Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
48%
19: igen, de sajna tudod a szüleid a kivételek. Nem ők a szabály, hanem a kivételek!
2014. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
62%

"nem kell osszebutorozni hiszne ha par napot egy heten kozossen eltoltesz akkor jol megismered a masikat de az onnalosag marad."


Ez ámítás.


Kiválaszthatod, melyik napokat akarod együtt tölteni. Amikor mindkettőtöknek jókedve van. Utána a randinak vége, és mindketten mentek a saját kis kuckótokba.


Ha együtt élsz vele, akkor is ott van, ha valamelyikőtöknek vagy mindkettőtöknek rossz a kedve. Amikor nem lehet elvonulni a problémák elől, hanem ott helyben meg kell oldani őket.


Persze ha olyan ember vagy, aki a házasságért cserébe bármit eltűr a másiknak, akkor könnyű.

2014. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
36%
Annyit még hozzá fűznék az egészhez, hogy szerintem teljesen jól látja a dolgokat a kérdező. Félre érteni mindent félre lehet, de ettől még csak annyit mond, hogyha nem becsüljük magunkat meg, akkor a pasi se fog megbecsülni minket. És igen, azt is teljesen jól látja a kérdező, hogy ennek az egyik módja pontosan a házasság...tiszteljen annyira a pasi engem, hogy egyenlő félnek tekint önmagával. Vannak kivételek, akik anélkül is tisztelik annyira a másikat..., de ahogy még egyszer írtam, a kivétel mindig csak a szabályt erősíti. ami pedig az, hogyha egy pasi nem hajlandó feleségül venni a nőt azaz esetek 90%ban tiszteletlenség, nem megbecsülés, sunyiskodás stb.
2014. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
92%
22: "a lakva ismeri meg egymást az ember" elméletet pont csak az olyanok találták ki, akik félnek házasságba bele, vagy megakarják hagyni maguknak a kiskapukat. Simán megismerhető a másik fél együtt élés nélkül is, persze ahhoz szükséges ember ismeret is, meg odafigyelés is a másikra, hogy milyen stb. Amire újabban igen csak lusták az emberek, még együtt élve is, a gondok itt kezdődnek, nem a házasság intézményével.
2014. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Igen igy latom

gyuru =elkotelezetseg+igeret +tisztelet

A ferfi igenje legyen igen a nem pedig legyen nem

2014. máj. 31. 16:10
 26/71 anonim ***** válasza:
33%

gyuru =elkotelezetseg+igeret +tisztelet


De amit írsz mindenre az első házasságod rácáfol.

Nem ismerted meg összeköltözés nélkül, illetve adott gyürűt elvett mégis a hajadra kenheted az elkötelezettséget meg az ígéretet .

2014. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
25%
26: Miért? Mert az első férje is, ha fiatalok is voltak akkor is tisztelte, és becsülte annyira, feleségként bánt vele? De igazad van, az biztos normálisabb lett volna, ha nem vette volna feleségül az első férje és úgy szakítanak, így még az is megmaradhatott volna a nőnek emlékül, hogy tán még tisztelni se tisztelte/becsülte kicsit se, így meg max. csak nem jöttek még se ki egymással aztán annyi. Könnyebb megemészteni ezt, mint azt, amit te "prédikálsz". Semmi negatívuma nincs a házasság intézményének...akár ingyen is meg lehet lépni..., a válást is el lehet normálisan intézni, de hát mint írtam ezekhez már emberismeret, és a másikra való odafigyelés is szükségeltetik, amire szintén írtam, a legtöbben már igen csak lusták!
2014. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
52%
Tisztelet házasságban nélkül is jár. Az a minimum, hogy az első perctől elkötelezem a másik felé magam és tisztelem, nem csak házasságban. Igen szerint pl többet annál a házasság, hogy minden komolynak mondott kapcsolatomban megtörténjen.
2014. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
36%
28: nem mindegy, h komolynak mondod a kapcsolatodat, vagy az is. Azt jól látod, hogy többet jelent egy házasság..., de magadat csapod be azzal, hogy egy kapcsolatot komolynak nevezel, ha a házasságot az illetővel már nem óhajtottad meglépni. Ergo, ha nem is állt szándékodba, kísérleti nyúlnak használtad a másik felet, kóstolgattad, ideig-óráig, aztán szépen dobtad, ha már nem tetszett. Holott minden bizonnyal szinte az elejétől fogva tudtad önmagad felé, ha mélyen magadba nézel, hogy feleségként már nem kell neked! Vagy épp társként, most mindegy igazából, hogy nőről, vagy pasiról van-e szó, szerintem.
2014. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
29es vagyok: egyébként nem tudom, de figyeljétek meg, hogy igazából mindig azok válnak végül el, akiknek pocsék az ember ismeretük, bizonytalanok, és csak kísérletezgetni akarnak a másikon...vagy vmilyen érdekből vannak a másikkal együtt, és nem, azért mert tényleg szeretik. Ezzel nem a kérdezőt akarom támadni, 21 évesen simán belefér, hogy nem sikerül kiismernie a leendő társát. De 30on túl, azért már eléggé nevetséges, ha nincs emberismerete vkinek, és döntés képtelen.
2014. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!