Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátom nem érti a Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem érti a Több nap, mint kolbász mondás lényegét. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze. Igazából én költöztem ki hozzá egy másik otszágba. Nem régóta vagyunk együtt, mindössze fél éve, de csak havonta találkoztunk pár napot, szóval azt ne írjátok kommentbe, hogy eddig is ilyen volt, most mit zavar?!.. Én még nem dolgozom, úgyhogy egy fizetés van. Meg albérlet, meg internet. Szóval fizetnivaló is van rendesen. Mindjuk a fitesének a kétharmada arra megy el. Min tudnánk spórolni? Kaja, háztartási cuccok (tusfürdő,fogkrém ilyesmi). Namármost Rengeteget költünk kajára. Nem is a főtt kajához a bevásárlás izgat.. Inkább a nasi, reggelirevaló. Édességet egyen, nem zavar, ha kívánja. De egy nagy üveges nutella birja már két napnál tovább szerintem. Sonka vajkrem egy szendvicsbe dupla (tripla) mennyiségű kerül.. Persze azért van, ne is romoljon meg, de hogy mindennap mindent kell venni szinte az már szerintem sok. Reggelire felütök 8 tojást (én megeszek 2-3 elégnek kell lennie) ő hozzáüt még 3at, mikor kész teleszórja sajttal meg majonézzel és kb pont azt a 2-3 tojás kerül be a hűtőbe (higy ő még azt megeszi) és három nap után a kukába. És ez pazarlás. Nem érti meg, hogy ha éhes maradt csinálok még neki.. Nem sajnálom, de tényleg több nap, mint kolbász. A tusfürdővel pl ugyanez a helyzet. A fele amit kinyom magának a lefolyóban végzi, pont mint a mosogatószer.. Oké, telik rá, de most pl kocsit akarunk venni és nem mindegy, hogy x összeg áll rendelkezésre vagy x + még pár száz euro. Hogy vegyem rá a spórolásra? Végülis az ő fizetése, de mivel már együtt lakunk, közös érdekünk nem? Nem akarok házisárkány lenni, de én nem ehhez vagyok szokva. :l

2014. júl. 7. 22:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is zavaró amit csinálsz, még szinte ismerni se ismeritek egymást és kiveszed a szájából a kaját, mert te milyen jól tudsz spórolni. Ő ehhez szokott, nem a te pénzedet pazarolja, ráadásul kajáról beszélünk. Az pedig, hogy kocsit akarunk venni, szerintem elég korai még ez a nagy közösködés, tényleg szinte nem is ismeritek egymást.
2014. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%
Ez a ferfi pazarlo tipus, nem igazan fogod tudni megnevelni.
2014. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
59%

akkor pazaroljunk mert megtehetjük!


Na gyökér lepontozó ez a 100%os válasz?

2014. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
57%

utolsó: de nem érted, hogy itt nem a pasival van probléma, hanem a kérdezővel, akivel még csak egy futó viszonya van, mégis ő rendszabályozza a "párját", hogy mikre költhet, míg őt eltartja?


neki ezek az elvei, a pasinak mások. nem egy egységes egyetemes látásmód létezik, nem tűnt még fel?

2014. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
64%

Egy kisse elkapkodtad ezt az osszekoltozest valakivel, akivel csak parszor talalkoztal, es mar oda is cuccoltal.


Nem vagytok osszeillok, es kisse visszatetszo, hogy mar meg akarod szabni, mit csinaljon a sajat fizetesevel.


En a helyedben felulvizsgalnam ezt a "kapcsolatot", es elgondolkodnek azon, hogy erdemes-e ugy osszekoltozni valakivel, akit nem is ismersz... par honapig csak ismerkedni kellett volna, napokat egyutt tolteni, es akkor idoben kiderult volna, hogy nem kene osszejonnotok.

2014. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
48%

"Oké, telik rá, de most pl kocsit akarunk venni és nem mindegy, hogy x összeg áll rendelkezésre vagy x + még pár száz euro. '


AkaRUNK? Te akarod, ő meg fizesse, nagyon szép terv, így én is akarnék kocsit... vegyél vissza kicsit magadból, mert nagyon hamar vissza leszel zsuppolva a szüleidhez, a kis gyerekszobádba. Majd ha te is beleadsz a KÖZÖSBE, akkor lesz jogod belepofázni ezekbe a dolgokba, de még akkor sem úgy, hogy kiveszed a szendvicséből a sonkát, de majd megtudod te is, hogy egy dolgozó embernek kell az energia...

2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
En nem akarom kivenni a szajabol a kajat, csak hogy ertekeljen ezt azt. Egyebkent nem ehhez van szokva, mert nem ilyen nevelest kapott. A fel ev egyutt let nem azt jelenti, hogy fel eve ismerem. Csak sose lattam meg mit csinal a furdoben pl. Amugymeg igen kocsit akaRUNK venni, mint mindtam van penzem, nem keves. Elfogadom azt a velemenyt, ami nem egyezik az enyemmel, de nem ilyen stilusba.
2014. júl. 8. 13:41
 28/41 anonim ***** válasza:
53%

# 24/27


de feltűnt. de ha van pénzem az azt jelenti pazarolhatok?

2014. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
23%
28-as: igen, bármit tehetsz. csak az a fontos, hogy magadnak megfelelj úgy, nem azt, hogy neked, 8-as kommentelőnek megfeleljen mindenki:D
2014. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
53%

Éretlen ember a pasi. Akinek az az élet, hogy sokat zabál, és még többet...

De a baj nem az.

A baj az, hogy baromira ne illetek össze, ah már elmúlt 10-12 éves (gondolom), akkor nem fog megváltozni.

Szóval őrizgesd a pénzed, keress hozzá, és állj neki a B tervnek.

2014. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!