Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
53%

"Punkosdi "


Mint a pünkösdi királyság??

(Vagyis ideiglenes.)


Így már érthető, hogy jönnek egymás után a "pünkösdi" férjek...

2014. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
61-es: [link]
2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

De mi nem a magyar egyhazhoz tartozunk de az elvek kb ua.

Hazassag szent de megcsalas eseten felbonthato.

2014. jún. 20. 03:39
 64/71 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen és senkinek semmi köze hozzá! A Te életed és Te tudod, hogy mi mindent tettél meg az előző házasságaidban, miért futottak zátonyra (nyilván amelyik zátonyra futott). Sajnos sok ember ítélkezik azonnal, még a részleteket sem ismerve. Aztán ki tudja, lehet neki meg volt 8 élettársa, csak egyikkel se házasodtak össze. Szóval ne foglalkozz senkivel. Sok boldogságot!
2014. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:

Ah megjelentek az MTA helyesirasi ellenorei

Tipikus ha nem tudsz erdemlegessen hozzaszolni akkor a helyesirast kritizalod.

A kedvedert nem vagyok magyar A magyar az elhunyt ferjem anyanyelve es en tole tanultam.

2014. júl. 16. 12:14
 66/71 anonim ***** válasza:
53%

Szégyennek nem szégyen. Viszont semmivel nem rosszabb "csak úgy" együtt élni valakivel,mint 3szor "örök" hűséget fogadni.

Természetesen a te eseted egyébként is más,hiszen a volt férjed elhunyt. A következő soraim tehát NEM neked szólnak.


Többek közt ezért nem hiszek a házasságban,mint összetartó,összekovácsoló, "szent" intézményben.Ezen az oldalon szeretik hangoztatni,hogy az élettársi kapcsolat az mennyivel alacsonyabb szintű,mint a házasság,nem is lesztek igazi család stb

Kérdem én,mennyivel jobb 2-3szor örök hűséget hazudni valakinek ,aztán ugyanúgy továbbállni ,mint egy élettársi kapcsolatból? Nevetséges. Főleg aki vallásos is..

Én nem ítélem el őket sem,csak nem értem,ez mivel jobb,komolyabb mint "csak" együtt élni valakivel ?

2014. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sem szégyen, valamint sajnos a második férjed elhunyt, amiért őszinte részvétem!

A második és harmadik házasságodra nem térnék ki, mert ami nekem egy kicsit furcsa, az az első,

Ezt írtad:

"A kérdező kommentje:


Igen elso hazassagom felbontottuk ez igaz de nagyon fiatalok voltunk eretlenek es azt hittuk hogy menni fog a hazassag.

Nem a konfliktusok miatt valtunk el hanem a mas eletcelok miatt."


Én úgy látom, hogy pontosan az első házasság előtt kellett volna ezeket a dolgokat megtudni. Hiszen nem azzal az emberrel akarom összekötni az életem, akivel a céljaink is közösek? Jobb esetben mindent tudunk egymásról, az elképzeléseinket a világról, bizonyos dolgokhoz valló hozzáállásunkat, a céljainkat-hiszen közösek, ezért tervezzük együtt az életünket, nem?

Ha vártatok volna a házassággal egy kicsit, vagy adtatok volna magatoknak több lehetőséget, és igen, némi együtt élést a házasság "véglegessége" nélkül, lehet hamarabb rájöttök, hogy mégsem egyeznek az útjaitok, és megspóroltok egymásnak egy válást.

De persze kár ezen már rágódni, ez már a múlt. Csak azért akartam kitérni erre, mert úgy veszem ki a soraidból, hogy számodra a házasság nagy dolog, komoly jelentőséggel bír, ezért nem értettem az elsőt.

Lényegében "beleugrani" egy házasságba, hogy utána rövid időn belül kiderüljön, hogy mégsem jó, és elválni...


Én is házas vagyok, viszonylag rövid idő után házasodtunk férjemmel. Előtte fél évig együtt éltünk, nem csak pár napot, és még így sem derült ki minden "rossz" szokás a másikról.Szóval pár nap együtt töltése szerintem nem elegendő kiismerni, hogy milyen együtt ÉLNI a pároddal. Mi közösen főztünk, mostunk egymásra, most is, ez senkinek nem jelentett problémát, és nem úgy tekintettem erre, mint feleség/háziasszonyi teendőkre, amivel megvásárolom a gyűrűt..

De ez csak az én véleményem, természetesen tiszteletben tartom a tiéd is!

Összegezve annyit mondok, ha igazán boldog vagy, ne törődj mások véleményével.


24/N

2014. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
0%
Nem szégyen, de röhejes.
2014. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
milyen valláshoz tartozol? szerintem összeházasodni nem szégyen
2014. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!

Úgy értem te sem gondolom nem úgy tervezted be az életed, hogy lesz egy csomó férjed, hanem gondolom eggyel akartad leélni az életed!

Azért érdeklne engem is, hogy milyen vallású vagy? Én katolikus keresztény.

Na most, ha te úgy érzed, hogy ez így jó-már pedig szerintem neked biztos jó, akkor semmit ne izgulj!

Igazából picit talán irigyellek is, mert képes vagy ezt mind bevállalni, és újra kezdeni. Bár bevallom én,ha csak az élet másképp nem hozza, egyszer szeretnék csak férjhez menni, de bár már ott tartanák..

Na szóval.. az biztos, hogy nem mondhatod azt, hogy uncsi az életed (extra pont neked), és, ha lelkileg nem okozott benned sebet, akkor semmi gond nincs ezzel. Második férjed meghalt, érthető, hogy ha újra házaodsz. Nem a te hibád volt, és még fiatal vagy , hogy egyedül éld le az életed. Az elsőt nem írtad mi lett, de hát gondolom ez már nem számít. Nem kelle gyedül leélned az életed, és az esküvő mégis csak természetesebb, mintha élettársi kapcsolatban lennétek. Valahogy bizalmasabb kapcsolat szerintem. Mondom én, aki még nem volt férjnél.

2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!