Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
A te esetedben abszolút nem ciki, sőt. 1.házasságnál nagyon fiatal voltál, a második férjedet pedig elveszítetted. Legyen boldog életetek együtt, megérdemled :)
2014. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
88%

Ne törődj semmiféle "egyes emberekkel"!


Nem sikerül mindenkinek elsőre megtalálnia azt, akivel minden szempontból összeillenek.


Gera Zoltán Kossuth-díjas színművész, a Nemzet Színésze mesélte egy interjújában, hogy a negyedik feleségével él szimbiózisban immár több mint 30 éve.

Az előző három feleségével nem vált be a kapcsolatuk, ahogy ő fogalmazta finoman, zavarták egymás "auráját". Ez sok mindent jelenthet: meg nem értést, életviteli problémákat stb. És akkor bizony nincs más választás. Mer mindenkinek csak egy élete van. :-)


Sok sikert és sok boldogságot! :-)

2014. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
0%

A házasság kötés nemcsak egy hétköznapi dolog.


Igen erre az első házasság majd felbontása pont bizonyíték.

2014. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
89%

Annak a szemében szégyen, aki ostoba és elfogult. Miért volna szégyen az, hogy nem akarsz egyedül megöregedni és a kispadon ücsörögni a vénasszonyok között, szapulni másokat és lesni mások életét üvegen át; vagy esetleg bámulni ki az ablakon 40 éven át és várni a halált?


Sok boldogságot! :)

2014. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Igen elso hazassagom felbontottuk ez igaz de nagyon fiatalok voltunk eretlenek es azt hittuk hogy menni fog a hazassag.

Nem a konfliktusok miatt valtunk el hanem a mas eletcelok miatt.

2014. jún. 18. 08:24
 46/71 A kérdező kommentje:

Latjatok itt is jonnek az ilyen velemenyek.

Ha elettarsak lettunk volna es nem szuzen hazasodunk kedves valaszolo akkor ugye nem lett volna gond.? Ez ketszinu megiteles.

2014. jún. 18. 08:26
 47/71 anonim ***** válasza:
Ne törődj a szűklátókörű hozzászólókkal. Nem is értem az ilyen embereket. Na mindegy.
2014. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
én csak 1x akarok feleség lenni. ha valami miatt ez nem jönne össze,akkor többet nem akarnék házasodni. én nem nézek le senkit,aki nem így gondolkodik,de nem is igazán értem miért kell újra meg újra házasságot kötni
2014. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Miert kell ujra hazassagot kotni ?

Mert szamomra az elettarsi statusz nem elfogadhato

Nem egyutt vagyok valakivel hanem feleseg vagyok hivatalossan.

Ha velem akar elni vallaljon es irja ala en vagyok a parja.

Ozvegyen ujrahazasodni egy termeszetes dolog hiszen fiatalon kell a tars es komoly tars az ferj nem komoly meg nem kell nem vagyok oszonallat hogy csak szexre kelljen a ferfi nekem.

2014. jún. 18. 14:27
 50/71 anonim ***** válasza:
68%

"Ha velem akar elni vallaljon es irja ala en vagyok a parja."


De ez annyira... nem is tudom. Ha nekem nem hinné el valaki, hogy szeretem anélkül, hogy aláírnék egy papírt, nagyon megsértődnék.


És tudod mit? Ha az a papír örökké szólna, és nem lehetne elválni, alá is írnám. De így? Így nevetséges. Mert ha nálad a válás opció, akkor ugyanolyan "komolytalan" a kapcsolatod, mintha élettársi kapcsolat lenne. Csak lehet vele villogni, és valamiféle erkölcsi körítést is gyártottál hozzá magadnak.

2014. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!