Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megharagudnátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok emiatt a férjetekre?

Figyelt kérdés
ha azt mondaná, hogy szégyenkezik miattatok? A története ennek, hogy egyik nap jöttek reggel anyósék. Aznap reggelre amúgy takarítást terveztem. Menet közben kiderült, hogy a férjem sem megy be dolgozni. Ok, de akkor gyorsan kitakarítok, ne jöjjenek már arra, hogy koszos a lakás. (a kötekedők kedvéért leírom, hogy rendszeresen takarítok és a koszt ne úgy értsétek, hogy mocsokban áll a lakás). Na erre a férjem teljesen berágott, hogy mi az, hogy én pont most takarítok, amikor az ő szülei jönnek. Hiába mondtam, hogy ide ne jöjjön senki úgy, hogy nincs kitakarítva. Azt mondta hogy jó, de ha ideérnek fejezzem be ott ahol tartok. Mondtam rendben. Erre ők hamarabb állítottak be, már háromnegyed 9-kor itt voltak. Csak addig jutottam, hogy felporszívóztam és felpakoltam a dolgokat a földről, hogy felmossak, de ugye azt már nem csinálhattam. erre mondta, hogy szégyenkezik miattam, ráadásul még kedves anyós is beszólt, hogy legalább a fia viselkedjen kulturáltan. :( Na ezzel nagyon megbántott, hogy beszólt és még az anyjával szemben sem védett meg. Bocsi ha hosszú lett, de jól esett kiírnom magamból.
2014. júl. 15. 09:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
eddig segített takarítani, ha beteg voltam ápolt, amikor veszélyeztetett terhes voltam végig ő gondozta a nagyobbat és én semmit sem csinálhattam, csak feküdnöm kellett. Teljesen kiszolgált. Ezért is lepett most meg ez a reakciója.
2014. júl. 15. 09:50
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

kedves, te a cselédje vagy, semmi több

ha ez kielégít akkor szép hosszú életetek lesz, ha nem, akkor ideje lelépni!

2014. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
igen, sajnos én is ezt érzem :(
2014. júl. 15. 09:55
 24/31 anonim ***** válasza:
Jesszusom, 4 év alatt már kettőt szültél neki?! :-(
2014. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nem 4 év alatt, hanem 4 év után házasodtunk össze, valahol azt kérdezte valaki, hogy mennyi idő után házasodtunk össze, és arra írtam ezt
2014. júl. 15. 10:05
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
én sose értem azokat a nőket akik nem mernek visszaszólni anyósnak miután anyóspajti beszól. én mondtam volna neki hogy ha szerinte nem kulturált a viselkedésem akkor fogja meg a kis kulturált v.lagát azt húzzon haza. miért nem lehet anyósnak visszaszólni? ki ő? ha neki kijár a tisztelet akkor neked is. azért mert ő a párod anyja az egy dolog..de te élsz vele,te vagy vele nap mint nap..ennyi tisztelet neked is kijár. a férjedről inkább most nem írnék semmit...
2014. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Haragudnék-e?! Az nem kifejezés!!!

Hasonló szituációban nálunk alap, hogy ketten összefogunk, és a lehető leggyorsabban rendet teszünk, szóval már attól kiakadnék, ha "vészhelyzetben" nemhogy nem segítene (mikor ráér), de még be is szólogat...

Anyós viselkedése számomra minősíthetetlen, de nem állok neki szidni, itt is a férj nagyobb probléma, hiszen eleve egy piti ügy miatt szidtak téged, és az ügytől függetlenül nem állt ki melletted, mikor az anyukája ilyen durván megsértett téged. Ez a nagyobb gond, ez viszont hatalmas. Kivel van ő kapcsolatban, veled, gy anyucival?? El sem merem képzelni, hogy működik köztetek a kommunikáció, ha egy hétköznapi helyzetet sikerült így lebonyolítani.

2014. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 mustafa33 ***** válasza:

Férjed azt mondta, hogy szégyenkezik miattad. Erre az anyós azt mondta, hogy legalább a fia viselkedjen kulturáltan. Ezt nem úgy kellene érteni, hogy az anyós a fiára pirított rá, mert az ilyett mondott rád és ezzel nem viselkedett kulturáltan?

És olyan probléma lett volna levenni azt a cuccot a fotelokról?

Vagy normális anyós megfogta volna a felmosót és segített volna a menyének, ha már úgy nevelte fiacskáját, hogy rühelli az anyja előt a házimunkát.

2014. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Biztos, hogy nem úgy értette anyós, hogy a fiát szólta meg, mert mikor ezt mondta a férjem akkor anyósék még nem voltak itt. Amikor bejött anyós (mert após be se jött) akkor panaszkodott neki, hogy mi az hogy én most állok neki takarítani és erre mondta konkrétan anyós, hogy én kulturálatlan vagyok :(
2014. júl. 16. 07:47
 30/31 anonim ***** válasza:

Én ott a helyszínen nyakon b.a.s.z.t.a.m volna,csak hogy érezze a törődést.

Igaz,hogy 7 évembe telt mire saját magától, szó nélkül,kérés nélkül, 3-4-5-6 nap átfutási idő nélkül kiporszívózik vagy ép elmosogat,de az elején se mondta sose,hogy cseléd vagyok...egy olyan elkorcsosult világnézete ugyan volt,hogy "Én vagyok a nő...",de pár év alatt kineveltem belőle, pusztán arra alapozva, hogy


Ő

1. Dolgozik

2. a kutyáival 1/3 időt tölt el


Én

1.Dolgozok

2.mosok,főzök,takarítok

3. A kutyáit pesztrálom (lakásban tartott két 20 kilós állat)arányaiban 2/3-al többet foglalkozok velük,mint Ő,pedig Én nem akartam kutyát, kettőt főleg nem.

4. HA még gyerek is lenne, természetesen ő is biztos 98%-ban az én fennhatóságom lenne,mert "Én vagyok a nő."


Na meg a l.ó.f.a.s.z.t apukám!


Amíg nekem is ugyan úgy ki kell vennem a részem a pénzkeresésből,addig máson is osztozunk!


El kellene magyarázni a férjednek,hogy merre van arccal előre,mert rendesen el van tévelyedve. Megmondani Neki,hogy legközelebb akkor lesz rendbe téve a lakás,amikor ő takarítja ki.


Páromnak volt egy rossz szokása. Minden ruháját a szobában egy székre rakta le. HA a zokni gombóc legurult,akkor az ott is maradt napokig. Egy ideig szedegettem,pakolgattam,mosogattam, később többször kértem,hogy rakja el...miután 10 esetből 9 szer még mindig nem történt változást, fogtam magam és én is ugyan arra a székre kezdtem el lepakolni a ruháimat. Aztán,hogy jó legyen az ágyon is volt mindig 1-2 ruha nemű.

Viszonylag hamar megunta,hogy először az én ruháimon kell átverekednie magát,hogy a sajátjához hozzá férjen, nem mellesleg nagyon furcsálta,hogy miért hagyom "szana szét" a cuccaimat,holott mindig mindent elraktam a szekrénybe...stb. Mondtam neki,hogy ha Ő úgy csinálja,akkor Én is csinálhatom,nem???

2014. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!