Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezért lennék tisztaságmán...

Most ezért lennék tisztaságmániás? Ti kiakadnátok ezért?

Figyelt kérdés
ma délelőtt sétáltattam a kutyámat meg játszottunk ebéd előtt kb fél órával haza is értem.. megmostam a kezem hogy ne kutyás kézzel egyek viszont ebèd előtt pár percel elmentem kisdolgot intézni ismét megmostam a kezem.. ezután anya ebédnél elkezdett velem veszekedni hogy miért vagyok ilyen tisztaságmániás pazaroló kis k...a másnak melegvízre se telik de te megmosod a kezed kétszer ebéd előtt..Erre mondtam neki hogy nem fogok pisis kézzel leülni kajálni.. erre majdnem felpofozott ha apa nem állitja meg..(amúgy mindketten dolgoznak átlagosan élünk..)15/L
2014. febr. 23. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem biztos hogy valami más bántotta anyudat, vagy fáradt volt, vagy jobban esett volna neki, ha kutyázás helyett neki segítesz a konyhában.

Ülj le és beszélgess vele egy kicsit, hogy mi bántja.

2014. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális ember kezet most mindenféle wc-zés után. Már általános iskolában is tanítják, hogy miféle bajunk lehet, ha kimarad ez a lépés. Veled minden rendben van, anyukáddal nincs.
2014. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az elsővel, anyukádnak valami más problémája van, ideges, feszült, valami bántja, csak ebben a kis semmiségben jött ki. Érdemes átgondolni, mivel bánthattad meg te, vagy bárki más és azt hogy lehetne rendezni.
2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő olyan típus hogy csak az a jó amit ő csinál..Múlthéten elkezdtem neki segiteni a fasírt golyózásba erre lecseszett hogy nem szabályos 5 dkg-osak a a golyók.. mondta hogy süssem ki őket ahhoz legalább értek erre az volt a baja hogy az egyik barnább volt mint a többi..remélem fogok tudni beszélgetni vele hogy mindkettőnknek változtatni kénne a hozzáállásán mert ha nem nehéz lesz kibirni még 3 évet vele.
2014. febr. 23. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Én kakis kézzel szoktam ebédelni.
2014. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
92%
Anyukádnak nem veled van baja ez tuti, abszolút meg tudlak érteni, én is hasonló helyzetben vagyok sokszor. Szerintem bratyizz le apáddal ha ő a normálisabb és beszéld meg vele hogy mit csináljatok anyukáddal, gondolom őt is zavarják az ilyen szituációk, vagy próbáld meg megtudakolni hogy vajon mi baja lehet anyukádnak és együtt beszéljetek vele, hogy ha esetleg megint támad anyukád, akkor apád azért meg tudjon védeni.
2014. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyáltalán nem tisztaságmánia ez egy alapvető dolog. Én anyukád reakciója miatt akadnék ki. Sztem valami biztos nincs rendben a fejével.
2014. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De messziről elkerülném, ha csak cs.sztetni tud.
2014. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én már mondtam volna neki hogy akkor majd legközelebb meg sz*ros kézzel gyúrom a fasírtot, ha neki úgy jobban ízlik, vagy épp kutyaszőrös kézzel...
2014. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan nem ezen a piszlicsáré dolgon akadt ki,szerintem más baja volt,és éppen rajtad csattant az ostor.Beszélgess vele kicsit.
2014. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!