Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezért lennék tisztaságmán...

Most ezért lennék tisztaságmániás? Ti kiakadnátok ezért?

Figyelt kérdés
ma délelőtt sétáltattam a kutyámat meg játszottunk ebéd előtt kb fél órával haza is értem.. megmostam a kezem hogy ne kutyás kézzel egyek viszont ebèd előtt pár percel elmentem kisdolgot intézni ismét megmostam a kezem.. ezután anya ebédnél elkezdett velem veszekedni hogy miért vagyok ilyen tisztaságmániás pazaroló kis k...a másnak melegvízre se telik de te megmosod a kezed kétszer ebéd előtt..Erre mondtam neki hogy nem fogok pisis kézzel leülni kajálni.. erre majdnem felpofozott ha apa nem állitja meg..(amúgy mindketten dolgoznak átlagosan élünk..)15/L
2014. febr. 23. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem tisztaságmánia, ez nálunk is alap.


Én is arra tippelek, hogy anyukádnak más baja van, csak rajtad vezette le a feszültséget.

2014. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád az élet egyéb területein mennyire megbecsült, sikeres ember?


Azért kérdezem, mert akkor jellemző ez a "mindent kontrollálni akarok, én tudom jobban" viselkedés, ha valaki sikertelen. Pl a munkahelyén elnyomják és csak otthon, gyengébb családtaggal szembe tudja kiélni a frusztrációját, azt az illúziót, hogy ő kontrollálja a szituációt.

2014. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!