Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre ilyen esetben, vagy én reagálom túl? Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
5 óra körül elment itthonról, hogy jön nemsokára csak születésnapja van az egyik ismerősének és legurítanak egy-két sört. 8 óra sehol, 9 óra sehol...mondom gyereket már csak lefektetem ne várja, tesó a pocakba pihen. Fél 11 sehol...holnap reggel neki 7kor meló..nem szokott inni, de ismerem mikor belelendül akkor nem tudja hol a határ. Úgy érzem ez is csak arra volt indok hogy ihasson, félek csatak részegre issza magát..Ti párotok bele szokott menni az éjszakába? Hozzáteszem nem szokása eljárkálni, fél évbe mondjuk 1x van ilyen viszont ismerem annyira hogy nem tud a piára nemet mondani. Mikor megismertem eléggé ivott, de tudja hogy én nem szeretem a kocsmázást és nem is járkál el. Én reagálom csak túl? Csak féltem, sose szokott így kimaradni vagy legalább felhívhatna, vagy mondta volna hogy ne is várjam éjfélig de ez hogy jövök nemsoká..:(
2014. márc. 5. 22:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt kint a párom a haverjaival...néha még én küldöm, olyan itthonülős...valamikor 4 kor jött haza, észre sem vettem, részeg sem volt, mert ő meg tudja hol vannak a határai.


Az odáig rendben van, hogy kimegy, söröznek, isznak, de legyen már annyira művelt és felelősségteljes, hogy nem egy mosogatórony megy haza. Ilyen férfi nekem nem kéne...

2014. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk ez úgy megy, hogy a férjem semerre sem jár el. Legalábbis inni nem. Néha focizni a haverokkal és ennyi. Mindig hazaér, mire mondja...úgyhogy hála égnek nálunk még soha nem volt probléma ebből.
2014. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
54%
22: és póráz van e rajta?
2014. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amiket írtok. Én pont tegnap este zavartam el a páromat sörözni a kollégáival, mert szerintem keveset jár el itthonról nélkülem. :)

Együtt is el szoktunk menni ide-oda hetente minimum kétszer, és külön is eljárok a haverjaimmal heti 1-szer legalább.

Pedig én is babát várok, de nem változott semmi. Persze most már mindig bent ülök a belső részen, ha kocsmázunk, hogy ne szívjam be a cigifüstöt, és természetesen üdítőzöm, vagy néha alkoholmentes sört iszom, de ugyanúgy elmászkálok bulizni.

Ahogy valaki már írta, a terhesség nem betegség, nem vagyunk nyugdíjasok, hogy otthon üljünk állandóan. :)

2014. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Mi is csak együtt járunk el szórakozni,ez általában barátoknál,valami nagy kajálás,iszogatás,2-3 család együtt,gyerekekkel.Mindig csak az egyikünk iszik,a másik feladata a vezetés,és persze módjával,hisz senki nem akarja,hogy a gyereke piásnak lássa.
2014. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem a terhességemre akarok fogni itt semmit. Ahogy írtam én is eljárkálok barátnőkkel, beülünk valamerre, vagy csak kolléganőkhöz elmászkálok. Mikor még nem voltam terhes pár hónapja ugyanúgy eljárkáltunk iszogatni, bulizni néha. De se ő se én nem vagyunk azok a kéthetente bulizós fajták. Páromnak konkrétan nincs egy barátja se, az én ismerőseimmel kezdett el néha eljárkálni. És sajnos úgy látom mintha nem is a társaság, vagy a buli miatt megy el egy-egy ilyen eseményre hanem olyan mintha a vedelés lenne a fő célja. Múlt héten ismerősömék elhívtak minket társasozni és ott is csak ült, semmihez nem volt kedve csak inni egymás után a sört meg a pálinkát. Szóval mintha nem a társaság, vagy a buli miatt mozdulna ilyenkor ki csak a pia a lényeg. Nem tudom mennyire érthető, de a tegnap estéje se szólt másról amilyen állapotba hazaténfergett. Szerencsére nem sűrűn van ilyen, nem is szóltam neki elég baj volt neki reggel 6kor kelni melózni...csak kíváncsi voltam ez kinek mennyire fér bele. Ha reggel állított volna haza ilyen állapotba úgy hogy fel se hív akkor tuti kiakadtam volna, most így lenyugodtam és remélem legalább fél évig megint nem lesz példa rá, hogy így kiüsse magát.
2014. márc. 6. 09:08
 27/40 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, tényleg nem bántásból írom, de én sosem értettem ezt. Még ha úgy is van, ahogy gondolod (bár nem hiszem, hogy erről lenne szó), hogy a párod csak a piálás miatt jár el... Ez miért olyan nagy probléma?

Amíg nem issza el a fizetését, nem lesz agresszív részegen, nem kötözködik, nem ver agyon se téged, se mást, és pláne ha nem is rendszeres, hanem ahogy írod, kb félévente fordul elő, miért zavar a dolog?

Elég sok barátnőm csinálja azt, hogy amint x ideje együtt van a pasijával, elkezdi korlátozni, átkapcsol "anyuka üzemmódba", és ilyeneket mond, hogy "ne igyál már többet", "már este fél 10 van, induljunk haza", "reggel 6kor kelsz, menjünk", stb. Én ilyenkor mindig mosolygok, és azt mondom a páromnak, hogy "azért szeretlek, amilyen vagy. Tudom, hogy okos, megbízható, felelősségteljes ember vagy, máskülönben nem is lennék veled. Felnőtt vagy, el tudod dönteni, hogy mennyit akarsz inni, vagy hogy mikor akarsz elindulni haza, én ebbe nem szólok bele."

Én gondolom/csinálom rosszul? Szerintem ez lenne a normális. A barátnőimnek is mindig azt mondom, hogy minek vannak az adott pasival, ha annyira nem tartják felnőttnek, hogy el tudja dönteni, mennyi pia elég. Ha pedig szerintük is tudja az illető, hogy hol a határ, akkor meg minek az anyukáját játszani?

2014. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Fel szoktam hívni.. Mert néha elfelejtkezik magáról, nagyon ritkán megy el, kb 1évben 3-4 szer maximum..de neki is mindig úgy jön ki, hogy másnap dolgozik.

általában fel szokott ő hívni, ha nem teszi, akkor hívom én, mert tudom, hogy 1-2 sörnel többet ivott...

Volt hogy én is kiakadtam, éjjel 2 ig nem szoktam aggódni, mert akkor jön haza busza, akkor 3-ra itthon van, és tud aludni par őrát még, de pl utoljára a nem maradok sokáig és várj meg elindulás után (úgy hgy úgy ment el, hgy öszevesztünk) még reggel 6 kor sem volt itthon, persze én dühömben megvártam, még 5 kor a buliből posztoltak fotót a fb-o ...

Nh akkor dühös vtam... Későbbre kellett mennie dolgozni..

Én nemkeltettem fel hogy viselje következményét a dolgoknak..igan délben keltette a főnöke...(amúgy velük volt bulizni) nem lett belőle semmi, szerencsére a munkahelye olyan, hogy egy ilyen miatt nem fogjál kirúgni, mert természetesen a dühöm ellenére a munkahelyével nem játszanék) este hazajött hogy mekkora gyökér, és bocsánatot kert, ráadásul elhagyta a gyűrűjét, egész nap ezen kesergett , amit amúgy nem hagyott el, csak kézmosáskor mindig leveszi, és a nagpdrágzsebében volt, amit addigra én áar rég megtaláltam, a kezébe nyomtam..hát azt az örömöt... Azt hiszem megérdemelte az épegész napos yörrődést, hogy hogy mondja el, hgy elhagyta...és a feje is húzott.


Nem amiatt vtam dühös, mert kimaradt, hanem mert nem erről volt szó, mert vita után csinalta, mert az egyezményünk ellenére nem hívott, amikor hazaindult / amúgy hozták, nem is busszal vagy taxival jött/ és aggódtam...mert amikor ennyire kimarad akkor sokat iszik, és hideg votl aznap, sajnos őt a sok pia űgy üti meg, hogy egyik pillanatban semmi, nem is látszik addigra nem is érzi, tehát nincs meg a határ mikor van a baj, és ilyenkor a masik pillanatban összeesik felébreszthetetlenül, ilyen a 6 év alatt 4 szer volt (az egyik a legenybúcsú, 2 nél ottvoltam ) tehát jogos az aggodalmam..



Szerintem te ennyit kicsit túlreagálsz, viszont az előzmények tekintetében megértem.. Deévi 2-3ilyen egyáltalán nem vészes, ha ürügy az ivasra sem

Ne legyél ennyir szigorú, viszont a párod igazan tudhatna, hogy téged ez zavar...

2014. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

a válaszokból azt szűrtem le, hogy nem is férfi aki időnként nem rúg be, és ezt még az itt hozzászóló nők is elfogadják ... miért lenne ez természetes? ... akkor én nem vagyok férfi, vagy hatvan éve, mert ennyit le bírtam élni úgy, hogy nem rúgtam be ... és nem vagyok antialkoholista, tehát ha társaság van akkor nem sokkolom őket, hogy "ááá kösz, én nem iszom" , egyszerűen egy vagy két pohár itallal el tudom tölteni az estét, mégis jól érzem magam filmszakadás nélkül


igen kérdező, valóban úgy tűnik, hogy ha te nem állnál a párod mellett, akkor rendszeres kóma lenne nála ... és a hozzáállásodból nem kellene engedni, mert az idő múlásával egyre többször fordul majd elő

2014. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
szóval fél évente van "kimenője" és akkor belead mindent?! talán ha "mehetne" sűrűbben, akkor nem lenne ez.
2014. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!