Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre, ha kiderülne pénzzel támogatta a gyereket, ami eltitkolt?

Figyelt kérdés

Az eltitkoláson van a hangsúly, nem a támogatáson!

A történet röviden, de nem vádaskodást kérek: mikor összejöttünk volt valakije, a nõ terhes volt. Tudom, hogy elõtte is rosszul éltek, mert ismertem õket, gyerek sem volt tervezett. Ez nem védekezés, de ezért kezdett ki velem. Adtam neki haladékot. A gyerek 1 éves volt mikor bejelentette, hogy válni akar. A nõ ekkor lehordott mindennek engem, próbálta visszaszerezni, majd pár hónap múlva feladta, ott hagyta a gyereket a férjemre, vagyis ránk. Nem ez volt az elsõ ilyen húzása, van a kicsinél egy 5 évvel idõsebb fia is, õt az anyja nevelte, mikor terhes lett a férjemtõl és összeköltöztek hozzájuk került (férjem mondta neki egyébként!), mikor szétmentek vissza a szülõkhöz.

A közös gyereküket 6 éve mi neveljük, havi egyszer ránéz. Közben még mindig szid. Gyerektartást amúgy nem fizet.

Ahogy a másik gyereket is az anyja tartja el. Férjem néha elhozza, illetve a közös gyerekük is megy oda hiszen a nagymamája.

Most kiderült, hogy havi 15 ezret ad a férjem a nagymamának a gyerek nevelèsére. Nem szoktunk elszámolni a pénzzel így nem tûnt fel. Azt mondja lelkiismeretfurdalása van, nem akarja, hogy a gyerek hiányt szenvedjen. Elõször nem akart ezzel terhelni/bosszantani, hogy nekem is lelkiismeretfurdalásom legyen, utána nem tudta, hogyan mondja el.

Megértem, de akkor is hazudott éveken át. Nem csináltam volna belõle ügyet, az õ pénze. A hazugsággal viszont nem tudok mit kezdeni.

Nõvérem szerint felfújom. Tényleg?



2014. máj. 15. 12:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elvileg nem hazugsâg.. közben mégis. Azzal magyarâzta amit írtam. Félt, hogy megbántódom, vagy nem értem meg. Utána látta, hogy azt a gyereket is szívesen látom az otthonunkban, ha elhozza, de akkor már nem tudta, hogyan mondja el.
2014. máj. 15. 13:19
 12/18 A kérdező kommentje:
Az más. Amúgy nem hazudott, tudta a nõ hogy van valakije, csak nem tudta, hogy komoly. Nem is azon akadt ki hogy vagyok, hanem hogy otthagyta a férjem
2014. máj. 15. 13:21
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számí ez hazugságnak a férjed részéről.Csupán eltitkolta előled, mert tudta, hogy kiakadsz rá...
2014. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Magától mondta el, vagy rájöttél valahogy?
2014. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kiàstad magadnak a gesztenyét;)
2014. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

komolyan, aki nem tud értelmezni, az minek válaszol???? a pasinak 1, azaz EGY gyereke van, akit ŐK nevelnek, néha megy a nagyihoz, mint minden gyerek, akinek van mamája. Annak a gyereknek van egy féltestvére anyai ágon, akihez a pasinak semmi köze. A féltestvért a mama tarta el. És a féltestvér nevelésére ad 15e ft-ot. Értitek??? Köze nincs a gyerekhez, de ad!!! Akkor hogy jöhettek azzal, hogy még kevés is, amit ad??? Hát miért adna többet, mikor SEMMI KÖZE A GYEREKHEZ???


Jézusom, barmok gyülekezete...


Kérdező, nem fújod fel, elhiszem, hogy rosszul esik, de próbáld megérteni a férjedet..

2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy ad pénzt, és hogy eltitkolta. Mert nem az ő gyermeke, kérdezhetted volna, hogy mire, miért nem kérdezett meg téged. Ő meg mindenképpen támogatni akarta valahogy, könnyebb volt eltitkolnia. Nem mondom, hogy ez a helyes, de ez a könnyebb út. Te is választhatod ezt: túllépsz és nem aggódsz. Mert te sem naivan és őszintén léptél a kapcsolatba, hanem "elvetted" őt valakitől - lényegtelen a körülmény. A másik nőnek is hazudott, hogyan tudtál megbízni benne eddig? És akkor még csoda, hogy nem egy másik kapcsolat derült ki, hanem az, hogy támogat egy gyereket, aki nem az övé, ez legalább szép cselekedet.

Szóval igen, felfújod, mert mindkettőtök füle mögött vaj van, te meg most meglepődsz ezen.

Remélem nem tűnt úgy, hogy vádaskodom, csak próbáltam megvilágítani a helyzetet.

2014. máj. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szėp gesztus a fėrjedtől, hogy támogatja más gyerekét, erre büszke lehetsz. Mivel ez egyben elég szokatlan is, érthető, hogy hezitált elmondani, de ettől függetlenül nagyon is kijárt volna neked az, hogy őszinte legyen veled, egyrészt mert a szerelme vagy, másrėszt mert te meg az ő gyerekét tåmogatod és neveled. Beszėlj vele, hogy ennél sokkal jobban kell benned bíznia és őszintėnek lennie.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!