Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti az alábbi szituációkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az alábbi szituációkban hogyan reagálnátok? Kiakadnátok, vagy nincs jelentősége a dolognak?

Figyelt kérdés
Férjem elég csöndes típus, számára idegen emberekkel meg főleg távolságtartó. Viszont eléggé meglepődtem mikor kolléganőm mesélte ma, hogy párom valamelyik nap az utcán utána kiabált. Rá is kérdeztem, hogy konkrétan hangosan kiabált utána? Azt mondta igen. Párszor találkozott már ezzel a kolléganőmmel, de két szót nem váltottak. Annyira ismeri amiket én elmeséltem neki róla. Nagyon kis dekoratív nő egyébként, és elég hogy is mondjam laza erkölcsű ami engem nem zavar, de félek páromnak ez még tetszik is nemhogy elítélné. Szóval épp valami pakolós melóba volt a haverjaival amikor az utcán elsétált mellettük ez az ismerősöm. Mesélte ez a kolléganőm, hogy nem az volt hogy összenéztek, ráköszönt mint akik látásból ismerik egymást, mert ő észre se vette a fiúkat hanem párom kiabált többször is utána mire meghallotta. Persze párom meg se említette, hogy találkoztak aznap. Ami még fura volt, de így utólag tiszta a kép, hogy furcsállottam akkor hogy facebookon csomó ideig nézegette a képeit. Pontosan nem tudom, de gondolom aznap lehetett. A másik, hogy mostanában mikor megy melózni totál kirittyen. 2 kiló parfüm, belövi a haját, az öltözködése se olyan mint aki melóba készül, pedig biztos oda megy. Csak nem értem minek ez a nagy kirittyenés mikor beér át kell öltöznie munkaruhába + sapkába kell dolgoznia. Nem mondtam eddig neki semmit, de furcsállom nagyon. Szerintetek?
2014. márc. 21. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

én akkor venném a bátorságot így(mondhatni ismerkedési előzmények nélkül) megszólítani párom munkatársát, ha konkrétan pl a páromról akarok tudni valamit. mert mondjuk a páromban nem bízom, vagy hasonló.

például szia x, y. meddig dolgoztok ma?

ilyenkor tökre nem xy érdekel, hanem tudom, hogy a párom is akkor végez.


a faces nézelődés sajnos szinte mindenki szokása, ill. főleg a férfiaké.

volt hogy egy szilveszteri bulira az ismerősök ismerősi között volt egy idegen másik nemű, bemutatkoztak, másnap meg már ment az egymást jelölgetése a közösségin..

ki is akadtam, ha elmennénk nyaralni, akkor az ajtónyitó lenne másnap ismerőse?


a kirittyentés is ilyesmi.

voltaképp nem akar igazán semmit, de valamiért "megfeleltségi" kényszere már biztos van.

2014. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!