Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiakadnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a férjetekre ilyen esetben, vagy én reagálom túl? Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
5 óra körül elment itthonról, hogy jön nemsokára csak születésnapja van az egyik ismerősének és legurítanak egy-két sört. 8 óra sehol, 9 óra sehol...mondom gyereket már csak lefektetem ne várja, tesó a pocakba pihen. Fél 11 sehol...holnap reggel neki 7kor meló..nem szokott inni, de ismerem mikor belelendül akkor nem tudja hol a határ. Úgy érzem ez is csak arra volt indok hogy ihasson, félek csatak részegre issza magát..Ti párotok bele szokott menni az éjszakába? Hozzáteszem nem szokása eljárkálni, fél évbe mondjuk 1x van ilyen viszont ismerem annyira hogy nem tud a piára nemet mondani. Mikor megismertem eléggé ivott, de tudja hogy én nem szeretem a kocsmázást és nem is járkál el. Én reagálom csak túl? Csak féltem, sose szokott így kimaradni vagy legalább felhívhatna, vagy mondta volna hogy ne is várjam éjfélig de ez hogy jövök nemsoká..:(
2014. márc. 5. 22:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

29.

.én nő vagyok, és időnként én is ki szoktam rúgni a hámból, gyakran a férjemmel... nem szégyellem..nem vagyunk iszákosak, de néha jól esik..elég sok összejövetelre járunk, ahol gyerekes szülők is vannak és van alkohol fogyasztás...nem mértéktelenül, de előfordult már hogy én is megcsúsztam picit (nem vállalhatatlanul, nem rosszullétig..stb)

tehát ennek semmi köze a férfiassághoz...


28

2014. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Ha sűrűbben menne minden alkalommal ezt eljátszaná, ismerem már annyira. Mikor összejöttünk akkor eléggé sokat ivott napi rendszerességgel. Nem azt mondom, hogy részeg volt, de meló után az volt neki az első hogy hazaért, irány a bolt 1-2 néha 3 doboz söröcske, kaja, cigi úgy egy órás rituálé és nekik ez teljesen természetes volt, mert a szülei, testvérei is víz helyett is sört ittak kb. Persze volt olyan nap is amikor kicsit jobban belelendültek, aztán összeismerkedtünk jobban akkor mondtam hogy én ezt az életmódot nem tolerálom. Neki ez a piálás azóta is normális dolog, csak tudja hogy én utálom ezért nem iszik, de ilyenkor mikor elengedi magát néha akkor csúnyán kiüti magát. Én is szoktam inni, de én élvezetből iszok ha néha iszok 1-2 pohár finom bort, néha nyáron nagy melegbe jólesik egy-két sör a strandon ilyesmi de nem az a célom hogy bebas(s)zak...
2014. márc. 6. 10:32
 33/40 anonim ***** válasza:

#29:


Akkor nem jól szűrted. Közelről sem attól van szó, hogy mert férfi, néha berúghat. Mindenki (nő/férfi) egy évben pár alkalommal a párja nélkül is elmehet szórakozni, és miért ne igyon, ha olyan kedve van, persze a vállalható kereteken belül.

2014. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

23-as!


Nincs póráz rajta. Annyiban viszont biztosan különbözik a nagyátlagtól, hogy Ő Férfi. Nagybetűvel! Aki szereti, tiszteli és becsüli a családját. Nem infantilis, és ha azt mondja 8-ra itthon lesz, akkor az úgy is van. Egyébként nem hiszem, hogy egy intelligens Férfinak ehhez póráz kéne.......... Lehet, hogy egy lelkileg/szellemileg visszamaradott, a gyerekkorban/kamaszkorban megrekedt férfinak igen......de amúgy nem. ;)

2014. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
47%
34: papucsnak hívják, aki engedélyt kér anyucitól hova mehet :) de jól megnevelted
2014. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem kicsit túlreagálod. Nálunk hetente van "kimenő", a férjemnek is, és nekem is. :) És van, hogy nekem is kicsit elszalad az este, és csatakrészegen esek haza hajnalban. Nem valami tisztes családanyás, tudom, de ilyenkor a férjem felnevet, megpuszil, ha kell meghánytat és alszunk. :) Attól még, hogy az embernek van családja és gyereke, még nem jelenti azt, hogy ezen kívül nem lehet élete. :)
2014. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl, hiszen nem hívogattad, nem üvöltötted le a fejét mikor hazaért. Én az előzmények tekintetében a másnaposság végeztével azért szóbahoznám azt a két dolgot ami azért megbeszélést kíván, miszerint a nemsokára nem ezt jelenti és a múltkori titokban ivászat után meg főleg telefonálhatott volna legalább. Valamint gondolom a pénznek is jócskán híja van, aminek biztos lett volna jobb helye is egy lassan két gyerekes családban, mint csatakra itatni 10 embert. A gőz kieresztésével nincs gond-amennyiben ez kölcsönös, nem csak a férj joga-és amennyiben a tisztelet és őszinteség a másik irányában megmarad.
2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 mustafa33 ***** válasza:
megint a klasszikus eset. Mikor megismerted eléggé ivott... És te azt hitted, hogy majd te. Majd te megváltoztatod. Akkor most miért is reklamálsz? hogy nem sikerült? Ne búsúlj. Ha ez megvígasztal, sok ezek másik nőnek sem sikerült. És nem is fog.
2014. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 mustafa33 ***** válasza:
36-os. Becsüld meg nagyon, mert ritka az olyan aki nevetve meghánytat ☺.
2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát, eddig az összes barátom ilyen volt. Persze a férj már más minőség, de szerintem akkor sem kell enynire görcsösen felfogni a dolgot, hogy húú ha már családom van soha többé nem rúghat ki az ember a hámból és nem létezik más a családján kívül. A férjem is szokott hazajönni részegen, én is puszival várom. Nem az én bajom, ha másnap szétszakad a feje. :)
2014. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!