, mert ismertem õket, gyerek sem volt tervezett. Ez nem védekezés, de ezért kezdett ki velem. Adtam neki haladékot. A gyerek 1 éves volt mikor bejelentette, hogy válni akar. A nõ ekkor lehordott mindennek engem, próbálta visszaszerezni, majd pár hónap múlva feladta, ott hagyta a gyereket a férjemre, vagyis ránk. Nem ez volt az elsõ ilyen húzása, van a kicsinél egy 5 évvel idõsebb fia is, õt az anyja nevelte, mikor terhes lett a férjemtõl és összeköltöztek hozzájuk került (férjem mondta neki egyébként!), mikor szétmentek vissza a szülõkhöz.

A közös gyereküket 6 éve mi neveljük, havi egyszer ránéz. Közben még mindig szid. Gyerektartást amúgy nem fizet.

Ahogy a másik gyereket is az anyja tartja el. Férjem néha elhozza, illetve a közös gyerekük is megy oda hiszen a nagymamája.

Most kiderült, hogy havi 15 ezret ad a férjem a nagymamának a gyerek nevelèsére. Nem szoktunk elszámolni a pénzzel így nem tûnt fel. Azt mondja lelkiismeretfurdalása van, nem akarja, hogy a gyerek hiányt szenvedjen. Elõször nem akart ezzel terhelni/bosszantani, hogy nekem is lelkiismeretfurdalásom legyen, utána nem tudta, hogyan mondja el.

Megértem, de akkor is hazudott éveken át. Nem csináltam volna belõle ügyet, az õ pénze. A hazugsággal viszont nem tudok mit kezdeni.

Nõvérem szerint felfújom. Tényleg?



2014. máj. 15. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg felfújod.
2014. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

hogy mondjam finoman....

Te beleronditottàl egy kapcsolatba (tudom, a pasi is hibàs, de rajtad is mult!!!), és most ki vagy akadva, hogy a férjed hazudik?

2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

15ezer egyaltalan nem sok egy gyerekre. Ennel sokkal jobban kene tamogatnia.

Szerintem is felfujod.

2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Kiborulnék,nem a pénz miatt mert gondolom ha meg sem éreztétek akkor nem nagy dolog,hanem azon hogy hazudott.Miért nem bizott meg benned annyira hogy ezt elmondja.
2014. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
3 as.ha egy forintott adna akkor se lenne semmi hisz nem is a kérdező párjáé a gyerek,tisztelnivaló hogy ad,és nagyon szép tőle de nem kell hazudozni.
2014. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen belerondîtottam, mert bele lehetett. Nem vagyok râ büszke. Nem sajnálom azt a pénzt a gyerektõl, az fáj, hogy azt hitte nem érteném meg
2014. máj. 15. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Voltaképp nem hazudott, csak nem mondta meg, ez azért kicsit más, igaz, csak kicsit. Nekem és a férjemnek is van néha olyan kiadása, amiről nem számolunk be egymásnak. Mert azért ez nem kötelező szerintem, bár illő lenne. Most azért kicsit megértem a férjedet, mert ő feltételezte rólad, hogy nem örülnél a tettének, ezért halgatta el. Azt sajnálom, hogy ennyire félreismert téged, hogy azt hitte nem engednéd neki, hogy támogassa a kisfiút. A lényeg, hogy legalább így utólag legyél megértő, ha azt akarod, hogy szeressen. Kérdés, hogy azt akarod-e?
2014. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

A kérdezőnek a hazugsággal va baja emberek!!! Nem a pénzzel!

Akinek nem megy a szövegértelmezés, ne írjon választ.


Megértem, kérdező. A hazugság miatt szerintem nem fújod fel.

Ha a párom hazudna, én sem tolerálnám, az nálam főbenjáró bűn. Nekem a bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban, és ha megjelenik a hazudozás, kopik a bizalom.

2014. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Páromnak van az előző kapcsolatából egy gyermeke, nem említette soha hogy támogatja-e vagy sem (biztosan igen) most akkor gondoljam azt hogy eltitkolja azért nem beszél róla? az lenne nagyon csúnya ha nem fizetne semmit a gyereke után, na azon akadnék ki, bár akkor sem az én dolgom lenne. Közös kasszán vagyunk, soha eszembe nem jutna az, hogy ne támogassa mert fogy a pénz vagy hogy minden hónapban jelentse be hogy küld neki. ez egy alap dolog hogy fizet!
2014. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Anno a terhes barátnőjének is hazudott, komolyan azt hitted hogy majd neked nem fog? Nem értem az ilyen naiv nőket.


Megértem, hogy rosszul esik, de pihentesd pár napig a dolgot magadban, aztán ha szükségesnek érzed, beszéljétek meg újra.

2014. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!