Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre ilyen esetben, vagy én reagálom túl? Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
5 óra körül elment itthonról, hogy jön nemsokára csak születésnapja van az egyik ismerősének és legurítanak egy-két sört. 8 óra sehol, 9 óra sehol...mondom gyereket már csak lefektetem ne várja, tesó a pocakba pihen. Fél 11 sehol...holnap reggel neki 7kor meló..nem szokott inni, de ismerem mikor belelendül akkor nem tudja hol a határ. Úgy érzem ez is csak arra volt indok hogy ihasson, félek csatak részegre issza magát..Ti párotok bele szokott menni az éjszakába? Hozzáteszem nem szokása eljárkálni, fél évbe mondjuk 1x van ilyen viszont ismerem annyira hogy nem tud a piára nemet mondani. Mikor megismertem eléggé ivott, de tudja hogy én nem szeretem a kocsmázást és nem is járkál el. Én reagálom csak túl? Csak féltem, sose szokott így kimaradni vagy legalább felhívhatna, vagy mondta volna hogy ne is várjam éjfélig de ez hogy jövök nemsoká..:(
2014. márc. 5. 22:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
42%
Hivjad fel nyugodtan, ha van kocsitok, menjél érte. Pont aki ritkén jár iszogatni, de akkor hajlamos inni, az tudja kevésbé, hogy hol neki a határ. Sajnos ilyenkor ismerősök egymást itatják.
2014. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Utoljára nyáron maradt ki, akkor nem voltam itthon. Én tudtam jól, hogy ők szervezik az estét az egyik barátommal, mert mesélte aznap ez az ismerősöm hogy este mennek inni. Este felhívtam telefonon páromat mint aki semmit nem tud, kérdeztem mit csinál, azt mondta fekszik le aludni. Másnap láttam rajta délután mikor jött értem, hogy elég kómás akkor azt mondta, hogy aludt délután azért fáradt. Akkor eléggé kiakadtam, azóta nem volt semmi kimozdulása. Most este egyébként pont ez a barátom hívta el...mind1 éjfélig várok, ha nem jön fekszek le. Nem az bánt hogy kimarad néhanapján, de külön soha nem buliztunk. Tudom van akinél ez máshogy működik, eljártunk mi is szórakozni mikor még nem vártam babát de mindig együtt, társasággal, külön sose. Barátnőkkel össze szoktunk ülni, iszogatunk stb., de éjszakára sose maradok ki. Valamelyik nap anyumnál voltam és olyan jól éreztem magam, hogy nem volt kedvem haza jönni mondtam is neki a telefonba hogy mi lenne ha anyánál aludnék félig csak viccesen de tényleg lusta voltam hazaindulni és mondta hogy menjek csak szépen hazafelé, itt van a helyem elalváskor mellette:(
2014. márc. 5. 23:30
 13/40 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg nem tudja ilyenkor hol a határ, tudom nem az anyja vagyok de szörnyű ilyenkor. Ráadásul tegnap kapott fizut, mindig leveszi egy összegben. Mikor indult féltem hogy ez lesz és mondtam neki hogy hagyja itthon a pénzt ne vigyen el annyit, mert ha belelendülnek akkor 10 embert oda vissza hívogatni lazán elver nem kevés pénzt, mert ilyenkor nem nézi. Persze jött hogy nyugodjak meg, nem marad ki csak megisznak egy párat és jön. Eddig külön kasszán voltunk, mert volt elég jó melóm és szerencsére sose voltam rászorulva senkire, de most sajnos nem dolgozok 1 hónapja és csak az ő fizuja van 3unkra + félre is kellene tenni...
2014. márc. 5. 23:37
 14/40 A kérdező kommentje:
Hazaért de k.o., dülöngél össze-vissza, a lábán nem áll meg, a beszédét meg hagyjuk...
2014. márc. 6. 00:10
 15/40 anonim ***** válasza:
10%

Egészségére!

Volt végre egy jó éjszakája.


Igen, kérdező, te reagáltad túl.

2014. márc. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy a legutóbbit letagadta elég elgondolkodtató lenne. Nálam összesen egy alkalom is válóok lenne. Egyáltalán nem iszunk! Sosem. Konyakos meggyet 20 évesen ettem először, aztán kb 25 voltam, mikor utoljára alkoholt, közben évente 2-3-szor egy koccintásnyit, férjem is kb így. Nem hiányzik.
2014. márc. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

jól csinálod, hogy nem hívod fel ilyenkor. amúgy az, hogy nem meri elmondani annak nem csak ő az oka.


Ha ő szeret néha alaposan berúgni és ez ritka dolog, akkor én nem látom miért kellene ezt elvenni tőle.

2014. márc. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
44%

én amiatt lennék nyugtalan, hogy hazudott már neked


szerintem gáz, hogy ilyen állapotban jön haza, amikor gyermeket vársz

2014. márc. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
60%

Lassan egy éve volt utoljára egyedül bulizni, akkor is jelenet lett a vége. Csodálkozol, hogy nem mondta el? Hiszen tudja a reakciót, ami igencsak eltúlzott, mivel évente 1-2 alkalom azért belefér, nem heti rendszerességről van szó.

A terhesség pedig nem betegség. Ezek szerint dolgozni se menjen, nehogy egyedül maradjon a kérdező?

2014. márc. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
66%

Ja, persze. Szegény férfinak ki kell engednie a gőzt, nyugodtan iszogasson, nem baj, 1x-2x belelefér. De a Kérdező ne aludjon az anyukájánal mert lefekvéskor otthon, a párja mellett a helye? Érdekes. Azt mondhatta volna, hogy majd éjfélkor jön csak meg.


Az én párom nem maradt ki még éjszakára az együtt töltött 14 év alatt. Én is nehezen viseltem, ha részegre itta magát. Nem kell sokat innia, elég ha keveset eszik és már megárt neki.

2014. márc. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!