Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig várnátok a férjetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok a férjetekre?

Figyelt kérdés
Csináltam pár ostobaságot a házasságunk alatt, ezért elköltözött. Elég hosszú a történet és nem is lényeges a kérdés szempontjából, de a lényeg az, hogy másfél éve külön élünk, csak akkor találkozunk, amikor a gyerekekért jön, akkor is csak köszönünk egymásnak, de nem váltunk még el. Sokszor megpróbáltam beszélni vele, de nem hajlandó leülni velem és a közös családi programoktól is elzárkózik, sőt, ha a gyerekek kérik, akkor nekik azt mondja, hogy én nem akarom. Tehát másfél éve nincs kapcsolatom a férjemmel.
2014. jún. 9. 08:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Add be a valopert. Ennyi. Elotte kérdezd meg tőle, hogy benne van e a kozos megegyezésben, mert ugy egyszerűbb es gyorsabb.
2014. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj 9-es, senki nem kiváncsi a találgatásaidra, a kérdés szempontjából nem lényeg, mi közöd hozzá?

Nekem is van tippem miért mások életében vájkálsz...

2014. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lógnátok a levegőben? Nem lógtok. Vége a házasságotoknak, mert a férjed így döntött. Ennyi.
2014. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha változást akarsz, nem feltétlen tőle kell várni. Add be a válókeresetet.
2014. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne lényeges az az ok, ami miatt a férj már 1,5 éve nem áll szóba a feleségével?

Már hogyne lenne lényeges!

Kérdező! Te meg add be a válást, ha ennyire nem bírod a kialakult helyzetet, aminek ezek szerint te vagy az oka.

2014. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Másfél év különélés után számomra egyértelmű lenne, hogy ennek a házasságnak vége. Nem beszél veled, a közös prg-tól elzárkózik. Számodra nem az? Mit vársz még? Ennél egyértelműbb nem lehet. Bár a férjed ellen nem követtél el semmit, elég egyértelmű, hogy ezen nem tud túllépni. Add be a válópert!
2014. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

Onnantól nem várnék rá, hogy kilépett az ajtón...


Személyes véleményem, nem kell vele egyet érteni, de aki arra nem méltat, hogy leüljön velem és beszéljünk, akkor nincs is miről beszélni, menjen amerre lát.


Nyilván ha megcsalásról lenne szó nem várnám el hogy beszéljen velem, mondjuk én nem teszek ilyet, és nálatok sem ez volt a baj....szóval nem is értem mit akarsz még ettől az embertől...


Add be a válást. Mi értelme házasnak lenni ha nincs kapcsolatotok? Már rég meg kellett volna tenned...ez így tényleg nem állapot.

2014. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14-es, Te se!!
2014. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, hogy válnék, mire ő könyörögni kezdett, hogy ne, mert ő szeret és amúgy sem tehetem ezt vele azok után, amilyen helyzetbe hoztam mindannyiunkat. Azóta udvarol és mindenáron haza akar költözni. Már végképp nem tudom, hogy mit kellene tennem.
2014. júl. 12. 16:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyan áruld már el, mit csináltál, ami szerinted nem lényeg, a férjed szerint meg másfél éve külön élési okként szolgál?
2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!