Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre ilyen esetben, vagy én reagálom túl? Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
5 óra körül elment itthonról, hogy jön nemsokára csak születésnapja van az egyik ismerősének és legurítanak egy-két sört. 8 óra sehol, 9 óra sehol...mondom gyereket már csak lefektetem ne várja, tesó a pocakba pihen. Fél 11 sehol...holnap reggel neki 7kor meló..nem szokott inni, de ismerem mikor belelendül akkor nem tudja hol a határ. Úgy érzem ez is csak arra volt indok hogy ihasson, félek csatak részegre issza magát..Ti párotok bele szokott menni az éjszakába? Hozzáteszem nem szokása eljárkálni, fél évbe mondjuk 1x van ilyen viszont ismerem annyira hogy nem tud a piára nemet mondani. Mikor megismertem eléggé ivott, de tudja hogy én nem szeretem a kocsmázást és nem is járkál el. Én reagálom csak túl? Csak féltem, sose szokott így kimaradni vagy legalább felhívhatna, vagy mondta volna hogy ne is várjam éjfélig de ez hogy jövök nemsoká..:(
2014. márc. 5. 22:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem hívod fel?
2014. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel Te, nincs nála a telefonja?
2014. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Mivel nem sűrűn jár el, meg ott vannak a haverjai nem akarom zavarni meg hívogatni. Tudja ő is hogy azt mondta jön nemsoká, azt is tudja hova kell jönnie, remélem ha az éjszakába bele akar menni azért felhív...
2014. márc. 5. 22:41
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
hívd fel, és csak azt kérdezd meg kedvesen tőle: Minden rendben? Jól vagy?
2014. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
Inkabb most hivd fel te.
2014. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha félévente 1x fordul elő, akkor ne foglalkozz vele. Hadd ünnepeljenek. Ő neki fog fájni a feje holnap, nem neked :)
2014. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom ugyan ilyen! Sőt a múltja is! Én nem csinálnék belőle ügyyet. Nagy ritkán belefér. Nyilván ennyi idő után már nem józan. Ne idegeskedj rajta, úgyis megfizet érte holnap a másnapossággal :)
2014. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%

Hát, mi mindig egyértelműen megbeszéljük a férjemmel, hogy a másik mikorra számítson ránk, a "nemsokára" nagyon ködös...Ha esély van arra, hogy a másik egész éjszakára kimarad, azt is előre tisztázzuk, mert akkor a másik is úgy készül.

Van egy adott időpont, a "türelmi" idő, azután jogos nálunk az aggódás és telefonhívás, sőt, többnyire a kimaradó fél telefonál már azelőtt, hogy a másik rémlépeket kezdene látni.

2014. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
48%

nálunk dettó... pont ezért, a gyerek miatt én arra kértem, hogy ezt így délután ne. ha elalszik a gyerek, akkor menjen, de tőle ne vegye el az időt azért, hogy leigya magát.

egyébként tényleg ritka, mondjuk most hétvégén volt ez, de előtte valamikor ősszel... és betartja, 8körül megy el, én éjfélkor fel szoktam hívni, aztán 2-3 körül hazatántorog :/

2014. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
77%

Félévente egyszer bőven belefér.. 2x is. Neki is ki kell engedni a fáradt gőzt. Néha napján jól esik kiszakadni a hétköznapokból. Én nem akadnék ki. Szerintem fölösleges generálni ez miatt a balhét. Ha meg annyira zavard hívd fel/írj neki smst, hogy kb mikorra jön, megvárd-e vagy sem.

Az hogy múltja milyen az egy dolog..az a múlt. Ha ezek nem mindennaposak, akkor fölösleges túlreagálni.

2014. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!