Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig várnátok a férjetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok a férjetekre?

Figyelt kérdés
Csináltam pár ostobaságot a házasságunk alatt, ezért elköltözött. Elég hosszú a történet és nem is lényeges a kérdés szempontjából, de a lényeg az, hogy másfél éve külön élünk, csak akkor találkozunk, amikor a gyerekekért jön, akkor is csak köszönünk egymásnak, de nem váltunk még el. Sokszor megpróbáltam beszélni vele, de nem hajlandó leülni velem és a közös családi programoktól is elzárkózik, sőt, ha a gyerekek kérik, akkor nekik azt mondja, hogy én nem akarom. Tehát másfél éve nincs kapcsolatom a férjemmel.
2014. jún. 9. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek már annyi,nagyon megbánthattad ha ennyi idö utén sem hajlando veled beszélni.
2014. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az már elég sok idő. Neki sincsen senkije?
2014. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Így elég nehéz tanácsot adni,mivel nem írtál legalább példát arra,hogy miket csináltál.Így pedig nem tudjuk a férjed indokait,hogy milyen "sérelmek" érték őt,ami miatt elköltözött.Van új kapcsolata amióta elköltözött?Azt viszont mindenképpen próbáld vele megérttetni,hogy a gyerekeknek nem jó,ha azt mondja,hogy te n akarsz együtt közös programot,mert így azt hiszik,hogy mindketten becsapjátok őket.
2014. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A húgával jóban vagyok, ő elmondaná, ha lenne valakije. Őszintén szólva már megkönnyebbülés lenne, ha találna magának mást. Nem állapot, ami most van, és bármit teszek, abból rosszul jöhetek ki.
2014. jún. 9. 08:47
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi van most? Külön éltek, a férjed látogatja a gyerekeket, de tőled már nem akar semmit. Ennyi. Ez miért nem normális állapot szerinted?
2014. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nem szeretném leírni a konkrét eseményt, ami miatt elment, mert még így, névtelenül sem reklámozandó. A férjem ellen semmit nem követtem el. A lényeg az, hogy volt egy bírósági ügyem. Ezért vagyunk most így, ahogy.
2014. jún. 9. 08:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év után nem várnék már semmire, főleg, ha beszélni sem hajlandó róla. Beadnám a válókeresetet minél előbb.

(Tudod, amíg házasok vagytok, vagyonközösségben éltek, akkor is, ha külön vagytok. Tehát, ha felvesz egy hatalmas hitelt, azt neked is törleszteni kell, ugyanúgy felelsz érte. Én ezt nem várnám meg.)

2014. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor téged az zavar,hogy senkije nincs?
2014. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

"A kérdező kommentje:


Tényleg nem szeretném leírni a konkrét eseményt, ami miatt elment, mert még így, névtelenül sem reklámozandó. A férjem ellen semmit nem követtem el. A lényeg az, hogy volt egy bírósági ügyem. Ezért vagyunk most így, ahogy."



Szóval volt egy bírósági ügyed, ami miatt a férjed nem kíváncsi rád!


Vannak ötleteim!!!

2014. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dehogy. Az zavar, hogy lógunk a levegőben és nincs jövőnk. Csak arra céloztam, hogy már ez is megoldást jelentene, mert elmozdítana minket valamerre.
2014. jún. 9. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!